Neler Yeni

🔥İndirim Seduna Thunder Pro Siyah Yönetici Koltuğu Ofis Çalışma Koltuğu Hareketli 3189 TL

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Efe
Ben kullanıyorum önermiyorum. Oturma yeri iyi hoşta bel ve kafa kısmı çok uyumsuz kafanızı yaslamanız için belinizi bükmeniz gerekiyor ve kafanız arkada kalıyor. Yani monitörünüz tavandan aşağıya doğru geliyorsa orasını bilemem o zaman güzeldir herhalde :D

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

shaco27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
eyyüb
O sırt yaştığı sorunu bendede var çok kötü tasarlanmış o yumuşak olduğu için küçülüp kayıyor aşagı açıklık çok fazla zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akskskdkd hocam aynısından eski kahveden kalma 20 tane var evde 100 lira ediyorsa satayım 3k yazmışlar :D
çözüm olarak bana dedikleri ne biliyormusun yastıgı ters tak ne anladım bu işten asdsadsa :D

Hocam hawkda çok büyük yaw

Hocam bende ses çıkarıyor sadece en dik kademede iken anlamadım biraz geri alıyorum ses kesiliyor
yağlamak gerekiyor bakım setinde var mıydı hatırlamıyorum yedek parça sitesinde satılıyor hawk o yandan çok iyi ben şu kol koyma yerinden nefret ediyorum küçük geliyor bana kollar uzun :D

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bori
Kullanıyorum öneririm 3 kere kırdım 3ündede parçayı hemen 1-2 gün içinde kargoladılar seduna müşteri memnuniyeti yönünden iyi, kırılması benim çok yaslanmamdan kaynaklı muhtemelen. Fiyatına göre iyi.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
çözüm olarak bana dedikleri ne biliyormusun yastıgı ters tak ne anladım bu işten asdsadsa :D

yağlamak gerekiyor bakım setinde var mıydı hatırlamıyorum yedek parça sitesinde satılıyor hawk o yandan çok iyi ben şu kol koyma yerinden nefret ediyorum küçük geliyor bana kollar uzun :D
O bence çok kötü tasarlanmış ya benim kolum kısa yine rahat edemiyorum masaya koyuyorum genelde

Eğer https://www.akakce.com/oyuncu-koltu...el-profesyonel-6ky97aa-fiyati,1023497770.html şöyle bir şey almayacaksanız koltuk almanın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Uzun ömürlü ve konforlu olmayacaktır. Amazon üzerinde 9 ay peşin taksit veya 3 ay erteleme ardından 3 ay peşin taksit fırsatından yararlanılabilir.
Hawk gayet İyi

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Xdrive var 5000e daha iyidir sanirim bundan

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Furkan
Tam 9.5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Ben alırken fiyat 2 bin civarıydı ve o sıralar Xdrive ve Fab ürünleri 4-5 bin bandındaydı diye hatırlıyorum.

Alt segment bir oyuncu koltuğu almak yerine bunu almayı tercih ettim. Arkadaşımda alt segment bir xXdrive var ve ondan kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim.

Sırt kısmı fileli olduğu için terletme yapmıyor, oturacak kısım da keten kumaş sanırım o da gayet rahat ve sıkıntısız. Oturak yeri kalınlığı gayet yeterli, kol dayama yerleri ileri-geri , yukarı - aşağı şeklinde malzeme kalitesi giriş segment Xdrive dan iyi ve plastik kalitesi güzel geldi bana. Başımızı yasladığımız kısım esnek ve yukarı aşağı çıkıp inebiliyor, bu da rahatlık sağlıyor diyebilirim.

Yorumda baya bir kötüleyen arkadaşın o sorunları nasıl yaşadığını çözemedim. Neredeyse 1 yıldır ben de kullanıyorum birisi bile yaşanmadı. Kısaca bütçe kısıtlıysa her türlü iş görüyor ve kullanışlı. Ben günde ortalama 10 saat kullandım ve herhangi bir rahatsızlık hissetmedim. Alırken boy ve kilonuza dikkat edin.

Top Bottom