Neler Yeni

İsrail'i boykot etmek için

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
Hangi oyun şirketleri İsrail'i destekliyor yada hangi oyunlar
türk müsün bilmiyorum ama eğer türksen filisitn için yaptığın her şeyde kendi türklüğünden ödün veriyorsun filistin türkiyeye düşman bir millet ermeni soykırımını destekler ermenistana destek verir vs vs

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
Cidden ha filistin denilen yer Doğu Türkistan meselesinde çini destekliyor, bizim ülkedekilerse türklükten çıkıp araplaştığı için filistin diye kendini parçalıyor. Bu topraklarda Türklük islamiyetten önce gelmeliydi ama sağolsunlar cidden güzel araplaştırdılar memleketi
şuna bak kimler miting düzenliyor
devam beyler :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Cidden ha filistin denilen yer Doğu Türkistan meselesinde çini destekliyor, bizim ülkedekilerse Türklükten çıkıp araplaştığı için filistin diye kendini parçalıyor. Bu topraklarda Türklük islamiyetten önce gelmeliydi ama sağolsunlar cidden güzel araplaştırdılar memleki
benim asıl merak ettiğim normalde hiçkimse doğu türkistanı hatırlamaz ama ne zaman filistinde zulüm var dense doğu türkistana yardım edin önce diye ağlamaya başlarlar. Zulüm her yerde zulümdür. Doğu Türkistan'a terörist diyen o davara da burdan selam. Görücez onun sonunu

Leaden_Viever

80+ Bronze
türk müsün bilmiyorum ama eğer türksen filisitn için yaptığın her şeyde kendi türklüğünden ödün veriyorsun filistin türkiyeye düşman bir millet ermeni soykırımını destekler ermenistana destek verir vs vs
Düşmanımız bile olsalar yardım etmemiz lazım ama bu kola dökerek olmaz😃 ya da ürünlerini almayarak

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
şuna bak kimler miting düzenliyor
devam beyler :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Sokak röportajlarında soruyolar savaşmaya gitmek ister misiniz diye, evet diyolar ve hemen kaydedelim sizi dediklerinde geri vites yapıyolar. Siyasal islama hoşgeldiniz 🤣🤣🤣

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
yorumları okuyunca
kafamı duvarlara vurasım geliyor :ROFLMAO: :ROFLMAO:

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
Düşmanımız bile olsalar yardım etmemiz lazım ama bu kola dökerek olmaz😃 ya da ürünlerini almayarak
katılmıyorum tarafsız kalmak tercihimdir kudüs e dokunamazlar zaten baktığın zaman 3 semani dinde de önemli yeri olan bir yer israil bile bir şey yapamaz

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
benim asıl merak ettiğim normalde hiçkimse doğu türkistanı hatırlamaz ama ne zaman filistinde zulüm var dense doğu türkistana yardım edin önce diye ağlamaya başlarlar. Zulüm her yerde zulümdür. Doğu Türkistan'a terörist diyen o davara da burdan selam. Görücez onun sonunu
Sorun da bu evet bu topraklar Türk ama Doğu Türkistan'ı hep unutuyor

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
Sorun da bu evet bu topraklar Türk ama Doğu Türkistan'ı hep unutuyor
unutmuyorlar aslında
haberlere bakınca

Status