Neler Yeni

Vitamin takviye önerisi

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar hiq dan vitamin almayi düşünüyorum kreatin vb tozlar da kullanıyorum vitaminlerden en önemlisi omega 3 diye duydum alacağım fakat multivitamin ve zma gibi vitaminlerde var onlarıda almalımıyım

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
omega 3 ve zma kesin al spor yapıyorsan
çok fazla sebze tarzı meyve yemiyorsan multivitaminde alabilirsin bende kullanıyorum

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
omega 3 ve zma kesin al spor yapıyorsan
çok fazla sebze tarzı meyve yemiyorsan multivitaminde alabilirsin bende kullanıyorum
Hocam genelde hep full tavuk et yiyorum sebze ile aram pek yok birde hocam omega 3 d3 k2 ve omega 3 pure var hiq da hangisini almam doğru olur birde hocam preworkout protein tozu ve kreatin de kullanıyorum zarari olmaz demi bu vitaminleride kullanmanın

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Hocam genelde hep full tavuk et yiyorum sebze ile aram pek yok birde hocam omega 3 d3 k2 ve omega 3 pure var hiq da hangisini almam doğru olur birde hocam preworkout protein tozu ve kreatin de kullanıyorum zarari olmaz demi bu vitaminleride kullanmanın
zararı olmaz
kendi eksikliklerine bağlı olarak;
zma omega3 ve d3 vitaminini al sebzeyle aran yok isede multivitamin de alabilirsin k2 hakkında pek bilgim yok yanlış yönlendirmiyim
yalnız hepsini tek öğünde almanı önermem multivitaminle omega3'ü farklı öğünlerde al mesela
alacağın vitaminlere göre araştırırsın kullanım şeklini

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
zararı olmaz
kendi eksikliklerine bağlı olarak;
zma omega3 ve d3 vitaminini al sebzeyle aran yok isede multivitamin de alabilirsin k2 hakkında pek bilgim yok yanlış yönlendirmiyim
yalnız hepsini tek öğünde almanı önermem multivitaminle omega3'ü farklı öğünlerde al mesela
alacağın vitaminlere göre araştırırsın kullanım şeklini
Omega 3 d3 ve k2 iceriyor yani tek 1 kapsül hocam zma da alacağım multivitamin düşünmüyorum şimdilik sağolun tekrardan

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Omega 3 d3 ve k2 iceriyor yani tek 1 kapsül hocam zma da alacağım multivitamin düşünmüyorum şimdilik sağolun tekrardan
hiq'da d3 ve k2 ile birleşik olan kapsülü var yoksa normalde omega 3 d3 ve k2 vitaminleri içermez onlar ayrı olarak katılıyor

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
hiq'da d3 ve k2 ile birleşik olan kapsülü var yoksa normalde omega 3 d3 ve k2 vitaminleri içermez onlar ayrı olarak katılıyor
Hiqdaki o vitamini alacağım hocam dogrudur dimi

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
B12 ile C vitamini tavsiye ederim. özellikle B12 insanı dinç tutuyor. Ama şöyle de bişey var haplardan günlük almaya calıstıgımız vitamın değerlerini sadece 1 portakal ya da 1 sebze yiyerek 3-4 katını alabilirz ve extra yanında mineralleri başka vitaminleri de almış oluyoruz. gün içinde meyve sebzenizi eksik tutmayın onların yanına takviyeleri atın on numara. ama çok para bağlamayın derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

B12

C vitamini

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Hiqdaki o vitamini alacağım hocam dogrudur dimi
pek fikrim yok vitaminleri ayrı ayrı alman daha iyidir diye düşünüyorum fakat seni yanıltmayı istemem
hiq'da fiyatlar baya uçuk geldi bana ben protein ocean'dan alıyorum daha uyguna geliyor diye hiq daha kalitelidir yüksek ihtimalle ama bütçe meselesi
bence direkt şöyle yap
bunları al %10 kod oluyor her zaman onu gir 720TL'ye multivitamin dahil hepsini almış olursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,865
Üyeler
140,707
Son üye
mr.ghost
Top Bottom