Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Arkham serisinde ki bütün oyunları bitirmiş
+ Arkham Knight'ı 3 kez bitirmiş biri olarak

Spider Man 2 tokat manyağı yapar :D
Arkham serisi güzel oyunlardır fakat gerçeği kabul edin
Karşılaştırmak bile saçma Batman: Arkham City 2011'de çıkmış çıktığı dönem zaten çok iyi bir oyundu bu palyaçoların ellerinde kendi özel oyunları olmadığı için Batman: Arkham City'yi örnek veriyorlar acıyorum.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Karşılaştırmak bile saçma Batman: Arkham City 2011'de çıkmış çıktığı dönem zaten çok iyi bir oyundu bu palyaçoların ellerinde kendi özel oyunları olmadığı için Batman: Arkham City'yi örnek veriyorlar acıyorum.
XBopcular

Kheirn_

80+
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaş
Xbox fanı falan değilimbütün oyunları pcde satın aldım ve oynadım illa kanıt attıracaksın cahil herif.
1704485255695.png

Tek bir argüman bile sunamadın Spiderman 2'nin neden daha iyi olduğu ile ilgili. Tek yaptığın oyunun grafiklerini gösteren ss'ler atmak ve saçma sapan hayatsız gibi editlediğini "aşırı komik" olan memeleri atmak. Xbox oyuncusu olmadığımın kanıtı için şu ssi de atmak zorundayım sanırım.
1704485402883.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yunus274 gülücük atıp kaçtın mı noldu?

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Xbox fanı falan değilimbütün oyunları pcde satın aldım ve oynadım illa kanıt attıracaksın cahil herif.
Alıntıyı görüntüle
Tek bir argüman bile sunamadın Spiderman 2'nin neden daha iyi olduğu ile ilgili. Tek yaptığın oyunun grafiklerini gösteren ss'ler atmak ve saçma sapan hayatsız gibi editlediğini "aşırı komik" olan memeleri atmak. Xbox oyuncusu olmadığımın kanıtı için şu ssi de atmak zorundayım sanırım.
Alıntıyı görüntüle
Palyaço ciddi ciddi benden Marvel's Spider-Man 2'nin neden daha iyi olduğunu kanıtlamamı istiyor lan senin sorunların mı var o kadar basın incelemesi o kadar inceleyen var fanboyluğunu bir kenara bırak da objektif ol senin burada demen gereken şey Batman: Arkham City'ne yapıyor da Marvel’s Spider-Man 2 bunu yapamıyor Marvel’s Spider-Man 2 bu zamana kadar çıkmış en iyi süper kahraman oyunudur NOKTA boş beleş 2011 yılında çıkan bir oyun ile karşılaştırmaya devam edip kendini daha da gülünç duruma düşürme buradaki kimse Batman: Arkham City'ye kötü demiyor herkes de severek oynayıp bitirdi işin ironisi Marvel’s Spider-Man 2 ile karşılaştırılması lan zaten süper kahraman oyunlarının en üst çitası Marvel’s Spider-Man 2 ne ile neyi karşılaştırıyorsun cahil ve bilgisiz adamın tekisin çok fazla boş yaptın yeter artık.

asko56

80+ Bronze
Yahu bu kadar gözü kör olmus insanlar bende xbox kullanıcısıyım hatta buraya gelip 1-2 yazar 2-3 tartışır geçerim canım istedigi için toksiklik yaparım ama bu kadar da fanboy olmaya gerek yok kaliteli oyun eşittir sony diger oyunlar zaten her store da aynı fiyat abonelik her yerde aynı fiyat xbox ın avantajı bitti 2 sene önce idi o işler xbox türkiyede bitti cihaz fiyatları sony ile yarışıyor bügün girin en düşük xbox cihazı olan series s 13 bin TL zaten 13 bin TL ye tertemiz digital ps5 alıyorsun 2.elden ve daha güçlü bir alete sahip oluyorsun.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yahu bu kadar gözü kör olmus insanlar bende xbox kulalnıcısıyım hatta buraya gelip 1-2 yazar 2-3 tartışır geçerim canım istedigi için toksiklik yaparım ama bu kadar da fanboy olmaya gerek yok kaliteli oyun eşittir sony diger oyunlar zaten her store da aynı fiyat abonelik her yerde aynı fiyat xbox ın avantajı bitti 2 sene önce idi o işler xbox türkiyede bitti cihaz fiyatları sony ile yarışıyor bügün girin en düşük xbox cihazı olan series s 13 bin TL zaten 13 bin TL ye tertemiz digital ps5 alıyorsun 2.elden ve daha güçlü bir alete sahip oluyorsun.
KNK çünkü sen kaliteli ve dürüst bir insansın neyin doğru neyin yanlış olduğunu çok iyi biliyorsun bunlar ise Xbot müritliğinden gözleri kör olmuş artık nasıl yalan söyleyeceklerini şaşırmış insanlar.

Kheirn_

80+
Palyaço ciddi ciddi benden Marvel's Spider-Man 2'nin neden daha iyi olduğunu kanıtlamamı istiyor lan senin sorunların mı var o kadar basın incelemesi o kadar inceleyen var fanboyluğunu bir kenara bırak da objektif ol senin burada demen gereken şey Batman: Arkham City'ne yapıyor da Marvel’s Spider-Man 2 bunu yapamıyor Marvel’s Spider-Man 2 bu zamana kadar çıkmış en iyi süper kahraman oyunudur NOKTA boş beleş 2011 yılında çıkan bir oyun ile karşılaştırmaya devam edip kendini daha da gülünç duruma düşürme buradaki kimse Batman: Arkham City'ye kötü demiyor herkes de severek oynayıp bitirdi işin ironisi Marvel’s Spider-Man 2 ile karşılaştırılması lan zaten süper kahraman oyunlarının en üst çitası Marvel’s Spider-Man 2 ne ile neyi karşılaştırıyorsun cahil ve bilgisiz adamın tekisin çok fazla boş yaptın yeter artık.
Yine tek 1 argüman olmayan boş bir yazı. Cidden oksijen israfısın. Önceki bütün mesajlarımda spiderman 2 oyununun eksilerini yazdım ve batmanin daha iyi olduğu yönleri yazdım onlara neden cevap vermiyorsun ve burda onları yazmamışım gibi davranıyorsun? Ya da okumakla bile uğraşmıyorsun karşısındaki adama saygın bile yok. Ne kadar özenli ve düzgün cevaplar versemde sadece gülücük atıp xbox fanboyu cahil değip meme atacaksın. Adam gibi tartışma istiyorsan instagram sayfama gelebilirsin. "batmanarkham.tr"

Basın zaten batman'i daha üst görüyor hahahah. İngilizcesi olmayan cahilin tekisindir sen şimdi merlininkazanı incelemesini oku puanları gör bari.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yine tek 1 argüman olmayan boş bir yazı. Cidden oksijen israfısın. Önceki bütün mesajlarımda spiderman 2 oyununun eksilerini yazdım ve batmanin daha iyi olduğu yönleri yazdım onlara neden cevap vermiyorsun ve burda onları yazmamışım gibi davranıyorsun? Ya da okumakla bile uğraşmıyorsun karşısındaki adama saygın bile yok. Ne kadar özenli ve düzgün cevaplar versemde sadece gülücük atıp xbox fanboyu cahil değip meme atacaksın. Adam gibi tartışma istiyorsan instagram sayfama gelebilirsin. "batmanarkham.tr"

Basın zaten batman'i daha üst görüyor hahahah. İngilizcesi olmayan cahilin tekisindir sen şimdi merlininkazanı incelemesini oku puanları gör bari.
İnanılmaz adam hala uzatıyor şaka gibi 315 milyon dolar bütçeli Marvel’s Spider-Man 2 ile 2011'de çıkan Batman: Arkham City'yi karşılaştırıyor lan zaten süper kahraman oyunlarının en üst çitası Marvel’s Spider-Man 2 ne ile neyi karşılaştırıyorsun buradaki kimse Batman: Arkham serisine kötü demedi demez de zaten senin şu an yaptığın palyaçoluktan başka bir şey değil şu an Marvel’s Spider-Man 2 ile yarışacak bir süper kahraman oyunu yok daha bir de merlin'in kazanı demiş çıldırırsın Marvel’s Spider-Man 2'yi 149 tane basın incelmiş adam bana merlin'in kazanından örnek veriyor ve adamlar Marvel’s Spider-Man 2'ye 92 puan verip yazdıkları şey ise (Yayınlandığında “en iyi süper kahraman oyunu” ünvanını Batman’in Arkham serisinden alan Marvel’s Spider-Man ve DLC tadındaki devamı Miles Morales’in ardından, hikayeyi bir adım daha ileri taşıyan, Örümcek Adam’ın en korkunç düşmanlarından birini odak noktasına alan Spider-Man 2 ne kadar iyi olmuş, haydi birlikte bakalım.) adamlar 2. oyunu Batman ile karşılaştırmamışlar bile direkt Marvel's Spider-Man 1 en iyi süper kahraman oyunu Batman: Arkham serisinden daha iyiydi deyip ikinci oyunu incelmişler.
Screenshot.png

