Neler Yeni

Yurtta tek kişilik mi kalmalı çok kişilik mi?

yurt kişi sayısı

• 1

Oylar: 24 64.9%
  • 2-3

Oylar: 12 32.4%
  • 4+

Oylar: 1 2.7%

• Oy kullanan toplam üye
    37

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
arkadaşlar tekrar yükseltmek durumunda kaldım biraz daha kalanlardan yorum istiyorum lütfen karar vereceğim çünkü

emoemir09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Emirhan Kahyaoğlu
arkadaşlar tekrar yükseltmek durumunda kaldım biraz daha kalanlardan yorum istiyorum lütfen karar vereceğim çünkü
Kankam eğer ailenin durumu iyiyse onları zorlamicaksan tek kişilik özel yurtlarda kal
Yemek , temizlik sıkıntın olmaz kafan rahat olur . Hafta sonlarında da ailenin yanına gidip kıyafetlerini yıkarsın sonra aynı düzen devam eder 2-3 . yıl arkadaşlarınla herkes e 1 oda düşen bir ev tutabilirsin .

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
Kankam eğer ailenin durumu iyiyse onları zorlamicaksan tek kişilik özel yurtlarda kal
Yemek , temizlik sıkıntın olmaz kafan rahat olur . Hafta sonlarında da ailenin yanına gidip kıyafetlerini yıkarsın sonra aynı düzen devam eder 2-3 . yıl arkadaşlarınla herkes e 1 oda düşen bir ev tutabilirsin .
sag olun hocam oyle yapicam gibi

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Tek kişi bir süre sonra sıkıcı oluyor 3-4 kişi iyidir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kesinlikle tek kişi kalmalısın. Senin açından çok daha iyi olacaktır.

Mert

80+ Silver
3 kişi ideal bence.

TİTAN.

80+ Platinum
üniversiteye gideceğim, kendi şehrime aileme 2-3 saatlik yol var. yurtta kalacağım ama özel yurtta tek kişi kalsam sıkılır mıyım naparım düşünceleri, yanımda biri olsa rahatlık kısmen azalır ve iyi biri mi gelir kötü biri mi düşünceleri, ortam oluşması falan da kafa karıştırıyor bir fikir almak istedim. ayrıca özel yurt mu kyk mi diye de sormuş olayım. özelde 1 2 3 kişi seçeneği var kyk'de 2 3 4 geliyor sanırım bir de diş hekimliği okuyorum.
Eğer paran varsa tabikide tek kişilik

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
Kankam eğer ailenin durumu iyiyse onları zorlamicaksan tek kişilik özel yurtlarda kal .
Kesinlikle tek kişi kalmalısın. Senin açından çok daha iyi olacaktır.
Eğer paran varsa tabikide tek kişilik
hocam sizlere sormak istedim. baktım yurtları araştırdım biraz kafam karıştı. icinde tek kişilik seçeneği bulunan yurdun puanları 3-3.5 civarında, yeni bir bina, malzemesi eşyaları vb. yeni ancak internet ve yemek konusunda birkaç kötü yorumu var. 2 kişilik bir yurt var yanimda dis hekimi okuyan olacakmis aile ortamı var diyorlar kari koca yonetiyormus ve puanı 4.6 ancak eski bir bina ve tuvalet banyosu falan ortak esyalar eski. arada kaldım baya

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
üniversiteye gideceğim, kendi şehrime aileme 2-3 saatlik yol var. yurtta kalacağım ama özel yurtta tek kişi kalsam sıkılır mıyım naparım düşünceleri, yanımda biri olsa rahatlık kısmen azalır ve iyi biri mi gelir kötü biri mi düşünceleri, ortam oluşması falan da kafa karıştırıyor bir fikir almak istedim. ayrıca özel yurt mu kyk mi diye de sormuş olayım. özelde 1 2 3 kişi seçeneği var kyk'de 2 3 4 geliyor sanırım bir de diş hekimliği okuyorum.
çok çok yakın tanıdığın yoksa tek kişi kalın hocam ben lise için yurda gitmiştim yakın arkadaşımla 4 kişilik odada 2 kişi daha gelmişti ilk başta gayet güzel geliyor sonrasında tadı kaçmaya başlıyor ama neyseki diğer 3 kişi odalarını değiştirdi ben odada tek kalmaya başladım gerçekten çok daha rahat oluyor tek kalın kafanız rahat kalsın

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
çok çok yakın tanıdığın yoksa tek kişi kalın hocam ben lise için yurda gitmiştim yakın arkadaşımla 4 kişilik odada 2 kişi daha gelmişti ilk başta gayet güzel geliyor sonrasında tadı kaçmaya başlıyor ama neyseki diğer 3 kişi odalarını değiştirdi ben odada tek kalmaya başladım gerçekten çok daha rahat oluyor tek kalın kafanız rahat kalsın
peki hocam bir üstte belirttiğim durumda ne yapmalıyım sizce

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru