Neler Yeni

12.Sınıf Elektrik Stajer Açıkta Kaldım

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arda doğan
Allah Kolaylık versin Kardeşim bende haziranda gireceğim üni ye elektrik elektronik mühendisliğine hedef ilk 70 bin sakarya üniversitesi

Umarım istediğin yere gelirsin
Eyw Umarım İstediğin Yere Girebilirsin Ustam Sende Allah Kolaylık Versin Ustam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin okulda çok sıkıntıymış be hocam.
Malesefki

İlla okuduğun bölüm olmasına gerekte yok (öncelik o tabi de). Ağ yönlendirme okuyorum arkadaşlarımdan biri muhasebede birisi bir diğer ilgisiz yerde staj görüyor. Tanıdık vesaire varsa gir yanında staj gör. Okul bu staj konularında hep kaçarlar iş verenle araları bozulmasın diye bir de ilgilenmeyen okulsa zaten geçmiş olsun.
Bir Sorayım Bunu

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes Süngüç
İlla okuduğun bölüm olmasına gerekte yok (öncelik o tabii de). Ağ yönlendirme okuyorum arkadaşlarımdan biri muhasebede birisi bir diğer ilgisiz yerde staj görüyor. Tanıdık vesaire varsa gir yanında staj gör. Okul bu staj konularında hep kaçarlar iş verenle araları bozulmasın diye bir de ilgilenmeyen okulsa zaten geçmiş olsun.
Doğru söylüyorsun hocam bizim arkadaşlarda siber güvenlik okuyor fakat belediyede staj görüyor.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Hocam olayı çözemediysen bana dm üzerinden telefon numaranı iletir misin ben çözeyim durumu.

xTURANN

80+ Bronze
Hangi Şehirdesin ?

Basrii

80+ Bronze
Eyw Umarım İstediğin Yere Girebilirsin Ustam Sende Allah Kolaylık Versin Ustam

Malesefki

Bir Sorayım Bunu
Atölye şefinin konuya müdahale etmemesi çok garip. Bizde maaş alamayan birkaç kişi vardı atölye şefi peşinde 3 atölye öğretmeni ve mağdur öğrenci ile işyerine gidip çocuğun parasını alıp o işyerinden çıkış vermişlerdi. Senin okulda gerçek bir eğitimci bana göre yok hocam..

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
genç kardeşim benim zamanımda staj yaparken bölüm zorunluluğu yoktu. 10 sene önce
çevremden duyduğum kadarıyla şuan içinde yok gibi görünüyor.

onu bir araştır zorunlu değil ise başka bir yerde de yapabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Ufuk emre doğan
postu sonuna kadar okudum cimere yazmayı düşündün mü resmi işlem açarsan parayı yatırmak zorundalar yatırmadıkları taktirde en kötü davalık olursun ve dava kazanman kolay ödemedikleri her gün alacağın para artar

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arda doğan
postu sonuna kadar okudum cimere yazmayı düşündün mü resmi işlem açarsan parayı yatırmak zorundalar yatırmadıkları taktirde en kötü davalık olursun ve dava kazanman kolay ödemedikleri her gün alacağın para artar
Elimde kanıt var istesem alırım uğraşmak pek istemiyorum zamanım zaten yok

Top Bottom