Bir daha yazıyorum Marvel's Spider-Man 2 En İyi Süper Kahraman Oyunudur aksini tartışmak bile ağır cahilliktir.

Marvel's Spider-Man 2 149 inceleme ile 90 puan alarak Metacritic'te Must-Play almış aynı şekilde OpenCritic 91-98 puan almış üstüne 1.5 ay da 2023'ün en çok satan 4. oyunu olmuş oyunu oynayan herkes çok beğenip tam puanlar verip bu zamana kadar çıkmış en iyi süper kahraman oyunu demiş.
screenshot-png.610953

screenshot-png.610955

Son düzenleme:

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yahu bu kadar gözü kör olmus insanlar bende xbox kullanıcısıyım hatta buraya gelip 1-2 yazar 2-3 tartışır geçerim canım istedigi için toksiklik yaparım ama bu kadar da fanboy olmaya gerek yok kaliteli oyun eşittir sony diger oyunlar zaten her store da aynı fiyat abonelik her yerde aynı fiyat xbox ın avantajı bitti 2 sene önce idi o işler xbox türkiyede bitti cihaz fiyatları sony ile yarışıyor bügün girin en düşük xbox cihazı olan series s 13 bin TL zaten 13 bin TL ye tertemiz digital ps5 alıyorsun 2.elden ve daha güçlü bir alete sahip oluyorsun.

Fiyat konusu bir süre önce benim dikkatimi çekti. Series S'e zaten para verilmez ama Series X'in fiyatı da uçmuş. Abonelikle beraber alınan ve özel oyunu olmayan bir cihaz için çok fazla.

Kheirn_

80+
İnanılmaz adam hala uzatıyor şaka gibi 315 milyon dolar bütçeli Marvel’s Spider-Man 2 ile 2011'de çıkan Batman: Arkham City'yi karşılaştırıyor lan zaten süper kahraman oyunlarının en üst çitası Marvel’s Spider-Man 2 ne ile neyi karşılaştırıyorsun buradaki kimse Batman: Arkham serisine kötü demedi demez de zaten senin şu an yaptığın palyaçoluktan başka bir şey değil şu an Marvel’s Spider-Man 2 ile yarışacak bir süper kahraman oyunu yok daha bir de merlin'in kazanı demiş çıldırırsın Marvel’s Spider-Man 2'yi 149 tane basın incelmiş adam bana merlin'in kazanından örnek veriyor ve adamlar Marvel’s Spider-Man 2'ye 92 puan verip yazdıkları şey ise (Yayınlandığında “en iyi süper kahraman oyunu” ünvanını Batman’in Arkham serisinden alan Marvel’s Spider-Man ve DLC tadındaki devamı Miles Morales’in ardından, hikayeyi bir adım daha ileri taşıyan, Örümcek Adam’ın en korkunç düşmanlarından birini odak noktasına alan Spider-Man 2 ne kadar iyi olmuş, haydi birlikte bakalım.) adamlar 2. oyunu Batman ile karşılaştırmamışlar bile direkt Marvel's Spider-Man 1 en iyi süper kahraman oyunu Batman: Arkham serisinden daha iyiydi deyip ikinci oyunu incelmişler.
Alıntıyı görüntüle
Bir daha yazıyorum Marvel's Spider-Man 2 En İyi Süper Kahraman Oyunudur aksini tartışmak bile ağır cahilliktir.

