Neler Yeni

Bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?

Bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?

• Evet

Oylar: 16 15.2%
  • Hayır

Oylar: 58 55.2%
  • Benim için önemli değil

Oylar: 31 29.5%

• Oy kullanan toplam üye
    105

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,052
İsim
Hakan
Evlenırım, cokta umrumda olan konular degıl

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,820
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Önceden bi kızı 1000 kişi ister 1 kişi alırdı artık bi kızı 1000 kişi düdüklüyor 1 enayinin başına kalıyor. Ben kendimi onun için saklarken o saklıköyde muhtarla gönül eğlendiriyorsa o iş olmaz

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Şimdi sen o kadınla yatayım bu kadınla kalkayım diyorsan senin seçim yapma hakkın yoktur.
Sen seçtiğin kişi gibi bir hayat yaşamamışsın ki seçecek kibri gösteresin.

Ama şimdi sen 1-2 kişiyle birlikte olmuşsundur, sevmişsindir, önüne gelenle yatmamışsındır bu ölçekte bir kadın isteyebilirsin.
Ya da hiç kimseyle birlikte olmamışsındır aynı şekilde olan bir kadın isteyebilirsin.

Kendi düşüncem: Bana karşı dürüstse + önüne gelenle birlikte olmamış, sayı cinsinden sevgilisi olmamışsa düşünebilirim.
Ama otoban olmuşsa Allah kurtarsın derim

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yaş 20, kendimi koruyup karşı cinsle birlikteliğim olmadı. Evleneceğim insanında bakire olmasını isterim. Cinsel dürtüleri bastırıp ilişkiyi evliliğe saklıyorsam, karşıdakide öyle olmalı. Günümüzde kadınların ilişki sonrası o bölgeyi iğneyle diktirip, ilişkide bulunmamış izlenimi verdiği olabiliyor. Bana geri kafalı diyecekler için, namus bu "aman ne olacak geçmişte yapmış hata" denecek konu değil.
Bakire olmayan biriyle evlenip durumu fark ettiysek hukuksal haklılığımız var mı? Nafakasız boşanma hakkımız var mı? Ayrıca kadında geçmişe, erkekte geleceğe bakılır diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siz bakirseniz, bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?
bunu yaşamadan bilemem şuan istemem çünkü ben eşimi benim gibi olmasını isterim açıkçası ancak bu aşk diğerine hayır desem de olabilir.
Ancak şunu biliyorum karşıdan bunu bekliyorsam kendim de buna uygun olmalıyım

Hanaz

80+ Silver
Yaş 20, kendimi koruyup karşı cinsle birlikteliğim olmadı. Evleneceğim insanında bakire olmasını isterim. Cinsel dürtüleri bastırıp ilişkiyi evliliğe saklıyorsam, karşıdakide öyle olmalı. Günümüzde kadınların ilişki sonrası o bölgeyi iğneyle diktirip, ilişkide bulunmamış izlenimi verdiği olabiliyor. Bana geri kafalı diyecekler için, namus bu "aman ne olacak geçmişte yapmış hata" denecek konu değil.
Bakire olmayan biriyle evlenip durumu fark ettiysek hukuksal haklılığımız var mı? Nafakasız boşanma hakkımız var mı? Ayrıca kadında geçmişe, erkekte geleceğe bakılır diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siz bakirseniz, bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?
Üstünden tren geçmediyse okey gerisi olmaz o kişi zaten evlenmez

Olay şeye dönüyor 50 kişiyle yatmış kızmı yoksa 1 kişi 50 kere yattığı kızmı

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Cancel enter
Sen bakireysen hayır. Evlenme zamanında onla bunla takılan 3 günde bir erkeklerle yan yana olupta, artık ciddi bir ilişkiye başliyim diyen bir kıza kurban olma bence.. gitsin kime bozdurduysa onla evlensin
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardes seviyorsan evlenirsin sevdikten sonra ne onemi var bakir mi degil mi amma bos konular acmaya basladinjz
Sen bakirsen bakir bir kızı hak edersin.. Genelde bende bakirim ama bir kızla olduysam ona sadık kalırım gerekirse ömür boyu sevgililik.. o ne isterse... Ama gidip başkası ile top attıktan sonra gidip seni yani temiz bir erkek istiyorsa hak etmiyordur seni

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Bakire bulman zor bu devirde herkes veriyor vermeye

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,610
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Sen bakireysen hayır. Evlenme zamanında onla bunla takılan 3 günde bir erkeklerle yan yana olupta, artık ciddi bir ilişkiye başliyim diyen bir kıza kurban olma bence.. gitsin kime bozdurduysa onla evlensin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen bakirsen bakir bir kızı hak edersin.. Genelde bende bakirim ama bir kızla olduysam ona sadık kalırım gerekirse ömür boyu sevgililik.. o ne isterse... Ama gidip başkası ile top attıktan sonra gidip seni yani temiz bir erkek istiyorsa hak etmiyordur seni
ben bakirsem bakir birini degil iyi birini hakederim. sizin gozunuzde bakire olmayan biri karaktersiz, ahlaksiz.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Erkekte geleceğe kadında geçmişe bakılır

Kara*

80+ Silver
Karıyı buldun ilişkiyi kurdun evlenmesi ayrılması kaldı :D kendini bu yaşa kadar getirmişsin elbet bulursun sana uyan birini ona göre evlenirsin dostum. Kadın tarafında geçmişe bakılır illa patlak malın üstüne yama tutmaz. Elinden max bu kadar geliyordur kendine göre birisi yoktur o zaman alt modellerde işini görmek zorundasın.

The Semih

80+ Silver
Forumdaki erkek arkadaşlar ben kimseye dokunmadım karşıdaki böyle olsun, bunu ciddi diyorlarsa haklılar, ama hepsine inansam TR ahlaklı toplum derim, ama öyle değil kadınları obje gibi gören bir milletten böyle yorumlar duymak şaşırtıcı, günübirlik yada haftalık iliski yaşayan bir ülkeyiz artık, erkeklerin de kızların da amacı tek gece olmuş.

Ayrıca bakire olsa bile evlenceğiniz kişi muhtemelen daha önce başka bir erkekle temas etmiş olcağı için ve bunu görmeniz imkansız olduğu için her şekilde hem erkek hem kadın bakir oluyor. Burdaki yorumlar komple cinsel bakire üzerine yapılmış ama arkaplan dahada vahim.

Lisedeyken okulun yarısı cinsel temas olmadan sevişiyordu şimdi kalkıp bu çifte bakire derseniz kafanıza tüküreyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,969
Üyeler
140,738
Son üye
Feuron
Top Bottom