Neler Yeni

Vodafone tarife detayları

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
Arkadaşlar iyi akşamlar yeni bir tarifeye geçtim fakat tarife detaylarında 18 gb gösteriyordu. Wp ve messenger da sınırsızdı. Ancak geçtikten sonra baktım 9.93 gb diyor bide sınırsız 18 gb diyor. Bu nasıl oluyor tam olarak? Yardımcı olabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_4820.png

Ekler

• IMG_4819.png
    IMG_4819.png
    255.7 KB · Hit: 22

melidoas6

80+ Silver
Arkadaşlar iyi akşamlar yeni bir tarifeye geçtim fakat tarife detaylarında 18 gb gösteriyordu. Wp ve messenger da sınırsızdı. Ancak geçtikten sonra baktım 9.93 gb diyor bide sınırsız 18 gb diyor. Bu nasıl oluyor tam olarak? Yardımcı olabilir misiniz?

Alıntıyı görüntüle
Pahalı paket bana 230₺ sosyal medya sınırsız öneriyordu. Belki önceki paketinden düşmüştür netin. Mesai saatleri arasında bu kısma müşteri hizmetleri yazıp dur bağlanıp onlara sor birde.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Alıntıyı görüntüle
İlk ay tarifen kalan gün sayısıyla orantılı olarak daha düşük yüklenir. Önümüzdeki ay 18GB olarak yenilenir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pahalı paket bana 230₺ sosyal medya sınırsız öneriyordu. Belki önceki paketinden düşmüştür netin. Mesai saatleri arasında bu kısma müşteri hizmetleri yazıp dur bağlanıp onlara sor birde.
evet bir çok paket araştırdım fakat geçebiliceğim uyguna bi paket bulamadım geçen yıl içerisinde aynı paketi banada sunuyordu keşke geçseydim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben de kasım indirimlerinde 2 sene taahhüt verdim en son 110TL ye 20GB ve sınırsız sosyal medya olarak. O bitince napacaz bilmiyom valla en ucuz önerisi 22GB 270TL sosyal medya da yok 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
İlk ay tarifen kalan gün sayısıyla orantılı olarak daha düşük yüklenir. Önümüzdeki ay 18GB olarak yenilenir.
teşekkür ediyorum şimdi sms lere dikkat ettim öyle yazıyomuş saolasın

Ben de kasım indirimlerinde 2 sene taahhüt verdim en son 110TL ye 20GB ve sınırsız sosyal medya olarak. O bitince napacaz bilmiyom valla en ucuz önerisi 22GB 270TL sosyal medya da yok 😂
sana yine uyguna teklif vermiş bana o bile yok başka hatlara bakıyorum onlarda pahalı kalıyordu belki ben 12 den 20 ye çıktığım için onları sunmamıştır

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
sana yine uyguna teklif vermiş bana o bile yok başka hatlara bakıyorum onlarda pahalı kalıyordu belki ben 12 den 20 ye çıktığım için onları sunmamıştır
Aktif olarak 110TL ye 20GB+sınırsız sosyal medya kullanınca daha insaflı oluyorlar sanırım. Yine de dehşet pahalı fiyatlar. Taahhüt bitince kapattırabilirim hattı o derece fiyatlar var 😅

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Selim
30gb +3 bin dk sınırsız Instagram 204tl benin paket ayrıca taahhüt bitince geçmeyin ben 1.5 yıldır taahhüt yenilemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
30gb +3 bin dk sınırsız Instagram 204tl benin paket ayrıca taahhüt bitince geçmeyin ben 1.5 yıldır taahhüt yenilemedim
dayı 1.5 yıldır taahüt yenilemezsen kol gibi fatura geliyor sen 2 yıllık taahüt yaptırmışsındır tam o zamanlarda fiyatlar öyleydi

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Alkan Köroğlu
tt selfy tarifeleri çok iyi bakılabilir ben geçtim

melidoas6

80+ Silver
2 sene taahhüt yapıyorlar mı hâlâ? Aynı paketi daha uygun sunma ihtimalleri var faturalarını vs düzgün ödüyorsan. Benim paket ikinci dönem kampanyası olarak tekrar devam edecek öyle olabilir bitmeden önce ara sor onlara

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
2 sene taahhüt yapıyorlar mı hâlâ? Aynı paketi daha uygun sunma ihtimalleri var faturalarını vs düzgün ödüyorsan. Benim paket ikinci dönem kampanyası olarak tekrar devam edecek öyle olabilir bitmeden önce ara sor onlara
1+1 sene oluyor 1. Ve 2. Dönem kampanyası olarak toplam 2 sene taahhütlü satıyorlardı. 2024 den itibaren 2. dönemli tarife kalmamış hepsi 1 sene veya 3 ay indirimli 9 ay kazık şeklinde yine 1 sene.

Daha uzun süre var benim taahhütün bitmesine, o zaman bakacağız artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,507
Üyeler
141,306
Son üye
the Maiwen
Top Bottom