Marvel's Spider-Man 2 149 inceleme ile 90 puan alarak Metacritic'te Must-Play almış aynı şekilde OpenCritic 91-98 puan almış üstüne 1.5 ay da 2023'ün en çok satan 4. oyunu olmuş oyunu oynayan herkes çok beğenip tam puanlar verip bu zamana kadar çıkmış en iyi süper kahraman oyunu demiş.
screenshot-png.610953

screenshot-png.610955
1704495825341.png

92 puanı ss alırken çok mutlusundur herhalde hahahaha. Cidden senin kadar cahil birisi yok ağzına takılmış o 315 MİLYON 315 MİLYON sözüde ayrı saçma :d Neye zaten hesabımda story attım 1 tane yanıtını ne kadar cahil olduğunu herkes fikir birliğiyle söyledi dm den ucube hayatında başarılar PŞKLFNJOSZDFĞ

Alıntıyı görüntüle

screenshot-png.610953

screenshot-png.610955
Evet çok sevdiğin basının yorumları mükemmel her oyunu pohpohlayan ign 8 vermiş gamespot gibi önüne gelene 10 veren bile 8 vermiş hahahaha. Basin ile ilgili konuşmayı çok seviyorsun o zaman ben de basin ile cevap vereyim. Son attığın ss de sağ alttaki en üstte gözüken büyük başın kuruluşlarınin arkham city puanları buyur :

Alıntıyı görüntüle

screenshot-png.610953

screenshot-png.610955
Tartışma boyunca batman arkham city hakkında tek bir kötü yön bile söyleyemedin. Oyunu oynamadın yani ancak kendinde konuşma hakkı bulabiliyorsun? Ben iki oyunu da oynadım ve ona göre yorum yapıyorum lütfen haddini bil.

Ekler

• Screenshot_2024-01-06-02-16-02-469_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-06-02-16-02-469_com.android.chrome-edit.jpg
    175.9 KB · Hit: 18
  • Screenshot_2024-01-06-02-15-43-494_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-06-02-15-43-494_com.android.chrome-edit.jpg
    182.5 KB · Hit: 23
  • Screenshot_2024-01-06-02-15-26-135_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-06-02-15-26-135_com.android.chrome-edit.jpg
    97 KB · Hit: 17
  • Screenshot_2024-01-06-02-15-12-575_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-06-02-15-12-575_com.android.chrome-edit.jpg
    86.6 KB · Hit: 19
Son düzenleme:

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Alıntıyı görüntüle
92 puanı ss alırken çok mutlusundur herhalde hahahaha. Cidden senin kadar cahil birisi yok ağzına takılmış o 315 MİLYON 315 MİLYON sözüde ayrı saçma :d Neye zaten hesabımda story attım 1 tane yanıtını ne kadar cahil olduğunu herkes fikir birliğiyle söyledi dm den ucube hayatında başarılar PŞKLFNJOSZDFĞ

Evet çok sevdiğin basının yorumları mükemmel her oyunu pohpohlayan ign 8 vermiş gamespot gibi önüne gelene 10 veren bile 8 vermiş hahahaha. Basin ile ilgili konuşmayı çok seviyorsun o zaman ben de basin ile cevap vereyim. Son attığın ss de sağ alttaki en üstte gözüken büyük başın kuruluşlarınin arkham city puanları buyur :

Tartışma boyunca batman arkham city hakkında tek bir kötü yön bile söyleyemedin. Oyunu oynamadın yani ancak kendinde konuşma hakkı bulabiliyorsun? Ben iki oyunu da oynadım ve ona göre yorum yapıyorum lütfen haddini bil.
Paşam onlar kaç yılında yazılan yorumlar?
Bu yıl arkham city’i oynayıp teknolojinin geliştiği bu dönemde tekrar yorum yapsınlar bakayım mekanikler çok yavan atmosfer ölü gibi yorumlar alacaksındır yani biraz beyninizi kullanın eskiden harika olan bir oyun şu dönemde iyi olmak zorunda değil siz oyunun o zamanda ki yorumlarını kıyaslıyorsunuz bu neye benziyor biliyor musunuz
Last of us 1 o zamanda ne kadar ödül aldı şunlara bakın ödüller alıyor Last of us 1 Gow ragnaroktan daha iyidir bakın yorumlar şöyle böyle GoW ragnaroku inceleyenler aynı gün Last of us 1’i oynasın bakayım nasıl yorumlarda bulunacaklar

