Neler Yeni

Vücudum nasıl ölçülerim fazla mı? Sizce kilolu muyum?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Serdar BULUT
Öyle de çok zayıf olmaz mıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Estetik olma amacım yok. sadece normal görünsem yeter. aşıır kötü durmuyorsam sıkıntı yok. Bi başka sıkıntım ergenlikten dolayı yaşadığım kilo artışı. hazirandan fln beri bi 10 kilo aldım. umarım boyum atar.
İşte onun için evde duvara doğru dayanıp sırtını dikleştirmeye çalış. Kobra hareketi yapmanı öneririm. Son olarakta sıkı yürüyüş ve oynayabilirsen arada basketbol oynamanı tavsiye ederim.

Bilmiyorum. 60 falan çok zayıf geliyo. 65 belki.
İdeal kilo 73-75 aralığıdır senin için onun altınada düşme.

İşte onun için evde duvara doğru dayanıp sırtını dikleştirmeye çalış. Kobra hareketi yapmanı öneririm. Son olarakta sıkı yürüyüş ve oynayabilirsen arada basketbol oynamanı tavsiye ederim.

İdeal kilo 73-75 aralığıdır senin için onun altınada düşme.
Bedende biraz biraz oynuyorum arada ama eskisi gibi iyi değilim. kilo aldığımdan mı bilmiyorum ama eskisi gibi hızlı ve rahat oynayamıyorum çabuk yoruluyom. Onun dışında resimde biraz eğik durmuşum normalde dik duruyorum eğik dursam ailem uyarır zaten. Şu an kg vermem gerekir mi sence

Tarık Baskan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Rechete
Bedende biraz biraz oynuyorum arada ama eskisi gibi iyi değilim. kilo aldığımdan mı bilmiyorum ama eskisi gibi hızlı ve rahat oynayamıyorum çabuk yoruluyom. Onun dışında resimde biraz eğik durmuşum normalde dik duruyorum eğik dursam ailem uyarır zaten. Şu an kg vermem gerekir mi sence
Hocam kilonuz iyi.Aynı kiloda kalıp kas kütlenizi arttırmaya çalışın.Vücudunuz çok daha estetik duracaktır.

Tarık Baskan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Rechete
Kas kütlemi en hızlı nası artırabilirm
En iyi tercih spor salonu tabii ama bütçem yok demişsiniz.Başka tüm vücut çalıştırabileceğin spor dalı yüzme var.Futbol basketbol vs. onları da yapabilirsin o sporlar daha çok dayanıklılığını arttırır daha fit olursun ama fitness kadar kas kütlesi kazanamazsın.Eğer yapabilirim diyorsan evde de belli başlı bazı hareketleri yaparak vücudunu geliştirebilirsin.

En iyi tercih spor salonu tabii ama bütçem yok demişsiniz.Başka tüm vücut çalıştırabileceğin spor dalı yüzme var.Futbol basketbol vs. onları da yapabilirsin o sporlar daha çok dayanıklılığını arttırır daha fit olursun ama fitness kadar kas kütlesi kazanamazsın.Eğer yapabilirim diyorsan evde de belli başlı bazı hareketleri yaparak vücudunu geliştirebilirsin.
evde ne yapabiliirm o zamn?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
15 yaşındayım bir kaç ay sonra 16ya gireceğim. Boyum 176 kilom da 79-80.
Vücut ölçülerim fazla mı?
Omuzlarım 118,
bel çevrem 92 cm,
göğüs çevrem 98 cm
Kalça çevrem 107 cm
Boyun çevrem 39 cm
üst kolum 35 cm
Üst bacak 60 cm
Sporcu abilerim sizce yaşıma göre nasıl ölçülerim. Aşırı mı fazlalar?
belin çok kalın dostum definasyona gir

Tarık Baskan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Rechete

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
15 yaşındayım bir kaç ay sonra 16ya gireceğim. Boyum 176 kilom da 79-80.
Vücut ölçülerim fazla mı?
Omuzlarım 118,
bel çevrem 92 cm,
göğüs çevrem 98 cm
Kalça çevrem 107 cm
Boyun çevrem 39 cm
üst kolum 35 cm
Üst bacak 60 cm
Sporcu abilerim sizce yaşıma göre nasıl ölçülerim. Aşırı mı fazlalar?
İlla hayatına sporu koymayacaksan bile birkaç ay spora gidip beslenmene dikkat etmeni öneririm. Vücuduna çeki düzen verdikten sonra yemekleri aşırı kaçırmazsan fit kalırsın. Yağın kasına göre biraz fazla. En kötü spor yapamıyorsan bile hareketli bir hayata geçmeni öneirirm. Özellikle yürüyüş önerimdir.

İlla hayatına sporu koymayacaksan bile birkaç ay spora gidip beslenmene dikkat etmeni öneririm. Vücuduna çeki düzen verdikten sonra yemekleri aşırı kaçırmazsan fit kalırsın. Yağın kasına göre biraz fazla. En kötü spor yapamıyorsan bile hareketli bir hayata geçmeni öneirirm. Özellikle yürüyüş önerimdir.
Spor salonuna gidecek param olsa gderim hocam. Hareketli de biriyim zaten. 10 bin adım atarım en kötü güde 6 bin oluyor. genelde 10-12 gezindiği oluyo. Vücudum çok mu hareketsizmişim gibi duruyo

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Spor salonuna gidecek param olsa gderim hocam. Hareketli de biriyim zaten. 10 bin adım atarım en kötü güde 6 bin oluyor. genelde 10-12 gezindiği oluyo. Vücudum çok mu hareketsizmişim gibi duruyo
Metabolizma yavaştır, yemeği kısmanı öneirirm o zaman.

Top Bottom