Neler Yeni

550 bin TL ye hangi araç

senpai6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sergen
İyi akşamlar herkese 550.000 TL bütçem var sedan LPG li ve manuel araç arıyorum, bir ilan var Renault Megane 2 110 binde 2009 model ve LPG li araçta hata boya yok full orjinal sizde bu para o araca verilir mi, başka hangi araçları tavsiye edersiniz , Linea istemiyorum egea 1.4 fire yağ yakma problemi varmış bunların dışında öneri bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Fikri Erdem Akpunar
Steam
mısgalı
Discord
mısgalı#9472
e120 kasa corollalarada bakabilirsiniz marka sonunda A varsa korma hocam gözün kapalı al

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
2009 megane 2 var babamda. saf benzinli, lpg yok. 100 km de ortalama 8.5 lt falan bi yakıt tüketimi var. sürekli gezen veya uzun yol yapan birisi değiliz o yüzden benzin parası sıkıntı olmuyor. duyduğum kadarıyla ve deneyimlediğim kadarıyla bu megane 2 lerde el freni çok sağlam değil. dik yokuşlarda ışıkta durduğumda el frenini ayak freniyle destekliyorum garanti olsun diye. çok güven vermiyor. onun haricinde gidişi, konforu falan güzel yani. fiyatı az veya çok diyemicem çünkü piyasa çok çalkantılı olduğundan aylardır takip etmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Alihan YILMAZ
Citroen C-ellyse 1,2 VTİ 2014-2016 bakabilirsin.

senpai6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2009 megane 2 var babamda. saf benzinli, lpg yok. 100 km de ortalama 8.5 lt falan bi yakıt tüketimi var. sürekli gezen veya uzun yol yapan birisi değiliz o yüzden benzin parası sıkıntı olmuyor. duyduğum kadarıyla ve deneyimlediğim kadarıyla bu megane 2 lerde el freni çok sağlam değil. dik yokuşlarda ışıkta durduğumda el frenini ayak freniyle destekliyorum garanti olsun diye. çok güven vermiyor. onun haricinde gidişi, konforu falan güzel yani. fiyatı az veya çok diyemicem çünkü piyasa çok çalkantılı olduğundan aylardır takip etmiyorum
Modeli bir tık eski ama km iyi ilk sahibinden

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
1.33 toyata coralla hız yapmayacaksan en iyisi bu olur söylediğin paralara yeni almaya kalkarsan biraz çıtır hasarlı alırsın eskilerini aliyim dersen temiz alırsın

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
1.33 toyata coralla hız yapmayacaksan en iyisi bu olur söylediğin paralara yeni almaya kalkarsan biraz çıtır hasarlı alırsın eskilerini aliyim dersen temiz alırsın
Hocam odan yoksus gectim duz yolda gitmiyor ama cok arizasiz bir arac

senpai6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.33 istemiyorum kullandım bana hantal geldi kullandığım benzinliydi birde LPG li olursa ne olur bilmiyorum artık ama 1.6 ları güzeldi

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
Hocam odan yoksus gectim duz yolda gitmiyor ama cok arizasiz bir arac
1.33 istemiyorum kullandım bana hantal geldi kullandığım benzinliydi birde LPG li olursa ne olur bilmiyorum artık ama 1.6 ları güzeldi
1.6 temiz bütçeyi aşar ama japon en temizidir öyle diyim eskide alsan sorun olmaz(tabi arabanın durumuna görede değişir)

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,513
İsim
Hacı
Corolla alabilirsin.

Top Bottom