Neler Yeni

Kız arkadaşımdan ayrıldım tavsiye ?

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Semih Aydın
Büyümenin zamanı gelmiş abi bu ne?
hayatımın merkezindeydi ailem den bile öncelik vermeye başlamıştım

Kimseye haddiden fazla değer verme belli ki yerin dolmuş, yakında haberi gelir bak işine gücüne. Kafanı meşgul tut 3-6 ay sonra unutursun

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
cevaplayacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim dostlar 1 senelik ilişkimdi ilk sevgilimde bende onun ilk sevgilisiydim anlayacağınız bir sürü anı 1 sene içinde herşeyi beraber yaşadık benden soğuduğunu söyledi 2 kere barıştık darladığımı söylüyordu dikkat etmeye çalışıyordum olabildiğince mesajla veda etti ben daha fazla yapamıyorum dedi 5 hafta olmuştu barışalı 2 haftadır sana soğuğum dedi onu gerçekten çok seviyordum deli gibi seviyordum ve çok aşıktım ama beni öyle bir bıraktıki yüz üstü bıraktı seni bırakmayacağım çok seviyorum çok aşığım diyordu bende onu bağlanmıştım hayatımın merkezindeydi ailem den bile öncelik vermeye başlamıştım ona ciddi anlamda herşeyde onu düşünüyordum sırf mutlu olsun kendini özel hissetsin diye ona pandora aldım parası gram umrumda değil cebimde 5 kuruş yokken biriktirip almıştım bugün doğum günüydü ayrılalı 4 gün oluyor beni artık sevmediğini söyledi aradım bugün hüngür hüngür ağlıyorum 4 gündür böyleyim bugün aradığımda konuşmak istemediğini söyledi whatsapp tan falan engelledi beni arkadaşı vasıtasıyla ulaştım dışardaydı hüngür hüngür ağlıyorum ben beni bu şekilde bırakması çok zoruma gitti dedim ben bu şekilde bırakılmayı hak etmedim konuşmak istemediğini söyledi bir şekilde konuştum çok pişmanım dedim bir daha yemin ederimki yapmayacağım dedim ben bu sözleri senden çok duydum dedi doğru söylüyor ama bu sefer gerçekten çok farklıydı bugün ki konuşmadan sonra çok fazla bir şey hissetmemeye başladım 18 yaşındayım beni sevmeyen insanın peşinden koşmak ne kadar kötü bir şey olduğunu anladım yani ilk günki acım 10 üzerinden 10 du şuan 6 7 denilebilir tek kafamı dağıttığım yer bilgisayar oynamak ve 4 gündür gülemediğim kadar bugün güldüm ve eğlendim yani şöyle bana vermediği değerin x10 unu ben ona veriyordum yani yalandan mı güldü yalan sözlermi söyledi
dostum ailenden önce tutman bile ilk baştan çok yanlış bir davranış aynı durumu yıllar önce yaşamıştım
birini hayatının merkezine koyarsan senin hayatını yönetir haliyle kendine olan saygını bile kaybedersin.
buraya çokca örnek verip tavsiyelerde bulunabilirdim ama inan üzülmene değmez. Karşındaki 2 gün sonra belki başkasıyla tanışıp flörtleşecek sen de kendini eve kapatıp ağlayacaksın hayırdır sen ondan daha mı değersizsin ?
buraya yazıyorum belki bi kaç hafta belki bi kaç ay sonra ben buna mı üzülmüşüm diyeceksin biri gelir biri gider kendine dikkat et bb

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Ayıptır sorması hocam merak ettim ne iş yapıyorsunuz ki? Daha önceden de demiştiniz de
istanbulda bir macera parkında çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ustam sen ne yaptın ya aynı iş yeri bir de seni çoktan bitirmiş kafasında en kısa zamanda onu yalayıp yutan kankası çıkışta arabayla almaya gelirse şaşırma
maalesef çok yakın arkadaşları var snap atıyorlar onuda gösteriliyor ve sürekli eğlenip gülerken atıyorlar sanırım gerçekten çok büyük hata yaptım...

Techno08

80+ Gold
istanbulda bir macera parkında çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

maalesef çok yakın arkadaşları var snap atıyorlar onuda gösteriliyor ve sürekli eğlenip gülerken atıyorlar sanırım gerçekten çok büyük hata yaptım...

En azından gerçek yüzünü gördünüz hocam seven insan aşırı büyük bir sıkıntı olmadığı sürece ( aldatma gibi) katlanır bazı şeylere kimsenin ilişkisi güllük gülistanlık değil keza evliler de öyle. Sizde önünüze bakın, sizi üzgün gördükçe daha büyük keyif alıyor gibi geliyor bana yüksek ihtimalle narsizm var diye düşünüyorum. Neden onu keyiflendiresiniz ki

Top Bottom