Neler Yeni

Kız arkadaşımdan ayrıldım tavsiye ?

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
cevaplayacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim dostlar 1 senelik ilişkimdi ilk sevgilimde bende onun ilk sevgilisiydim anlayacağınız bir sürü anı 1 sene içinde herşeyi beraber yaşadık benden soğuduğunu söyledi 2 kere barıştık darladığımı söylüyordu dikkat etmeye çalışıyordum olabildiğince mesajla veda etti ben daha fazla yapamıyorum dedi 5 hafta olmuştu barışalı 2 haftadır sana soğuğum dedi onu gerçekten çok seviyordum deli gibi seviyordum ve çok aşıktım ama beni öyle bir bıraktıki yüz üstü bıraktı seni bırakmayacağım çok seviyorum çok aşığım diyordu bende onu bağlanmıştım hayatımın merkezindeydi ailem den bile öncelik vermeye başlamıştım ona ciddi anlamda herşeyde onu düşünüyordum sırf mutlu olsun kendini özel hissetsin diye ona pandora aldım parası gram umrumda değil cebimde 5 kuruş yokken biriktirip almıştım bugün doğum günüydü ayrılalı 4 gün oluyor beni artık sevmediğini söyledi aradım bugün hüngür hüngür ağlıyorum 4 gündür böyleyim bugün aradığımda konuşmak istemediğini söyledi whatsapp tan falan engelledi beni arkadaşı vasıtasıyla ulaştım dışardaydı hüngür hüngür ağlıyorum ben beni bu şekilde bırakması çok zoruma gitti dedim ben bu şekilde bırakılmayı hak etmedim konuşmak istemediğini söyledi bir şekilde konuştum çok pişmanım dedim bir daha yemin ederimki yapmayacağım dedim ben bu sözleri senden çok duydum dedi doğru söylüyor ama bu sefer gerçekten çok farklıydı bugün ki konuşmadan sonra çok fazla bir şey hissetmemeye başladım 18 yaşındayım beni sevmeyen insanın peşinden koşmak ne kadar kötü bir şey olduğunu anladım yani ilk günki acım 10 üzerinden 10 du şuan 6 7 denilebilir tek kafamı dağıttığım yer bilgisayar oynamak ve 4 gündür gülemediğim kadar bugün güldüm ve eğlendim yani şöyle bana vermediği değerin x10 unu ben ona veriyordum yani yalandan mı güldü yalan sözlermi söyledi
Aynı durumun içindeyim 2 haftadır ve acı azalmıyor hatta çoğalıyor nedense.

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cihan
Aynı durumun içindeyim 2 haftadır ve acı azalmıyor hatta çoğalıyor nedense.
bak sana tüm kalbimle söylüyorum yemin ederimki bir kaç kişininde dediği gibi zaman israfı bunlar zerre değmezler dostum 4 gün oldu 4 gündür ağlamaktan yüzüm gözüm şişti ama gerçekten değmiyormuş vallahi değmiyormuş bırak yüzüne sesine gülüşüne hasret kalsın bırak o özlesin yemin ederimki bak 4. günde bunu anladım

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
C Ş
cevaplayacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim dostlar 1 senelik ilişkimdi ilk sevgilimde bende onun ilk sevgilisiydim anlayacağınız bir sürü anı 1 sene içinde herşeyi beraber yaşadık benden soğuduğunu söyledi 2 kere barıştık darladığımı söylüyordu dikkat etmeye çalışıyordum olabildiğince mesajla veda etti ben daha fazla yapamıyorum dedi 5 hafta olmuştu barışalı 2 haftadır sana soğuğum dedi onu gerçekten çok seviyordum deli gibi seviyordum ve çok aşıktım ama beni öyle bir bıraktıki yüz üstü bıraktı seni bırakmayacağım çok seviyorum çok aşığım diyordu bende onu bağlanmıştım hayatımın merkezindeydi ailem den bile öncelik vermeye başlamıştım ona ciddi anlamda herşeyde onu düşünüyordum sırf mutlu olsun kendini özel hissetsin diye ona pandora aldım parası gram umrumda değil cebimde 5 kuruş yokken biriktirip almıştım bugün doğum günüydü ayrılalı 4 gün oluyor beni artık sevmediğini söyledi aradım bugün hüngür hüngür ağlıyorum 4 gündür böyleyim bugün aradığımda konuşmak istemediğini söyledi whatsapp tan falan engelledi beni arkadaşı vasıtasıyla ulaştım dışardaydı hüngür hüngür ağlıyorum ben beni bu şekilde bırakması çok zoruma gitti dedim ben bu şekilde bırakılmayı hak etmedim konuşmak istemediğini söyledi bir şekilde konuştum çok pişmanım dedim bir daha yemin ederimki yapmayacağım dedim ben bu sözleri senden çok duydum dedi doğru söylüyor ama bu sefer gerçekten çok farklıydı bugün ki konuşmadan sonra çok fazla bir şey hissetmemeye başladım 18 yaşındayım beni sevmeyen insanın peşinden koşmak ne kadar kötü bir şey olduğunu anladım yani ilk günki acım 10 üzerinden 10 du şuan 6 7 denilebilir tek kafamı dağıttığım yer bilgisayar oynamak ve 4 gündür gülemediğim kadar bugün güldüm ve eğlendim yani şöyle bana vermediği değerin x10 unu ben ona veriyordum yani yalandan mı güldü yalan sözlermi söyledi
Bir erkeğin en büyük hatasıdır evlenmeden aşık olmak..

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,058
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Her zaman diyorum aşırıya kaçmayın dünyada sadece o var diye kör olmayın sevin tabii ki sevmeyin demez kimse ama o yoksa bende yokum demeyin dünyada sadece o kişi yok sonra böyle üzülüyorsunuz , yazık ediyorsunuz kendinize. Herşeyin belli bir dengesi vardır. O dengeyi koruyun herşeyin fazlası zarardır. Sevginin bile.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
C Ş
Evlendikten sonra sevelim yani ilk evlenek sonra bakarız
Evlenene kadar gerçek aşkınızı sevgini tam göstermeyin. Onu sizde tutacak kadar gösterin yeterli. Çünkü fazlasını verdikçe bu kez sıkılıyorlar artık umursamıyorlar. Hatta evlenince de dozunu ayarlayıp gösterin yine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa birgün böyle çıkıp giderler artık yapamıyorum diye. Bir de bahane uydururlar ayrılabilmek için. Sonra ortada dımdızlak kalan yine aşkını önüne seren oluyor.

The Semih

80+ Silver
Geçmiş olsun, soğuyan ilişki böyle bitmemeli muhtemelen başka birisinden hoşlanıyor. Kafana takma kardeşim yaşın kaç bilmiyorum kız senle ciddi ilişki kurmamış, ama şunu unutma o kız ileride seni arayacak işte ozaman ne yapcağın önemli.

Her zaman diyorum aşırıya kaçmayın dünyada sadece o var diye kör olmayın sevin tabii ki sevmeyin demez kimse ama o yoksa bende yokum demeyin dünyada sadece o kişi yok sonra böyle üzülüyorsunuz , yazık ediyorsunuz kendinize. Herşeyin belli bir dengesi vardır. O dengeyi koruyun herşeyin fazlası zarardır. Sevginin bile.
Sisteme aşık olmaya başladım en azından aldatılmıyorum.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bir kadını hayatının merkezine koyduğun zaman her an k*çına tekmeyi yemeye hazır ol. Kadınlar böyle erkekleri sevmez maalesef.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,058
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Geçmiş olsun, soğuyan ilişki böyle bitmemeli muhtemelen başka birisinden hoşlanıyor. Kafana takma kardeşim yaşın kaç bilmiyorum kız senle ciddi ilişki kurmamış, ama şunu unutma o kız ileride seni arayacak işte ozaman ne yapcağın önemli.

Bir kız için kişiliğinizden vazgeçmeyin. Umarım karşınıza gönlünüz gibi birileri çıkar. Kalbiniz den ne geçiyorsa o olsun.

The Semih

80+ Silver
Bir kız için kişiliğinizden vazgeçmeyin. Umarım karşınıza gönlünüz gibi birileri çıkar. Kalbiniz den ne geçiyorsa o olsun.
Valla bu yaşıma kadar hiçbir kıza kendimi kaptırmadım, çünkü beni bu halimle sevmelerini istedim sevenlerde öyle sevdi zaten ama insanoğlu herşeyden kolay sıkılıyor artık, Çağrı tanerin instagramda paylaştığı 9 yaşındaki ilk aşkıyla nasıl evlenmiş inanmakta zorluk çekiyorum

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,058
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Valla bu yaşıma kadar hiçbir kıza kendimi kaptırmadım, çünkü beni bu halimle sevmelerini istedim sevenlerde öyle sevdi zaten ama insanoğlu herşeyden kolay sıkılıyor artık, Çağrı tanerin instagramda paylaştığı 9 yaşındaki ilk aşkıyla nasıl evlenmiş inanmakta zorluk çekiyorum
Olabiliyor neden olmasın sevgi öyle bir şeydir ki sen bile farkına varamazsın kimi seveceğini kalp bir pusula gibidir o seni zaten yönlendirir ilişkilerde saygı ve anlayış çok önemli dengeyi sağlamak çok önemli örnek veriyorum bir kıza sürekli hediye alıyorsun, çiçek alıyorsun hediyelere boguyorsun ama bir süre sonra bakıyorsun ki o kişi bundan sıkılmış sıradanlaşmis ilişkilerinizi dengede tutun ve saygı ile bu süsleyin

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cihan

Yaşım henüz 18 başka biri yok diye kızın yakın arkadaşları söylüyor bende olmadığını düşünüyorum tabii ki ama varmı diyede düşünmüyor değilim

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cihan
Nerdeyse 5. Gün oldu biri gider biri gelir lafı gerçekten doğruymuş başka bir kız yazdı dm den

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,246
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom