Neler Yeni

rdr 2 çok iyi oyun (!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Tarık Türk

Ortalık karışacak gibi.Buyrun herkesin yere göğe sığdıramadığı,kimisinin en iyi oyun olduğunu idda ettiği rdr2 oyuncuğu :D
Nadiren bug oluyor, o da rockstar gta v kadar bu oyuna güncelleme getirmiyor normal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Daha Başından Sarmadı 1 Saat Oynamadan Sildim Gereksiz Abartılan Balon Oyun Yani Kovboy Türünün Bu Kadar Abartılmasına Gerek Yok Gta 5 Deseler Eşi Benzeri Yok Nerdeyse Tamam Dicem Ama Şu Oyuna Dünyanın En İyi Oyunu Demeyin Kardeş
Hocam bana Rdr2 muadilinde bir kovboy oyunu öneririr misiniz?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Hocam bana Rdr2 muadilinde bir kovboy oyunu öneririr misiniz?
Piyasada Kovboy Türü Yok Kardeşim Öneremem Ama Yok Diye De Bu Dünyanın En İyi Olduğu Anlamına Gelmiyor Sadece O Kategoride İyidir

PatronB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Batuhan Us

Ortalık karışacak gibi.Buyrun herkesin yere göğe sığdıramadığı,kimisinin en iyi oyun olduğunu idda ettiği rdr2 oyuncuğu :D
600'e yakın saat oynadım. Online+Story. Hiç bir bugla karşılaşmadım desem yeridir. Bu arada evet rdr2 Dünya'nın en iyi oyunu. Sende böyle bug olması ve bunun oyunu kötü yapmayacağı aşikar. Gerçi siz alışkınsınız cyberbug 2077 gibi oyunlara. Niye bu kadar takıldınız ki? 🤣🤣

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Bug olmayan oyun yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hüseyin Ege Karakışla

JSezar

80+ Silver
2.bölümden sonra hiç yan görev yapmadım 41 saatte bitti. 60 saatte biter diyordum. sanki erken bitti

JSezar

80+ Silver

Rynesquik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Demir
Daha Başından Sarmadı 1 Saat Oynamadan Sildim Gereksiz Abartılan Balon Oyun Yani Kovboy Türünün Bu Kadar Abartılmasına Gerek Yok Gta 5 Deseler Eşi Benzeri Yok Nerdeyse Tamam Dicem Ama Şu Oyuna Dünyanın En İyi Oyunu Demeyin Kardeş
katılıyorum çok fazla abartıldığını düşünüyorum 1 saat kadar oynadım karda at sürmekten başka bir şey yapmadım en sonunda sinirlenip sildim bir daha da oynamadım sonraki bölümleri iyi diyorlar da oyun beni baştan sarsın ki devam edeyim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom