Neler Yeni

Kız arkadaşımdan ayrıldım tavsiye ?

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Efe Kırmaz
cevaplayacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim dostlar 1 senelik ilişkimdi ilk sevgilimde bende onun ilk sevgilisiydim anlayacağınız bir sürü anı 1 sene içinde herşeyi beraber yaşadık benden soğuduğunu söyledi 2 kere barıştık darladığımı söylüyordu dikkat etmeye çalışıyordum olabildiğince mesajla veda etti ben daha fazla yapamıyorum dedi 5 hafta olmuştu barışalı 2 haftadır sana soğuğum dedi onu gerçekten çok seviyordum deli gibi seviyordum ve çok aşıktım ama beni öyle bir bıraktıki yüz üstü bıraktı seni bırakmayacağım çok seviyorum çok aşığım diyordu bende onu bağlanmıştım hayatımın merkezindeydi ailem den bile öncelik vermeye başlamıştım ona ciddi anlamda herşeyde onu düşünüyordum sırf mutlu olsun kendini özel hissetsin diye ona pandora aldım parası gram umrumda değil cebimde 5 kuruş yokken biriktirip almıştım bugün doğum günüydü ayrılalı 4 gün oluyor beni artık sevmediğini söyledi aradım bugün hüngür hüngür ağlıyorum 4 gündür böyleyim bugün aradığımda konuşmak istemediğini söyledi whatsapp tan falan engelledi beni arkadaşı vasıtasıyla ulaştım dışardaydı hüngür hüngür ağlıyorum ben beni bu şekilde bırakması çok zoruma gitti dedim ben bu şekilde bırakılmayı hak etmedim konuşmak istemediğini söyledi bir şekilde konuştum çok pişmanım dedim bir daha yemin ederimki yapmayacağım dedim ben bu sözleri senden çok duydum dedi doğru söylüyor ama bu sefer gerçekten çok farklıydı bugün ki konuşmadan sonra çok fazla bir şey hissetmemeye başladım 18 yaşındayım beni sevmeyen insanın peşinden koşmak ne kadar kötü bir şey olduğunu anladım yani ilk günki acım 10 üzerinden 10 du şuan 6 7 denilebilir tek kafamı dağıttığım yer bilgisayar oynamak ve 4 gündür gülemediğim kadar bugün güldüm ve eğlendim yani şöyle bana vermediği değerin x10 unu ben ona veriyordum yani yalandan mı güldü yalan sözlermi söyledi
o kızdan kurtul dostum.

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
O biraz tecrübesizlikten kaynaklanmış belli ki, yukarıda dediğim gibi insan bazen sevgilisi de olsa eşi de olsa özel alan ve sınır istiyor, devir çok değişti eskiden kadınlar erkeklerinin yanlarından ayrılmalarını istemiyordu ama artık tam tersi oldu, biraz kendi ailesine arkadaşlarına zaman ayırsınlar diyorlar ki aslında olması gereken de bu bence. Bence uzun bir süre rahat bırak kendi kafasını dinlesin sen hiç adım atma kendi işine bak eğer senin düzeldiğini farkederse bu konuda tekrar şans verebilir ama dediğim gibi sakın şu anda tek seçenek o gibi davranma bu süreçte.
Onu sağlamaya çalışacağım bu seferde ayrı iken bile darlıyor diyecek biliyorum kafasını dinlesin biraz ki haklıda zaten bir süre sonra herkes dolar bu sebepten dolayı dediğim gibi iletişimimiz yok zaten sabır etmem gerekiyor

Techno08

80+ Gold
Onu sağlamaya çalışacağım bu seferde ayrı iken bile darlıyor diyecek biliyorum kafasını dinlesin biraz ki haklıda zaten bir süre sonra herkes dolar bu sebepten dolayı dediğim gibi iletişimimiz yok zaten sabır etmem gerekiyor

Aynen öyle hocam, ama yine de çok umut bağlamamak en iyisi bence, siz bilirsiniz tabi

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
😀😀😀😀😀ahbe

Son düzenleme:

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,652
İsim
Deniz Efe
Kral sen sağ elinin avucunu genisletmeye devam et bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi gel gay ol seni lgbt ye kaydedelim ne dersin unutursun bütün bunları
can acısı cekecegine ask acısı ceksin kardesim sil şu yorumu

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Hayata 1 kez geliyorsun şurda ölüp gidecez bi kız için sence değer mi? Bu bana bi tecrübe oldu de geç boşver.

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Aynen öyle hocam, ama yine de çok umut bağlamamak en iyisi bence, siz bilirsiniz tabi
instagram engellemişti aç kapat yapmış fark ettim dm kutusundaydı arkadaşları iyi diyor kendisi hakkında birşeyde konuşmuyormuş hakkımızda içindemi yaşıyor ne yapmaya çalışıyor belli değil

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
beni özlemediğini duydum keyifli ve mutluymuş haftasonu yüz yüze gelicez 2 hafta oldu konuşmaya çalışıcam ama özlemediğini duydukça keyifli olduğunu duydukça çok sinirleniyourm

Techno08

80+ Gold
beni özlemediğini duydum keyifli ve mutluymuş haftasonu yüz yüze gelicez 2 hafta oldu konuşmaya çalışıcam ama özlemediğini duydukça keyifli olduğunu duydukça çok sinirleniyourm

Hocam o zaman hayatınıza bakacaksınız, sizi özlemeyen birini neden özlüyorsunuz ki, o sizsiz yaşayabiliyorsa sizde onsuz yaşayabilmelisiniz. Bu durum onu daha çok sevindirir unutmadı beni der ve sizin duygularınızla daha çok oynar benden söylemesi

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Hocam o zaman hayatınıza bakacaksınız, sizi özlemeyen birini neden özlüyorsunuz ki, o sizsiz yaşayabiliyorsa sizde onsuz yaşayabilmelisiniz. Bu durum onu daha çok sevindirir unutmadı beni der ve sizin duygularınızla daha çok oynar benden söylemesi
İçimde çok bir umut kalmadı artık yapabileceğim çok fazla bir şey kalmadı aynı işyerinde çalışıyoruz yüz yüze gelmemeye çalışıyorum ama zor bir durum

Techno08

80+ Gold
İçimde çok bir umut kalmadı artık yapabileceğim çok fazla bir şey kalmadı aynı işyerinde çalışıyoruz yüz yüze gelmemeye çalışıyorum ama zor bir durum

Ayıptır sorması hocam merak ettim ne iş yapıyorsunuz ki? Daha önceden de demiştiniz de

Kara*

80+ Silver
ustam sen ne yaptın ya aynı iş yeri bir de seni çoktan bitirmiş kafasında en kısa zamanda onu yalayıp yutan kankası çıkışta arabayla almaya gelirse şaşırma

Top Bottom