Neler Yeni

Ekrandaki ölü piksel midir?

K1llua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Boran Melikoğlu
IMG_20240303_144125.jpg

Tüm ölu piksel testlerini yaptım hiçbirinde gözükmüyor sorunsuz duruyor. Ama Apex Legends oyununa girdigimde bekleme ekranında ve oyun esnasında ekranın en altında bir adet mavi gibi duran piksel gözüküyor. Ölü piksel değil sanırım ama ne olduğunu çözemedim. Oyun içinde ayarlar ekranında veya diğer yerlerde de gözükmüyor sadece oyunun bekleme ekranında ve oyun esnasında gözüküyor. İleride bir sorun yaratır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_20240303_144125.jpg

Tüm ölu piksel testlerini yaptım hiçbirinde gözükmüyor sorunsuz duruyor. Ama Apex Legends oyununa girdigimde bekleme ekranında ve oyun esnasında ekranın en altında bir adet mavi gibi duran piksel gözüküyor. Ölü piksel değil sanırım ama ne olduğunu çözemedim. Oyun içinde ayarlar ekranında veya diğer yerlerde de gözükmüyor sadece oyunun bekleme ekranında ve oyun esnasında gözüküyor. İleride bir sorun yaratır mı?

Ekler

• IMG_20240303_144032.jpg
    IMG_20240303_144032.jpg
    3.5 MB · Hit: 51
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
zanetmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ghost Rilley
Modelleme de bir piksel düşürüvermişler nazarlık

K1llua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Boran Melikoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o zaman ölü piksel olamaz ölü piksel oyundan uygulamadan ayrı sürekli orda olması lazım fiziksel bir hasar sonuçta
Evet ölu piksel degil fakat ne oldugunu cozemedigim icin ciddi bir sey mi degil mi bilemiyorum. Ona gore ilk 14 gun gecmeden garantiye yolayacagim cunku

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
Web üzerinden ölü pixel testi yap. Eğer ki herhangi bir renkte o noktayı görürsen muhtemelen ölü pixeldir.

K1llua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Boran Melikoğlu
Web üzerinden ölü pixel testi yap. Eğer ki herhangi bir renkte o noktayı görürsen muhtemelen ölü pixeldir.
Yaptım zaten. Yukarıda da dediğim gibi tüm ölü piksel testlerini yaptım hiçbirinde gözükmüyor. Sadece bu oyunda mavi bir nokta gözüküyor.

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
Yaptım zaten. Yukarıda da dediğim gibi tüm ölü piksel testlerini yaptım hiçbirinde gözükmüyor. Sadece bu oyunda mavi bir nokta gözüküyor.
o zaman muhtemelen oyun kaynaklıdır. hayırlı olsun güle güle kullan.

Top Bottom