Neler Yeni

Fiyat performans yüksek besin değerli yiyecekler

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Arkadaşlar artık hayatımı bı düzene sokmak istiyorum ve öğle aralarında evden yapıp getirdiğim hem maliyeti fazla olmayan hem besin değerleri kalorisi yüksek protein degerleri güzel atıştırmalıklar veya hafif yemekler yapmak istiyorum her gün yemelik

önerilerinizi bekliyorum dostlar
Badicileri piste davet ediyoruzz

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
okr
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet mantıklı ama kuruyemiş yerine tarım kooperatifte bir fıstık ezmesi keşfettim 40 50tl felan şekersiz 100graminda 30 gram protein var 500 600 kalori arasi bir şey acaba diyorum da yemeğin yanına her gün 100gram bundan gömsem ne diyorsunuz mantıklı mı
şekersiz ise gayet iyidir ama şekersiz sade yemek can sıkar bir zamandan sonra ben yiyemiyorum. tercih meselesi kooperatifte satılan mısır patlağı var onun arasına sürüp yiyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Muhammet
şekersiz ise gayet iyidir ama şekersiz sade yemek can sıkar bir zamandan sonra ben yiyemiyorum. tercih meselesi kooperatifte satılan mısır patlağı var onun arasına sürüp yiyordum.
Can sıkıyor evet ağzı yoruyor ama yanına 1litre su alınıp her gün biraz yenebilir

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Teşekkür ederim

Evet mantıklı ama kuruyemiş yerine tarım kooperatifte bir fıstık ezmesi keşfettim 40 50tl felan şekersiz 100graminda 30 gram protein var 500 600 kalori arasi bir şey acaba diyorum da yemeğin yanına her gün 100gram bundan gömsem ne diyorsunuz mantıklı mı
içinde proteinin 2 katı yağ var neredeyse fıstık ezmesinde
evet yenilebilir fakat bence günde 50 gramı geçme çok eğer kilo alma dönemindeysen biraz daha fazla yiyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Muhammet
içinde proteinin 2 katı yağ var neredeyse fıstık ezmesinde
evet yenilebilir fakat bence günde 50 gramı geçme çok eğer kilo alma dönemindeysen biraz daha fazla yiyebilirsin
Evet yağlı biraz ama beslenmeme dikkat etmiyorum kilo almam lazım sporda yapıyorum sağlığa zararlı olmaz diye umuyorum günde 100 gramı geçmezsem inşallah olmaz

Evet yağlı biraz ama beslenmeme dikkat etmiyorum kilo almam lazım sporda yapıyorum sağlığa zararlı olmaz diye umuyorum günde 100 gramı geçmezsem inşallah olmaz
"Sağlıklı yağlar olan fıstık ezmesinde tekli doymamış ve çoklu doymamış yağlar bol miktarda bulunur. Bu yağlar zararlı kolesterolü düşürmeye ve kalp sağlığını iyileştirmeye yardımcı olabilir. Fıstık ezmesi yüksek lif içeriğine sahiptir. Lif, gastrointestinal sağlığı ve doymayı destekler" diye bir yazı okudun

Son düzenleme:

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Cihan Mert Karagöz
Şok ve migrostan kurabi alabilirsin

kumarga

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Alkan Köroğlu

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Fiyat perfydemissin ama hep ayni seyleri mi yiyecen. Yani genel olarak tavuk balık kirmizi et / meyveler / yemeklerin yaninda bol sebze/ yumurta kesinlikle tüket süt ürünlerini kesinlikle tüket peynir yoğurt vs. Atistirmalik olarak findik ceviz badem vs kuru yemisleri tüket. Yemek olarak et vs disinda mercimek nohut fasulye gibi baklagilleri tüketebilirsin hem f/p hem besin degerleri iyi. Haftada 1 balık ye , kırmizi et sevmiyorsan ya da alamiyorsan getirden indirim oluyo bazen oradan donmus köfte söyle haftada 2-3 gün onu yersin fiyati makul seviyede oluyo. 1-2 gün tavuk yiyebilirsin tavuklarin nasıl beslendigi ortada o yüzden ben pek tercih etmiyorum. Ton balığı da haftada 1-2 yiyebilirsin. Bu saydiklarimda ki besinlerde bulunan yağ vücudun aradigi yag sen bunlari cok abartmadigin sürece sana faydasi cok iyi olur. Direk beynin kullandigi yağ bunlar dert etmene gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Muhammet
Fiyat perfydemissin ama hep ayni seyleri mi yiyecen. Yani genel olarak tavuk balık kirmizi et / meyveler / yemeklerin yaninda bol sebze/ yumurta kesinlikle tüket süt ürünlerini kesinlikle tüket peynir yoğurt vs. Atistirmalik olarak findik ceviz badem vs kuru yemisleri tüket. Yemek olarak et vs disinda mercimek nohut fasulye gibi baklagilleri tüketebilirsin hem f/p hem besin degerleri iyi. Haftada 1 balık ye , kırmizi et sevmiyorsan ya da alamiyorsan getirden indirim oluyo bazen oradan donmus köfte söyle haftada 2-3 gün onu yersin fiyati makul seviyede oluyo. 1-2 gün tavuk yiyebilirsin tavuklarin nasıl beslendigi ortada o yüzden ben pek tercih etmiyorum. Ton balığı da haftada 1-2 yiyebilirsin. Bu saydiklarimda ki besinlerde bulunan yağ vücudun aradigi yag sen bunlari cok abartmadigin sürece sana faydasi cok iyi olur. Direk beynin kullandigi yağ bunlar dert etmene gerek yok.
Çok teşekkür ederim tavsiyeler için

Top Bottom