Yani işin Aslı ve özü şu
Batman Arkham City sağlam oyundur
Yılın oyunu seçilmiş zamanın en iyi oyunlarından biridir
Ama bu zamanda bir değeri yoktur çünkü eskimiştir yavan kalmış küflenmiştir
Ondan daha iyi seçenekler vardır bakınız Marvels Spider Man 2
Bu en iyi GTA oyununa GTA san andreas demek gibi bir şey

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Alıntıyı görüntüle

Batman fanboyluğundan gözleri kör olmuş arkadaş sen neyi anlamıyorsun Batman: Arkham serisini bu konudaki herkes çok seviyor ve çok iyi oyunlar olduğunu biliyor Rocksteady Studios bile çıkıp bu kadar uzatmazdı yeter artık.

İlla yani oynamadın diyorsun ya sana kaç saat oynadığımı atayım da bari rezil ol Batman: Arkham sersindeki yapılacak tüm yan görevler aktivitelerin hepsini yaparak bitirdim ve severek de oynadım ama senin gibi gerçeği göremeyecek kadar kör değiliz KNK hangi oyunun daha iyi olduğunu açık ve net bir şekilde görebiliyoruz Marvel’s Spider-Man 1 zaten çıktığında tüm oyun basın mecrası en iyi süper kahraman oyunu olduğunu kabul etti sen geliyorsun 2018 deki çıkan Marvel’s Spider-Man 1 zaten tüm Batman: Arkham sersinden iyi olduğu halde körü körüne fanboyluk yapıp 2011'de çıkan Batman: Arkham City ile Marvel's Spider-Man 2'yi karşılaştırıyorsun lan adama gülmezler mi sen ne yapıyorsun diye hala bak fanboyluktan kör olduğun için anlamıyorsun zaten Marvel’s Spider-Man 1 daha iyi olduğunu ispatlamış en iyi süper kahraman oyunu olduğu tüm basın mecrası tarafından onaylanmış bu neyin kafası tamam Batman: Arkham sersin çok seviyor olabilirsin ki ben de çok seviyorum ama senin şu an yaptığın şey özetle Grand Theft Auto: San Andreas en iyi GTA oyunudur demekten farksız ayrıca bunları da lütfen o fanboy Instagram hesabından paylaş da seni takip eden tüm kullanıcılarına kendinin ne kadar cahil bir Batman fanboyu olduğunu göster.
Screenshot.png
Screenshot.png
Adsız.jpg
Screenshot.png
Screenshot.png

Bu arkadaş Xbot değilmiş koyu bir Batman fanboyuymuş Instagram sayfası bile var (batmanarkham.tr) adında o derece bir fanboy işin komiği ise biz bu konun bir sayfasında bile Batman: Arkham serisine bırak kötü demeyi adını bile anmadık adam neye triggerlandıysa artık konuya gelmiş hunharca Batman: Arkham serisi övüyor bir de bizim gibi oyunculara lan sen oyunun ne olduğunu bilmiyorken biz PS3 de oynuyorduk Batman: Arkham serisini sen ne diyorsun işin en komiğine gelirsek tüm oyun basın mecrası tarafından Marvel’s Spider-Man 1 en iyi süper kahraman oyunu ünvanını Batman’in Arkham serisinden aldı bu fanboyluktan gözü kör olmuş arkadaş ise gelmiş konuya 2011'de çıkan Batman: Arkham City Marvel’s Spider-Man 2'den daha iyi diyor Marvel’s Spider-Man 2 bırak en iyi süper kahraman oyunu olmayı en iyi oyunlarda top listeleri oynuyor çıktığı 2023 senesinde ise en iyi oyunlar arasında zirvelerde ayrıca sen ne ile neyi karşılaştırıyorsun bu arkadaşın fanboyluktan gözleri kör olduğu için şu an yaptığı şey özetle Grand Theft Auto: San Andreas en iyi GTA oyunudur demekten farksız Xbot palyaçoları bitti şimdide Batman fanboyları geliyor konuya.
@mehmet_10 @Necromancerr @Judgment Cut @CupOk @PurpleWebb @-°°-Aquaman-°°- @The Semih @asko56 @Skynel @TheworstD32132

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,146
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll