Neler Yeni

ALMAYIN DOLANDIRICI HY350 Android Projeksiyon 1303TL

Aykut D.

80+ Gold
Forumda 900tl'ye hatalı fiyattan monitörü alıp geleceğini zanneden var . Dolandırıcı biri foruma girse link atsa indirim gibisinden forumdaki bazı üyeler balıklama atlıyor . @Mehmet Yılmaz belirli rütbe altı kişilerin indirim paylaşması yasak olması mantıklı . Yada doğrulanmış profiller olmalı .

Son düzenleme:

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
beyler benim fake kargo suan teslimata çıktı. istanbulda. gideceği adres denetimli serbestlik müdürlüğü. vergi felan çıkmadı. bu hür çocugu bu bilgileri fedexten nasıl ediniyor

Aykut D.

80+ Gold
Forumda 900tl'ye hatalı fiyattan monitörü alıp geleceğini zanneden var . Dolandırıcı biri foruma girse link atsa indirim gibisinden forumdaki bazı üyeler balıklama atlıyor . @Mehmet Yılmaz belirli rütbe altı kişiler lütfen indirim paylaşması yasak olması mantıklı . Yada doğrulanmış profiller olmalı .
Da kullancıları indirim görünce yapışma şekli :

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
FedEx le görüştüm bizim yapabileceğimiz hiçbirşey yok dedi şubeye gitsem kanıt olarak birşeyler verirlermi dedim gidin sorun isterseniz dedi bunu dhgate in çözmesi lazım o da anlamıyor adam beni dolandırdı diyorum satıcıyla iletişime geç diyor FedEx e diyorum bu kodu nerden almış olabilir o da bilemiyorum diyor adamların sisteme sızmışlar haberleri yok zaten adamda uykudan yeni kalkmış gibiydi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Forumda 900tl'ye hatalı fiyattan monitörü alıp geleceğini zanneden var . Dolandırıcı biri foruma girse link atsa indirim gibisinden forumdaki bazı üyeler balıklama atlıyor . @Mehmet Yılmaz belirli rütbe altı kişilerin indirim paylaşması yasak olması mantıklı . Yada doğrulanmış profiller olmalı .
3k mesaj altı atmamalı indirim postu hatalı girilen fiyat konusundada başlıkta vs belirtilmesi zorunlu olsun

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
3k mesaj altı atmamalı indirim postu hatalı girilen fiyat konusundada başlıkta vs belirtilmesi zorunlu olsun
Bence bu çözmez onay sistemi olması lazımda onun için de sürekli birinin durması lazım ama ama yine de olabilir bu benim attığım öyle çok ucuz bir şey deģil sonuçta mesela yine onaydan geçerdi tahminimce

O şu kadar mesaj altı atmasın diyenlere cevapım şudur: @tekno_dahisi neredeyse sadece indirim paylaşarak bu rütbeye geldi ve birçok forum kullanıcısına yardımcı oldu indirimle ilgili
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakında silver olacak

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Yaman Kurşun
Dolandırılanlara geçmiş olsun da yönetiminin bir yasak getirmesi gerekiyor bu durumlara karşı.

rütbe sistemi bence mantıksız olur fakat doğrulanmış profil olabilir. Asıl sorun bunu nasıl yapacaklar. Kimlik ile mi telefon ile mi veya direkt sadece güvenilir olanlara mı verilecek bu önemli olan. Kimlik ve telefon doğrulaması kesin bir çözüm olacağını düşünmüyorum. güvenilir kişilere vermeleri en mantıklısı gibi duruyor ama bu durumda başka forumlardan gelen yeni üyeler nasıl indirim paylaşıcak?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Geçen gün bahsettiğiniz şey yaşandı, hatta fake hesaptan satıcıyı da övdüler. Önlem alınması şart.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Melih Baygör
Ürün almayanlar bence konuya yazmasın, olayın siniri ile akıl verircesine yazan bir kaç arkadaşın kalbi kırılabilir. Ne yapılabilir diye paylaşım yapılıyor şu aşamada. İndirim için de rütbenin vs ne önemi var anlamış değilim. 10k mesajı olan kişinin ticari faaliyet yürütüp yürütmediğini nereden bileceksiniz. Her kişi alım kararında hür iradeye sahiptir. Ben de ürün aldım ve paylaşım yapan arkadaşların yaşadıklarına göre yol haritası çizmeyi düşünüyorum. Şu an aklıma gelen, firmanın sisteme girdiği kargo bilgilerinin size ait olmadığını ispat etmek. Bu ürün teslim edildi bilgisinden sonra uyuşmazlık açılması ile olabilir düşüncesindeyim.

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
ben diğer konuda hy300ü görüp aldım amazondan. sonra eskiden kullanıdıgım çin sitelerine bakayım dedim ve dhgate de bu indirimli fiyatı görüp kendim aldım. site güvenilir olsa da satıcıların ne olacağı belirsiz olabiliyor. ben feda edip aldım süreci yazarım dedim. benden cesaret alan başkları da aldı. şimdi baktım başka ülkeden de alan olmuş bizim siparişleri görüp. sonuç olarak dhgate den parayı geri alacagımıza inanıyorum. iptal edebilen hiç geç kalmadan iptal etsin.

Palo DAYI

80+ Silver
Beyler olay nedir kısaca ozetlicek warmi

Top Bottom