Neler Yeni

İsrail'i boykot etmek için

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

The Semih

80+ Silver
Türkiye savaşa girerse en büyük ekonomik darbeyi alırız, Google, Youtube felan amerika türkiyeden çeker, Huawei gibi içimizden geçerler. Ülke 20 yıl geriye gider daha bir sürü sebebi olur.

Leaden_Viever

80+ Bronze
Türkiye savaşa girerse en büyük ekonomik darbeyi alırız, Google, Youtube felan amerika türkiyeden çeker, Huawei gibi içimizden geçerler. Ülke 20 yıl geriye gider daha bir sürü sebebi olur.
Bu iş savaşla çözülecek iş değil en yakın zamanda ateşkes veya barış antlaşması yapılması lazım

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Salih ÇARDAK
Dostum bu tür konuları buraya yazma, burada cevap arama... Kendin araştırırsan direkt cevaba ulaşabilirsin. Söz konusu İslam ise din ise her zaman sen hedef olursun, hele ki bu gibi sosyal mecralarda ama doğru yoldasın.

Owlore

80+
adam kola falan dökmüyor ki muhtemelen buraya geldiğine göre aklı başında birisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim yememizi içmemizi kesmemizle İsrail yok olmaz zaten:D
Döküyor olabilir reis burası daha teknoloji ile alakalı olduğu için oyun sormuş

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Hangi oyun şirketleri İsrail'i destekliyor yada hangi oyunlar
Kardeşim çok güzel düşünmüşsün tebrik ediyorum bu kadar cehaletin olduğu bir yerde bunu çıkıp söylediğin için. Forumdakileri tenzih ederek şunu söylemek istiyorum, "Boykot bir işe yaramaz", "savaşı böyle bitireceğinizi mi düşünüyorsunuz", "israilin de çok umrundaydı" gibi ahmakça, aptalca laflara aldırış etme. Yine forumdakileri tenzih ederek bazı andavallar da sana Doğu Türkistanı böyle savunuyor musun diyecek, kendilerinin yeni gündemine girdi ama yıllardır Müslümanların gündeminde olan, boykotlar ve protestolar yapılan bir meseleydi aslında, eminim ki kendileri şuan bile umursamıyorlardır. Boykot bir ülkeyi veya bir şirketi bitirmek için yapılmaz, boykot tepki göstermek için yapılır ki boykot yüzünden koskoca mcdonalds, starbucks gibi şirketler büyük kâr düşüşü yaşadı, israil borsası düştü. Bunlar olmasa bile boykot Müslümanın bir görevidir, farzıdır. Müslümanın derdine ehemmiyet göstermeyen bizden değildir Peygamber efendimiz. Tekrardan forumdakileri tenzih ederek birde Filistin, Çine destek veriyor, Ermenistanın yanında diyen cahillere cevaben: Cahilliğinizden kaynaklı asla yargılamıyorum Filistini yöneten elemanın Mahmud Abbas olduğunu bilmiyorsunuz, kendisinin israil ile bağlantısını da bilmiyorsunuz, savaşın sadece Gazze şeridinde olduğunu da bilmiyorsunuz, Gazze şeridinin Filistinden ayrı bir şekilde yönetildiğini ve seçimlerde hamasın kazandığını da bilmiyorsunuz. Hangi oyun şirketleri boykot bilmiyorum ama internetten bir kaçını belki bulabilirsin, Activison genelde oyunlarında İslamofobiyi kullanır örneğin.

Son düzenleme:

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Yusuf Özdemir
Ya boşver bu yapılan boykotların hepsi bir işe yaramıyacak İsrail tüm dünyaya ürün satıyor bizim boykot etmemiz adamların umrumda bile olmaz anlayacağın
Aynen kanka. Starbucks'ın Dünya'da 10'a yakın ülkede şubesi kalmadı. Türkiye'de %30-40 hisse kaybetti. Coca-Cola %30 hisse kaybetti. Fanta, Sprite, Burger King, MC Donalds %20 şer hisse kaybetti. Boş boş konuşma!

Cidden ha filistin denilen yer Doğu Türkistan meselesinde çini destekliyor, bizim ülkedekilerse Türklükten çıkıp araplaştığı için filistin diye kendini parçalıyor. Bu topraklarda Türklük islamiyetten önce gelmeliydi ama sağolsunlar cidden güzel araplaştırdılar memleketi
Kardeşim Filistin bizim orta doğu cephemiz... Filistin'den sonra sıra kime gelecek? Irak? Suriye? Sonra?.. Sıra Türkiye'ye gelecek. Şimdi yardım etmezsek sonra yardım etmezsek. İsrail ile sınırımız olacak. Daha mı iyi?

Hangi oyun şirketleri İsrail'i destekliyor yada hangi oyunlar
Bu sitede neredeyse her ürün var. Filistin için değilde Türklere ırkçılık yapan oyunları düşünebilirsin. Çünkü direkt olarak mesela Amazon var. Amazon'u bırakabilirsin de oyunlar genelde direkt olarak böyle şeyler yapmıyor ama Rockstar vs. Türklere ırkçılık yapıyor. Özellikle dil desteği vs. çıkarmıyor...

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yunus Arıkan
Kardeşim çok güzel düşünmüşsün tebrik ediyorum bu kadar cehaletin olduğu bir yerde bunu çıkıp söylediğin için. Forumdakileri tenzih ederek şunu söylemek istiyorum, "Boykot bir işe yaramaz", "savaşı böyle bitireceğinizi mi düşünüyorsunuz", "israilin de çok umrundaydı" gibi ahmakça, aptalca laflara aldırış etme. Yine forumdakileri tenzih ederek bazı andavallar da sana Doğu Türkistanı böyle savunuyor musun diyecek, kendilerinin yeni gündemine girdi ama yıllardır Müslümanların gündeminde olan, boykotlar ve protestolar yapılan bir meseleydi aslında, eminim ki kendileri şuan bile umursamıyorlardır. Boykot bir ülkeyi veya bir şirketi bitirmek için yapılmaz, boykot tepki göstermek için yapılır ki boykot yüzünden koskoca mcdonalds, starbucks gibi şirketler büyük kâr düşüşü yaşadı, israil borsası düştü. Bunlar olmasa bile boykot Müslümanın bir görevidir, farzıdır. Müslümanın derdine ehemmiyet göstermeyen bizden değildir Peygamber efendimiz. Tekrardan forumdakileri tenzih ederek birde Filistin, Çine destek veriyor, Ermenistanın yanında diyen cahillere cevaben: Cahilliğinizden kaynaklı asla yargılamıyorum Filistini yöneten elemanın Muhammed Abbas olduğunu bilmiyorsunuz, kendisinin israil ile bağlantısını da bilmiyorsunuz, savaşın sadece Gazze şeridinde olduğunu da bilmiyorsunuz, Gazze şeridinin Filistinden ayrı bir şekilde yönetildiğini ve seçimlerde hamasın kazandığını da bilmiyorsunuz. Hangi oyun şirketleri boykot bilmiyorum ama internetten bir kaçını belki bulabilirsin, Activison genelde oyunlarında İslamofobiyi kullanır örneğin.
Kral herhalde Mit ajanısın, bizim bilmediğimiz her şey sendeymiş :kekw:

Leaden_Viever

80+ Bronze
Aynen kanka. Starbucks'ın Dünya'da 10'a yakın ülkede şubesi kalmadı. Türkiye'de %30-40 hisse kaybetti. Coca-Cola %30 hisse kaybetti. Fanta, Sprite, Burger King, MC Donalds %20 şer hisse kaybetti. Boş boş konuşma!

Kardeşim Filistin bizim orta doğu cephemiz... Filistin'den sonra sıra kime gelecek? Irak? Suriye? Sonra?.. Sıra Türkiye'ye gelecek. Şimdi yardım etmezsek sonra yardım etmezsek. İsrail ile sınırımız olacak. Daha mı iyi?

Bu sitede neredeyse her ürün var. Filistin için değilde Türklere ırkçılık yapan oyunları düşünebilirsin. Çünkü direkt olarak mesela Amazon var. Amazon'u bırakabilirsin de oyunlar genelde direkt olarak böyle şeyler yapmıyor ama Rockstar vs. Türklere ırkçılık yapıyor. Özellikle dil desteği vs. çıkarmıyor...
aynen knk zaten israil starbuckstan ibaret zaten kaybwtse bile satşı yapmaya devam ediyor ve bunu engelleyemezsin

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Kardeşim çok güzel düşünmüşsün tebrik ediyorum bu kadar cehaletin olduğu bir yerde bunu çıkıp söylediğin için. Forumdakileri tenzih ederek şunu söylemek istiyorum, "Boykot bir işe yaramaz", "savaşı böyle bitireceğinizi mi düşünüyorsunuz", "israilin de çok umrundaydı" gibi ahmakça, aptalca laflara aldırış etme. Yine forumdakileri tenzih ederek bazı andavallar da sana Doğu Türkistanı böyle savunuyor musun diyecek, kendilerinin yeni gündemine girdi ama yıllardır Müslümanların gündeminde olan, boykotlar ve protestolar yapılan bir meseleydi aslında, eminim ki kendileri şuan bile umursamıyorlardır. Boykot bir ülkeyi veya bir şirketi bitirmek için yapılmaz, boykot tepki göstermek için yapılır ki boykot yüzünden koskoca mcdonalds, starbucks gibi şirketler büyük kâr düşüşü yaşadı, israil borsası düştü. Bunlar olmasa bile boykot Müslümanın bir görevidir, farzıdır. Müslümanın derdine ehemmiyet göstermeyen bizden değildir Peygamber efendimiz. Tekrardan forumdakileri tenzih ederek birde Filistin, Çine destek veriyor, Ermenistanın yanında diyen cahillere cevaben: Cahilliğinizden kaynaklı asla yargılamıyorum Filistini yöneten elemanın Muhammed Abbas olduğunu bilmiyorsunuz, kendisinin israil ile bağlantısını da bilmiyorsunuz, savaşın sadece Gazze şeridinde olduğunu da bilmiyorsunuz, Gazze şeridinin Filistinden ayrı bir şekilde yönetildiğini ve seçimlerde hamasın kazandığını da bilmiyorsunuz. Hangi oyun şirketleri boykot bilmiyorum ama internetten bir kaçını belki bulabilirsin, Activison genelde oyunlarında İslamofobiyi kullanır örneğin.
Bi saniye filistini yöneten kişi Muhammad Abbas Yanbasan mı o.O2

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aynen knk zaten israil starbuckstan ibaret zaten kaybwtse bile satşı yapmaya devam ediyor ve bunu engelleyemezsin
Mekke'deki Starbucks şubelerinden kaç kişinin haberi var acaba? ABD'ye tepki verirler ama Arabistan hep es geçilir.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Berat fatih
bu forum kapatılsın avvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR