Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Mesajımda sony veya xbox geçmezken hemen zırlaman çok komik :D gerçekten savunmuş birde.

Starfielddan örnek verelim patladı ve berbat çıkış yaptı ama aksini hayal et. Mesela 500 ödül alsaydı sen onu en iyiler listesinde koyar mıydın yoksa aldığın zevke göre mi sıralardın.

Animasyon ve grafikler (çok iyi) hariç pek birşeyi olmayan hatta sonu çok tekrar eden bir oyun.

En iyi mekaniklere sahip demişsin ama altı boş. Neye göre kime göre her oyunun yapısına göre mekanikler farklı ve özgün olur gidipte apexin mekaniklerini ekleyemezsin her oyuna.

Herkesin keyif aldığı oyunlar farklıdır ama çoğu kişi tlou 2yi ilk 5'e koymaz.
Tlou2 hikayesi harici mekanik ortam kalitesi olarak çok üst düzey bi oyun ki bunları ps4 te yapıyordu ps5 te dahada üstüne koyucaklardır muhtemelen grafiksel açıdan
Ayrıca starfield konusunda bethesda düzgün yapabilse zaten çoğu yerde adı iyi anılırdı ve beğenilenlerime eklerdim (bende genel olarak ps tarafındayım) oyun gerçekten çok sağlam ve iyi çıksaydı ancak fil tarihinden kalma motor derken yapabileceğimiz bir şey yok
ayrıca şuan microsoft çatısı altında olan bethesdanın alt şirketlerinden olan arkane studiosun dishonored serisini çok severken redfallı mesela yerden yere vuruyorum

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tlou2 hikayesi harici mekanik ortam kalitesi olarak çok üst düzey bi oyun ki bunları ps4 te yapıyordu ps5 te dahada üstüne koyucaklardır muhtemelen grafiksel açıdan
Ayrıca starfield konusunda bethesda düzgün yapabilse zaten çoğu yerde adı iyi anılırdı ve beğenilenlerime eklerdim (bende genel olarak ps tarafındayım) oyun gerçekten çok sağlam ve iyi çıksaydı ancak fil tarihinden kalma motor derken yapabileceğimiz bir şey yok
ayrıca şuan microsoft çatısı altında olan bethesdanın alt şirketlerinden olan arkane studiosun dishonored serisini çok severken redfallı mesela yerden yere vuruyorum

Ben Starfield için ekran kartı alıyordum. Düşündüğüm kart RX 7600'dü. O zaman AMD'nin, içinde Starfield hediyeli kampanyalı ürünleri vardı. Oyunun çıkmasına 7-10 gün kala oyunu almak için bahane aradım adeta ama yok. En başta grafik kalitesindeki yetersizlik aşırı derecede göze batıyordu. Tabii bunu o dönemde görebilen sayılı insanlardan biriydim. Millet çoktan rüzgârına kapılmış. Eleştiren, sorgulayan "Arkadaş bu nedir?" diye soran yok.

Tilsch

80+ Bronze
Hocam bilmediğimden soruyorum aynı eleştiriyi starfield için yaptın mı? Adamlar 2011 yılından kalma oyun motorunu kullanıyor, vuruş hissi diye bir şey yok, karakter mimikleri iğrenç ötesi, yükleme ekranlarını söylememe bile gerek yok, sözde uzayda gezip gezegenlere seyahat etmemiz lazım fakat yükleme ekranları yüzünden bu hissi doğru düzgün veremiyor 2016'da çıkan no man's sky bile daha iyiydi bu konuda. Adamlar Starfield ile hiçbir yenilik getirmedi neredeyse (teması dışında) uzayda geçen skyrim bildiğin. Bu arada oyunun dokularıda iğrenç ben oyuna ilk girdiğimde bir sıkıntı olduğunu düşünüp internetten araştırma yapmıştım ama yok oyunun kendisi öyleymiş. Starfield yılın balonuydu bence. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında Spideri bu kadar eleştirmişsiniz ama?
Spider man 2 yi eleştirmem beklentimin yüksek olmasıydı oyundan çok fazla bir fragman görmediğimiz için acaba neler yaptılar diye düşündüm.Starfield konusundaysa pek bir beklentim yoktu zaten firmanın oyunları çıkardıktan sonraki aldığı eleştiriler belli.Oyuna 40 saat kadar harcadım ama ilk saatleri oynadıktan sonra bu oyunun yeterince kaliteli ve büyük içeriğe sahip olmadığını gördüm ve oyunu bıraktım.Modcularinin bile oyunu bıraktığı yerde ben niye bırakmayayım?

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Sana ne yazı yazıp açıklama yapacağım cahil hadi ötede ağla forumda en çok beğenilen ve görüntülenme alan konularda top listelerdeyim sen kendini kandırmaya devam et dalga geçiyorlar senin ile yazmışsın da bahsettiğin kişiler senin gibi Xbot palyaçoları konunun popülaritesi ortadan o kadar ağlıyorlar ki üye olup olup banlanıyorlar senin sonun da bu gidiş ile onlar ile aynı olac
Top listelerde falan olman seni haklı yapmıyor. Böyle çocuk dolu bir forumda açtığın konularla övünüyorsan cidden zihinsel sıkıntıların vardır. Bunu başarı olarak görüyorsun birde

Yalan yanlış kaynaklarla ve yaptığın öngörülerinin 6 ay sonra patlaması çok ironik. Birde bana cahil demişsin. Yan hesaplarını niye etiketlemedin :D :D sen en iyisi git sosyal bilgiler sınavına falan çalış.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Top listelerde falan olman seni haklı yapmıyor. Böyle çocuk dolu bir forumda açtığın konularla övünüyorsan cidden zihinsel sıkıntıların vardır. Bunu başarı olarak görüyorsun birde

Yalan yanlış kaynaklarla ve yaptığın öngörülerinin 6 ay sonra patlaması çok ironik. Birde bana cahil demişsin. Yan hesaplarını niye etiketlemedin :D :D sen en iyisi git sosyal bilgiler sınavına falan çalış.
Screenshot (1).png
Screenshot.png
Screenshot (2).png
Screenshot (3).png
Screenshot (4).png

xbox-xbox-series-x.gif

@mehmet_10 @Necromancerr @Judgment Cut @CupOk @PurpleWebb @ @-°°-Aquaman-°°- @The Semih @asko56 @Skynel @TheworstD32132

Bende diyorum bu palyaçonun adı nereden tanıdık geliyor :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: .

