Neler Yeni

boş derste telimi alan öğretmen

Aykut D.

80+ Gold
Hocalarım bu gün (03.01.2024) boş derste (2 ders) olduğu için öğle arasında telefonumu getirmiştim. 7.derste arkada bi arkadaş daha o kurtlar vadisi izliyordu bnde forumda aktiftim o sıra hoca bi anda içeri girdi telefonu aldı. geri alabilir miyim velimle yarın gitsem ? telefonumla ders çalışıyordum şimdi sınav haftası fln
@Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @M.A.Y. ama zenci @Kratos2008 @Yusufx @K1NGO82 @kino @tekno_dahisi

içinde özel fotolar var
Beni etiketlememişin yardımcı olmicam hüğ.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Kalkamıyor zaten en son tahtaya kalkarken çavuşu şaha kalkıyordu xd
kendisi kalkamayinca çavuşu kaldırıyor heralde
neyse sen telefonu iste vermezlerse velinle git her türlü vermek zorundalar disiplin işi okula kalmış hiç belli olmaz

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alırsın tabi. Telefonu zaten karıştıramazlar o konuda rahat olabilirsin. Karıştırırlarsa suç işlemiş olurlar.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Beni etiketlememişin yardımcı olmicam hüğ.
Hocam inan ki çok sohbet ettiğim ama isimleri karıştırdığım çok kişi var
kendisi kalkamayinca çavuşu kaldırıyor heralde
neyse sen telefonu iste vermezlerse velinle git her türlü vermek zorundalar disiplin işi okula kalmış hiç belli olmaz
Hoca haftaya alırsın dedi kendi dersinde verecek sanırım bide daha ben onun sınavında girmedim benim puan gg bari beklim zaten tel bakcama bu gün 1.5 yıldır fln binmesinin bisiklete bindim valla bütün stresim gitti

MyBeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Murat Cmgl
Derste telefon disiplin suçudur. Boş ders olması bir şeyi değiştirmez. Cezası ise kınama veya kısa süreli okuldan uzaklaştırma.

Ancak kimsenin telefona el koyma veya vermeme veya karıştırma gibi bir lüksü yoktur. Özel hayatın gizliliğini ihlale girer veya resmen gasp :) denebilir.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Hocam inan ki çok sohbet ettiğim ama isimleri karıştırdığım çok kişi var

Hoca haftaya alırsın dedi kendi dersinde verecek sanırım bide daha ben onun sınavında girmedim benim puan gg bari beklim zaten tel bakcama bu gün 1.5 yıldır fln binmesinin bisiklete bindim valla bütün stresim gitti
öyle bir hakkı yok şahsi malına el koyamaz

MyBeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Murat Cmgl
Bu konuda çok ciddiyim benim çocuğumun 10 sınıfa gidiyor öğretmenim bir tanesi gelecek benim çocuğumun telefonuna el koyacak ve haftaya alırsın diyecek ertesi gün emniyetten iki kişi ile beraber okula gidelim öğretmen çocuğumun telefonuna el koydu veya gasp etti diye kendisi hakkında suç duyurusunda bulunurum öyle bir hakkı yok hiçbir öğretmenin ne yazık ki bazı kişiler sınırlarını bilmiyor ve fazlasıyla aşıyorlar varsa cezası verir cezası ne olur biter ama el koyamaz

Aykut D.

80+ Gold
Aga meb bu konuda kurallarını ağırlaştırdı. Yasada ne varsa onla mesul olursun muhtemelen.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Aga meb bu konuda kurallarını ağırlaştırdı. Yasada ne varsa onla mesul olursun muhtemelen.
hocam ama boş ders yani ya aşşağıya salın yada gönderin orda eğitimi sadece vakit geçirdi odu bitti görüyorlar büyük ihtimal disiplin alırım ama zaten kavgacı birisi değilim 1 taneden bir şey olmaz nazarlık olur kafamı daha fazla mesgül etmeyeyim daha yarın sınavlar var

Abdullah021

80+ Bronze
Hocalarım bu gün (03.01.2024) boş derste (2 ders) olduğu için öğle arasında telefonumu getirmiştim. 7.derste arkada bi arkadaş daha o kurtlar vadisi izliyordu bnde forumda aktiftim o sıra hoca bi anda içeri girdi telefonu aldı. geri alabilir miyim velimle yarın gitsem ? telefonumla ders çalışıyordum şimdi sınav haftası fln
@Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @M.A.Y. ama zenci @Kratos2008 @Yusufx @K1NGO82 @kino @tekno_dahisi

içinde özel fotolar var
Bende geçen sene yakalatmıştım. Çıkışta velin geliyor,bir uyarı kağıdı imzalıyorsun ve veriyorlar.İlk kez yakalatmışsan uyarı 2 veya daha fazla kez yakalatmışsan tutanak yiyorsun tutanak sicile işlenir ama uyarı işlenmez.Ben bir kere yakalattım ondada uyarı aldım daha da yakalatmadım o günden beri.

Riddle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Berat
oglım ortaokulmu burası ne disiplini biz hiç vermiyoduk kaptırınca anam gelip alıyodu bikere 1 gün telsiz kaldıydım arka sırada kulaklıkla gizlice şarkı dinliodum

Aykut D.

80+ Gold
Bende geçen sene yakalatmıştım. Çıkışta velin geliyor,bir uyarı kağıdı imzalıyorsun ve veriyorlar.İlk kez yakalatmışsan uyarı 2 veya daha fazla kez yakalatmışsan tutanak yiyorsun tutanak sicile işlenir ama uyarı işlenmez.Ben bir kere yakalattım ondada uyarı aldım daha da yakalatmadım o günden beri.
Sicile ne olarak işliyor?

Abdullah021

80+ Bronze
Sicile ne olarak işliyor?
Tam olarak bende bilmiyorum ama benim konuştuğum müdür yardımcıları tutanağın ve diğer cezaların sicile işlendiğini ancak ilk alınan uyarının işlenmediğini söylemişti.Zaten genelde yıl sonu okul yönetiminin insafına göre af geliyor ve alınan cezalar kalkıyor ama her okulda olmaz tabi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom