Neler Yeni

Kaşıntıya yakalandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
Travazol vb bi krem alıp kullanmayı dene o bölgede genelde mantar veya pişik kaynaklı oluyor bu durum

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak
Doktora git dahada çekme patlar felan şimdi. Hastalık felan bulaşmıştır belki.
1 yıl çekmem hayatan soğutu artık her neyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Travazol vb bi krem alıp kullanmayı dene o bölgede genelde mantar veya pişik kaynaklı oluyor bu durum
Bi ara evde belogent diye krem vardı 3 4 gün sürdum 1 2 hafta hiç kaşıntı olmadı sonradan yine artı bunu 2 ay önce denedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
1 yıl çekmem hayatan soğutu artık her neyse

Bi ara evde belogent diye krem vardı 3 4 gün sürdum 1 2 hafta hiç kaşıntı olmadı sonradan yine artı bunu 2 ay önce denedim
Belogentten daha etkili olacaktır

gmhasan13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
Geçmiş olsun ne denediysem geçmedi herşeyi kaynatitik herşeyi yaptık olmadı
En etkili sonuç doktora söyle bana karışım ver de 300-400 arası karışım yaptır en etkili o birde sirke Ekim ayından beri kasiniyorum geçmedi halen tekrar geçmiş olsun kardeşim

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökberk Okçu
Yanlış cevap.
Hocam uyuz çok illet bir şey, pandemi döneminde yakalanmıştım, covid ile belirti göstermişti bende. Kısa süreli temaslarda yakınlarınıza bulaşmaz ama sık kullanılan eşyalarınızı kesinlikle ayırın. Eczanelerin yaptığı kükürtlü çamura benzeyen ilaçlar kullanmıştım, kokusu hâlâ duruyor bazı kıyafetlerimde. Bunun dışında beyaz sirkeyle her tarafımı siliyordum. Zaman kaybetmeden doktora gidin.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Babama soyliyecem artık başka çare kalmadı öyle bir yerden oldum ki soyleme utanıyorum keske kol falan olsaydı bari en hasas noktaya gelmis iğrenç şey
Dostum utanılacak bir şey yok. Babana söyle yarın. Doktora gidin bir baksınlar. Aile hekimi de anlar merak etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
MERT YILDIZ
Instagram
mertyildizvip
Bro uyuz olmussun cok uzun sure uyuz geciren biri olarak seni cok iyi anliyorum ve defalarca hastaneden krem yazdirmama ragmen tek ise yarayan wilkinson pomad adli krem oldu. Sanada tavsiye edebilirim.Birden cok krem kullandim ve zerre faydasini gormedim.Kiyafetlerini posete koy agizlarini bagla bir hafta kapali dursunlar.3 gun boyunca suruceksin kafandan assagi butun vucut bolgelerine ve 3 gun sonunda yikanacaksin gecmis olsun bir sorun olursa yazabilirsin.

Ayrica erkeklerde genital bolge karin ve bacaklarda cok kotu oluyor .arkadasin bahsettigi kukurtlu kremde benim bahsettim krem ve baska kremleri kullaniyorsun bi sureligine rahatlatiyor fakat tekrar donmesi kacinilmaz.

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak
Bro uyuz olmussun cok uzun sure uyuz geciren biri olarak seni cok iyi anliyorum ve defalarca hastaneden krem yazdirmama ragmen tek ise yarayan wilkinson pomad adli krem oldu. Sanada tavsiye edebilirim.Birden cok krem kullandim ve zerre faydasini gormedim.Kiyafetlerini posete koy agizlarini bagla bir hafta kapali dursunlar.3 gun boyunca suruceksin kafandan assagi butun vucut bolgelerine ve 3 gun sonunda yikanacaksin gecmis olsun bir sorun olursa yazabilirsin.

Ayrica erkeklerde genital bolge karin ve bacaklarda cok kotu oluyor .arkadasin bahsettigi kukurtlu kremde benim bahsettim krem ve baska kremleri kullaniyorsun bi sureligine rahatlatiyor fakat tekrar donmesi kacinilmaz.
Çok teşekkür ederim doktora da gidicem babamla baktım oda işe yaramadı dediginiz şeylerin hepsini uygulayıcam reddite bir arkadaşta wilkinson kremini kulanip kurtulmustu demeki etkili krem son çare olarak tavsiyelerinizi uygulayacağım herkese teşekkür ederim

Geçmiş olsun ne denediysem geçmedi herşeyi kaynatitik herşeyi yaptık olmadı
En etkili sonuç doktora söyle bana karışım ver de 300-400 arası karışım yaptır en etkili o birde sirke Ekim ayından beri kasiniyorum geçmedi halen tekrar geçmiş olsun kardeşim
Sağolasın hocam sanada çok geçmiş olsun kaşındıra kaşındıra kopacak neredeyse artık

gmhasan13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
Çok teşekkür ederim doktora da gidicem babamla baktım oda işe yaramadı dediginiz şeylerin hepsini uygulayıcam reddite bir arkadaşta wilkinson kremini kulanip kurtulmustu demeki etkili krem son çare olarak tavsiyelerinizi uygulayacağım herkese teşekkür ederim

Sağolasın hocam sanada çok geçmiş olsun kaşındıra kaşındıra kopacak neredeyse artık
Ek olarak kesinlikle hiçbir yerini ıslak mendil ile silme ıslak mendil bazı kimyasal tepkiye giriyor ve kaşıntın artıyor

TahinPekmez

80+ Silver
uyuz olduğunu sanmıyorum, mantar hastalığı gibi geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
MERT YILDIZ
Instagram
mertyildizvip
aksam ve aksama dogru dıyor uyuzun en net belirtilerinden biri budur gece uykundan dahi uyandırtır yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,804
Üyeler
141,191
Son üye
ntrch
Top Bottom