Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,763
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bana sorarsan RDR2'i hiç beğenmem Gow'un hakkıydı aldıda
Bu kişiden kişiye göre oyun tarzına göre değişecek bir durum
RDR2 bana kalısa o kadar sıkıcı bir oyun ki 30 dakika tahammül edemedim
İlk chapter çok yavaş bunda katılıyorum ki ilk chapterda sıkılıp bende oyunu kapatmıştım ancak sonrasında bir şans daha verdim ikinci chaptera kadar sabrettim ve oyun bir açıldı pir açıldı diyeyim seninde bi ara tekrar şans vermeni tavsiye ederim bu konuda

nocx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda
merhabalar vatan ps5 slimi 30kya satıyor sizce değermi?

1704217424892.png

Hiroo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kürşat Bozkurt
Bana sorarsan RDR2'i hiç beğenmem Gow'un hakkıydı aldıda
Bu kişiden kişiye göre oyun tarzına göre değişecek bir durum
RDR2 bana kalısa o kadar sıkıcı bir oyun ki 30 dakika tahammül edemedim
En iyi süper kahraman oyunu nedir?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,763
İsim
Emre
Discord
necromancerr

The Semih

80+ Silver
Lan sen yok musun sen bir de söylediklerini nasıl yalanlıyorsun neymiş Marvel’s Spider-Man 2'yi eleştirmesinin sebebi beklentisinin yüksek olmasıymış Marvel's Spider-Man 2 beklendiğinden fazlasını verdi zaten sen ne zırvalıyorsun oyun 149 inceleme ile 90 puan alarak Metacritic'te Must-Play almış aynı şekilde OpenCritic 91-98 puan almış üstüne 1.5 ay da 2023'ün en çok satan 4. oyunu olmuş oyunu oynayan herkes çok beğenip tam puanlar verip bu zamana kadar çıkmış en iyi süper kahraman oyunu demiş sen ise ne yaptın konuya gelip Marvel’s Spider-Man 2'yi saçma sapan bir şekilde gömmeye çalışıp reklam oyun ödül töreninde ödül alamadı diye dalga geçtin sonra bende cevabını verip seni rezil edince yok ben öyle yazmadım yok ben Xbot değilim diye ağlayıp konudan sıyrılmaya çalıştın.
@mehmet_10 @Necromancerr @Judgment Cut @CupOk @PurpleWebb @ @-°°-Aquaman-°°- @The Semih @asko56 @Skynel @TheworstD32132

@destrox KNK sende bu Xbot'a yazı yazıp bir şey anlatmaya çalışma ne olduğu belli.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Sen yaşıyonmu 2 haftadır sessizdi buralar

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Sen yaşıyonmu 2 haftadır sessizdi buralar
Takip ettiysen ne olduğunu biliyorsundur etmediysen seni 67. sayfaya alalım oradan okumaya başla.

Son düzenleme:

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
ben şu kadar uğraşsam herhalde bakırköye yatardım :kekw: 4300 mesajın birçoğunda bu tayfayla zaten atışmalarım oldu hele birtanesi vardı sinir hastası ederdi adamı ismini hatırlamıyorum şuanda Yanlış kaynak diyorda IGN metacritic gibi kaynaklarada yanlış diyen adamın aklından şüphe ederim videolu kanıt atmadan kuru kuru yazsan gene sanada laf yapardım ama baya hart diye geçiriyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ödül zaten kalmalıydıda bg3 e İzometrik CRPG konusunda çıtayı bir üst seviyeye taşıdı zaten bunu 34870234 defada söylesem gene söyleyeceğim oyunun çıkış tarihi çıkış tarihi çıkış tarihi! herşeyi etkileyen bu oluyor ödüllerde 2018 goty rdrnin hakkıydı ancak çıkış tarihi yüzünden gowa gitti (gow kötü bi oyun demiyorum ancak rdrnin hakkıydı o ödül)
Gow o ödülü sonuna kadar hak etti. Söylediğiniz şey mümkün değil, yılın sonlarına doğru çıktı diye goty alamadı diyorsunuz öyle olsaydı mantıken hiçbir ödülü alamazdı. Ki ben bu tür ödülleri pek takmanızı tavsiye etmiyorum (Gow'u daha çok seven biri olarak) neyi seviyorsanız onu oynayın. Bu mesajı yazma sebebimde Gow hak etmedi diyerek sanki nesnelmiş gibi konuşmanız. Gow bana kalırsa çoğu konuda daha üstündü Rdr2'den. Eğer tartışmak isterseniz bu konuları sayıp detaylandırabilirim. He bana kalırsa öznel bir şeyi tartışmak mantıklı değil ama tartışmak isterseniz tartışabilirim bunu sonsuza kadar.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
.
Gow o ödülü sonuna kadar hak etti. Söylediğiniz şey mümkün değil, yılın sonlarına doğru çıktı diye goty alamadı diyorsunuz öyle olsaydı mantıken hiçbir ödülü alamazdı. Ki ben bu tür ödülleri pek takmanızı tavsiye etmiyorum (Gow'u daha çok seven biri olarak) neyi seviyorsanız onu oynayın. Bu mesajı yazma sebebimde Gow hak etmedi diyerek sanki nesnelmiş gibi konuşmanız. Gow bana kalırsa çoğu konuda daha üstündü Rdr2'den. Eğer tartışmak isterseniz bu konuları sayıp detaylandırabilirim. He bana kalırsa öznel bir şeyi tartışmak mantıklı değil ama tartışmak isterseniz tartışabilirim bunu sonsuza kadar.
Gowu şuan oynuyorum sanki rdr 2 bir tık daha iyi gibi ama yok lan gow unda savaş mekanikleri çok iyi, karasız kaldım.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,763
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam diğer ödüllerin hepsini haketti sadece goty sıfatındaki ödülü haketmedi olarak yorumluyorum ben yoksa ikisinide gayet severek oynadım

Gowu şuan oynuyorum sanki rdr 2 bir tık daha iyi gibi ama yok lan gow unda savaş mekanikleri çok iyi, karasız kaldım.
gowda zaten savaş mekaniği kasmaları normal çünkü oyunun temelini bu oluşturuyor ancak rdrnin savaş mekaniklerinide yabana atma o kadar detaylı ve büyük açık bir dünyada bunu çok yavan bırakabilirlerdi

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
.
gowda zaten savaş mekaniği kasmaları normal çünkü oyunun temelini bu oluşturuyor ancak rdrnin savaş mekaniklerinide yabana atma o kadar detaylı ve büyük açık bir dünyada bunu çok yavan bırakabilirlerdi
Hiç atar mıyım hocam o rdr 2 de az pompalı kullanmadım.Yakın mesafeden aşırı keyif vericiydi

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Hocam diğer ödüllerin hepsini haketti sadece goty sıfatındaki ödülü haketmedi olarak yorumluyorum ben yoksa ikisinide gayet severek oynadım

God of War 2018 de RDR 2 de mükemmel oyunlar 2018 yılında God of War 2018 263 ödül alarak en çok ödül alan oyun olarak tamamlamış yılın oyunu da dahil arkasından RDR 2 geliyor 3. sırada Marvel’s Spider-Man var God of War 2018 yılın oyununu sonuna kadar hak ederek aldı ama RDR 2 de olsaydı çok üzülür müydüm hayır.
Screenshot.png

Bunu da tekrardan ekleyeyim God of War Ragnarök o kadar iyi oyun ki God of War 2018 gibi bir oyun bile yanında demo gibi kalıyor adamlar her konuda God of War 2018 üstüne koyarak nasıl mükemmel hale getiririz onu düşünmüşler hala Valhalla DLC'sinin etkisini atmadım mükemmeldi.

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,763
İsim
Emre
Discord
necromancerr
God of War 2018 de RDR 2 de mükemmel oyunlar 2018 yılında God of War 2018 263 ödül alarak en çok ödül alan oyun olarak tamamlamış yılın oyunu da dahil arkasından RDR 2 geliyor 3. sırada Marvel’s Spider-Man var God of War 2018 yılın oyununu sonuna kadar hak ederek aldı ama RDR 2 de olsaydı çok üzülür müydüm hayır.Alıntıyı görüntüle
Bunu da tekrardan ekleyeyim God of War Ragnarök o kadar iyi oyun ki God of War 2018 gibi bir oyun bile yanında demo gibi kalıyor adamlar her konuda God of War 2018 üstüne koyarak nasıl mükemmel hale getiririz onu düşünmüşler hala Valhalla DLC'sinin etkisini atmadım mükemmel di.
Ben psyi alınca oynayacağım gowr yi
birde gta6 + rdr3 bekliyorum ben

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,882
Üyeler
141,645
Son üye