Neler Yeni

🔥İndirim LENOVO R25f-30 24.5inch Monitor-HDMI 280 HZ VA 4299 TL 🔥🔥🔥

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,403
İsim
Emre
Herkes bilir ki ips nin va panelden iyi olduğunu ama ortada 240hz lik monitör ve büyük bir indirim var. Sıklıkla rekabet oyunları oynuyorsanız ghostingi görmezden gelip alabilirsiniz. Bana kalırsa ben 165hz ips alırdım. 60hz ile 165hz monitör arasında çok fark var ama ben 165hz ile 280hz monitör arasında pekte bir fark yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mert Şahan İLHAN
Ürün gelenler ürün nasıl açmadım daha duruma göre iade geçeceğim

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Cevdet Suna
Kalıcı nasıl oluyo. Ona göre kutudan çıkarıcam ürünü :)
Önce menüden overclock modunu açıp 280 hz yapıyorsun.Sonra hangi ekran kartını kullandığına bağlı olarak sürücü paneline geliyorsun.Amd örneğinden gidicem.Yazılımında özel çözünürlük oluştur kısmı var onu bulucaksın.Sonra oluştur dediğinde hiçbir ayara ellemeden kaydet diyorsun (Zaten monitörden ayarı açtığımız için orada da 280hz gözükecek).Şimdi overclock modunu kapatıyorsun ve oluşturduğun profili uygula diyorsun.En son olarakta masaüstünden 280hz çekiyorsun.Artık format atana kadar 280hz kullanabilirsin.Tabi uzun vade panele zarar eder mi? veya ömrünü kısaltırmı bilemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mert Şahan İLHAN
Ekran ayarları nasıl olmalı bu monitörde

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mert Şahan İLHAN
İade ettin mi iyi mi? monitör cs valo için almayı düşünüyorum bende
Ben iade ettim. Daha önceden düzgün bi panel kullanmış biri iseniz renkler falan filan çok dandik gelecek haberiniz olsun. Birde ben ayaklarını hiç sevmemiştim masada çok yer kaplıyor. HZ muhabbeti de yalan 280Hz'e geçmek için parlaklık kısıyo ms arttırıyor. Gerek yok yani.

TeknoAdam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tekno Adam
Ben iade ettim. Daha önceden düzgün bi panel kullanmış biri iseniz renkler falan filan çok dandik gelecek haberiniz olsun. Birde ben ayaklarını hiç sevmemiştim masada çok yer kaplıyor. HZ muhabbeti de yalan 280Hz'e geçmek için parlaklık kısıyo ms arttırıyor. Gerek yok yani.
İlk 2 sayfayı okudum. Aklı olan almaz, aldıysa da "280hz için bu kadar takla atmaya değmez" diyip iade eder dedim içimden. Doğru olanı yapmışsınız hocam. Kalite nedir bilmeyen adam gelir burda sana bana tofaş savunur, hem de vatan savunur gibi 😃.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanmama gerek yok çünkü profesyonel testleri var?

Bakın anlatamadık gitti. MONİTÖRÜ, SON KULLANICİ TEST EDEMEZ. Monitör diğer parçalar gibi değildir. Cihaz olmadan önemli bilgilerin %90'ını test edemez ve objektif ispatlayamazsın.

Dışarıdan duyduklarım falan diye ağlamayın artık. Rail sistem ile yapılan testleri atıyoruz dışarı dediğiniz.

Black smearing ghostingin siyahtaki adıdır aynı şeydir diyorum. Biri sadece siyahta olur öbürü her şeyde olur farklıdir diyorsun. Hey Allahım...
----------
Eline sağlık da her 3 test de olmamış hocam ya. Bir ufo seçip baştan sona takip etmen gerekiyor.
Şu mesajdan sonra bence yazmamalıydınız hocam, zaman kaybı. Değerli bilgiler için teşekkür ederim. Forumu sizin gibi kullanıcıların bilgilerinden faydalanmak için kullanıyorum.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Merak edenler için ghosting testi:
(OD bilinmiyor)
R25F-30 ufo test.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,344
Üyeler
140,811