Boşa yazı yazıp uğraşmayın bu Xbot palyaçosuna.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tartışmaya bile girilmemesi gerekiyor işte. Trollük yapmak için açılmış bir hesap belli ki.

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Xbox'ın rezil firma olduğunu bende biliyorum ama senin gibi saçma yerlerden kaynak alıp sony'i allah yapıp fanboyluk yapmıyorum.
HALA CEVAP VEREMİYORSUN çünkü 6 ay önce yazdıklarının hepsi patladi .d

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Spider man 2 yi eleştirmem beklentimin yüksek olmasıydı oyundan çok fazla bir fragman görmediğimiz için acaba neler yaptılar diye düşündüm.Starfield konusundaysa pek bir beklentim yoktu zaten firmanın oyunları çıkardıktan sonraki aldığı eleştiriler belli.Oyuna 40 saat kadar harcadım ama ilk saatleri oynadıktan sonra bu oyunun yeterince kaliteli ve büyük içeriğe sahip olmadığını gördüm ve oyunu bıraktım.Modcularinin bile oyunu bıraktığı yerde ben niye bırakmayayım?
Lan sen yok musun sen bir de söylediklerini nasıl yalanlıyorsun neymiş Marvel’s Spider-Man 2'yi eleştirmesinin sebebi beklentisinin yüksek olmasıymış Marvel's Spider-Man 2 beklendiğinden fazlasını verdi zaten sen ne zırvalıyorsun oyun 149 inceleme ile 90 puan alarak Metacritic'te Must-Play almış aynı şekilde OpenCritic 91-98 puan almış üstüne 1.5 ay da 2023'ün en çok satan 4. oyunu olmuş oyunu oynayan herkes çok beğenip tam puanlar verip bu zamana kadar çıkmış en iyi süper kahraman oyunu demiş sen ise ne yaptın konuya gelip Marvel’s Spider-Man 2'yi saçma sapan bir şekilde gömmeye çalışıp reklam oyun ödül töreninde ödül alamadı diye dalga geçtin sonra bende cevabını verip seni rezil edince yok ben öyle yazmadım yok ben Xbot değilim diye ağlayıp konudan sıyrılmaya çalıştın.
@mehmet_10 @Necromancerr @Judgment Cut @CupOk @PurpleWebb @ @-°°-Aquaman-°°- @The Semih @asko56 @Skynel @TheworstD32132

@destrox KNK sende bu Xbot'a yazı yazıp bir şey anlatmaya çalışma ne olduğu belli.

12.png

13.png
14.png
15.png
17.png
Screenshot.png
16.png
18.png

Son düzenleme:

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Lan sen yok musun sen bir de söylediklerini nasıl yalanlıyorsun neymiş Marvel’s Spider-Man 2'yi eleştirmesinin sebebi beklentisinin yüksek olmasıymış Marvel's Spider-Man 2 beklendiğinden fazlasını verdi zaten sen ne zırvalıyorsun oyun 149 inceleme ile 90 puan alarak Metacritic'te Must-Play almış aynı şekilde OpenCritic 91-98 puan almış üstüne 1.5 ay da 2023'ün en çok satan 4. oyunu olmuş oyunu oynayan herkes çok beğenip tam puanlar verip bu zamana kadar çıkmış en iyi süper kahraman oyunu demiş sen ise ne yaptın konuya gelip Marvel’s Spider-Man 2'yi saçma sapan bir şekilde gömmeye çalışıp reklam oyun ödül töreninde ödül alamadı diye dalga geçtin sonra bende cevabını verip seni rezil edince yok ben öyle yazmadım yok ben Xbot değilim diye ağlayıp konudan sıyrılmaya çalıştın.

@destrox KNK sende bu Xbot'a yazı yazıp bir şey anlatmaya çalışma ne olduğu belli.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam sana da sormak istedim, yurt dışı sıfır kapalı kutu PS5 Slim 18500 TL ye alınır mı sence? Yaşadığım şehirde yakınımda satan bir mağaza var alsam mı diye düşünüyorum. Sorun olur mu sence? LG OLED C1 4K 120Hz 50" TV var onda Exc oyunları oynamayı düşünüyorum da. Yoksa boşa mı masraf olur malum imzamdaki sisteme sahibim. Bir fikir verirsen sevinirim. :)

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sana da sormak istedim, yurt dışı sıfır kapalı kutu PS5 Slim 18500 TL ye alınır mı sence? Yaşadığım şehirde yakınımda satan bir mağaza var alsam mı diye düşünüyorum. Sorun olur mu sence? LG OLED C1 4K 120Hz 50" TV var onda Exc oyunları oynamayı düşünüyorum da. Yoksa boşa mı masraf olur malum imzamdaki sisteme sahibim. Bir fikir verirsen sevinirim. :)
Kesinlikle alın fiyatı da güzel bulmuşsunuz PS5'i ben de aynı şekilde yurt dışı sıfır kapalı kutu almıştım bir sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri