Neler Yeni

İphone mi samsung mu

Anıl123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıll
Bütçe
10000
Arkadaşlar merhaba.Ben bi yaklaşık 6 yıldır iPhone 6 kullandım ve artık bu hafta değiştirmeyi düşünüyorum.Ama çevremedekilere danıştığımda iphone ye devam diyorlar ve açıkçası ben biraz sıkıldım bu telefondan.Birde samsunglara bakim dedim ve şu 3 telefon aklıma yattı:
-S21
-Z Flip3
-S20 FE

Bide bunun yanında Samsung alma en kötü iPhone X falan al dediler sizce ne yapayım?

(Oyun oynamayı müzik yapmayı ders notları ve film izlemeyi seviyorum)

mr.kener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Kener
Üst seviyelerde iPhone Tercihimdir ama X alınmaz onun yerine Bütçeyi arttırabilirseniz S21 FE yoksa s21

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man
S20 fe değmez o paraya.
S21 ve üstü mantıklı olabilir.
İphone x xr tercih etmek sıkıntı, temizi bulmak zor, pil kapasiteleri genelde 80-85 civarında.
2.el İ11-Se 2022- S21-S21 fe tercih edilebilir

Leo4X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Bektaş
Arkadaşlar merhaba.Ben bi yaklaşık 6 yıldır iPhone 6 kullandım ve artık bu hafta değiştirmeyi düşünüyorum.Ama çevremedekilere danıştığımda iphone ye devam diyorlar ve açıkçası ben biraz sıkıldım bu telefondan.Birde samsunglara bakim dedim ve şu 3 telefon aklıma yattı:
-S21
-Z Flip3
-S20 FE

Bide bunun yanında Samsung alma en kötü iPhone X falan al dediler sizce ne yapayım?

(Oyun oynamayı müzik yapmayı ders notları ve film izlemeyi seviyorum)
Hocam PUBG gibi ağır oyunlar oynayacaksınız tabii ki iphone yok normal kullanicam kamerası iyi olsun aradabi normal oyun girerim derseniz yada PUBG çok oynamam derseniz Samsung

Anıl123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıll
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üst seviyelerde iPhone Tercihimdir ama X alınmaz onun yerine Bütçeyi arttırabilirseniz S21 FE yoksa s21
S21 ve fe arasında ne fark var bide ilk defa kullanıcam kameraları nasıl iPhoneue göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

S21 ve fe arasında ne fark var bide ilk defa kullanıcam kameraları nasıl iPhoneue göre

Anıl123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıll
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S20 fe değmez o paraya.
S21 ve üstü mantıklı olabilir.
İphone x xr tercih etmek sıkıntı, temizi bulmak zor, pil kapasiteleri genelde 80-85 civarında.
2.el İ11-Se 2022- S21-S21 fe tercih edilebilir

İphone 14 bile daha iyi
O kadar bütçe yok mlsf :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Emre
Hocam PUBG gibi ağır oyunlar oynayacaksınız tabii ki iphone yok normal kullanicam kamerası iyi olsun aradabi normal oyun girerim derseniz yada PUBG çok oynamam derseniz Samsung
Reis s21 ile de on numara PUBG oynarsınız ikisi de üst seviye telefonlar ikisi de üzmez ama değişiklik istiyorsa geçebilir Samsunga

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man

O kadar bütçe yok mlsf :(
Neredeyse fark yok denecek kadar az. Kameraları gayet başarılı. S20 FE de denemiştim

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
.
Türkiye'de Samsung. iPhone fiyatları inanılmaz rakamlara ulaştı asla o paraların verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Anıl123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıll
Neredeyse fark yok denecek kadar az. Kameraları gayet başarılı. S20 FE de denemiştim
Peki z flip3 nasıl bi telefon bide bence Samsung eski telefonları gibi üretmiyor izlediğim videolarda neredeyse kamera 13 e falan yakın gibi

Türkiye'de Samsung. iPhone fiyatları inanılmaz rakamlara ulaştı asla o paraların verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
Peki ne alalım reis

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man
Peki z flip3 nasıl bi telefon bide bence Samsung eski telefonları gibi üretmiyor izlediğim videolarda neredeyse kamera 13 e falan yakın gibi

Peki ne alalım reis
Z fliplerle ilgili hiçbir fikrim yok hocam, ama dediğiniz gibi kameraları kaliteli cidden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,501
Üyeler
140,651
Son üye
Kiba55
Top Bottom