Neler Yeni

Yurt dışı iPhone 11 Pro 10 bin TL'ye alınır mı?

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam kayıtsız kullanım süresi 12 aya uzatıldı 10 ay kullanıp daha sonrada 30k bayılabilirsen bayıl bayılamaz isen çok zorluğu olmaz sadece yanında 2 tane telefon taşıcan sürekli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bulman mümkün değil
Hayır o sadece yurtdışında yaşayanlarda geçerli. Biz 8 ay kullanıyoruz

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Alınabilir.

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
mehmet alp kütük
Hayır o sadece yurtdışında yaşayanlarda geçerli. Biz 8 ay kullanıyoruz
Valla hükümet 12 aya çıkardı diye biliyorum ben

Totalde

E sim muhabbeti nasıl oluyor tam olarak biliyor musunuz
Kendi operator servisine gidip orda açtırman gerek

YazılımKafa

80+ Silver

Totalde

Kendi operator servisine gidip orda açtırman gerek
Sadece ikametgahı yurtdışında olan kişiler için. Sosyal medya yüzünden çoğu kişi senin gibi sanıyor. Her önüne gelen 12 ay yazıyor. Detayı yazmıyor. Bu konuda çok bilgi kirliliği oldu

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
mehmet alp kütük
Sadece ikametgahı yurtdışında olan kişiler için. Sosyal medya yüzünden çoğu kişi senin gibi sanıyor. Her önüne gelen 12 ay yazıyor. Detayı yazmıyor. Bu konuda çok bilgi kirliliği oldu
:D desene gene yurt dışı insanına çalışıyorlar her zamanki gibi

YazılımKafa

80+ Silver

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
mehmet alp kütük
Şunu detaylandırabilir misin? Yani mesela YD cihazda sim kart takılı olsa (kullanım süresi doluyken) ve Wifiye bağlıysam arama geliyor mu cihaza?
Evet denedim ben bende 14 pro max yd var cihaz kayıtlı ama kayıtsız ve imeisi kapanmış olsa bile wifi ile aramayı etkinleştirdiğin vakit ve içinde sim kart olması durumunda sinyal verse yeter çalışır.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Evet denedim ben bende 14 pro max yd var cihaz kayıtlı ama kayıtsız ve imeisi kapanmış olsa bile wifi ile aramayı etkinleştirdiğin vakit ve içinde sim kart olması durumunda sinyal verse yeter çalışır.
Çok iyiymiş. Zaten %90 Wifi araması olarak gerçekleşiyor aramalarım yani kalan %10u olmasa da 4 ay idare ettirir. Ben de yurtdışı cihaz almayı düşünüyorum da görünce şaşırdım, bilgilendirme için teşekkürler.

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
mehmet alp kütük
Çok iyiymiş. Zaten %90 Wifi araması olarak gerçekleşiyor aramalarım yani kalan %10u olmasa da 4 ay idare ettirir. Ben de yurtdışı cihaz almayı düşünüyorum da görünce şaşırdım, bilgilendirme için teşekkürler.
Fakat sim kartı takman şart onu belirtiyim sim kartı olmadığı takdirde WiFi ile arama aranama çalışmıyor

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Yurt dışı Android cihazlarda imei kaydı yapılabiliyormuş. iPhone için 4+4 ay olan kullanım süresi düşebilir diyorlar. Riske girmeyi düşünmüyorum. Bir de 2. el y.d telefonlara çok güvenemedim.

Top Bottom