Neler Yeni

⚽Fenerbahçe 3-2 Trabzonspor⚽

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
Futbolcuların yapmış olduğu şiddet tekme tokat yumruklar çok ama çok yanlış. Futbol tarihinde böyle bisey gorulmemis sahaya taraftar atliyorsa demekki güvenlik acigi var koşar soyunma odana girersin sahanin ortasinda taraftar yumruklayip tekme atmazsin. Umarim bu şiddeti gösteren futbolcular gerekli cezayi alır...
yok derken maradonanın uçan tekme ile kavga ettiğini bilmiyorsunuz galiba

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Gsden 5 yerdeyken citlari çıkmayıp keyif alan ts ve taraftarları kudurup sahaya atmadık şey bırakmadılar üstüne 3 yiyip dayaklarinida yediler şimdi rahat yatabilirler (gs nin yan bahcesi tarihin en buyuk fb dusmani hamsilersizi )
GS şikeyle şampiyonluklarını çalmadı hocam sonuç olarak.

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
Doğrusunu diyorsunuz hocam. Klavye holiganları boş yaptı yine. 1 kere stada atlamış ve 2 kere yanında stada atlanmış birisi olarak söylüyorum biz şampiyonluk kutlamaya inip sahaya bayrak diktiğimizde kendi futbolcularımız dahi içeri girmişti. Olması gereken bu ama fener çirkefliği her yerde sen her kurtarış yaptığında sakatlanmış taklidi yaparsan delinin biri gelir indirir iki tane.
Stada atlayan birinin sözünü mü dinleyelim?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
yok derken maradonanın uçan tekme ile kavga ettiğini bilmiyorsunuz galiba
cevabın herşeyi acıklıyor. 1984 yılı ve 2024 yılı. Fenerbahce adeta 40 sene geride.... sahaya atlayan ts de

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
cevabın herşeyi acıklıyor. 1984 yılı ve 2024 yılı. Fenerbahce adeta 40 sene geride.... sahaya atlayan ts de
Sahaya taraftar atlayacak benim takımımda dayak yemeyi mi bekleyecek. Hangi takımlı olduğunu söylemeden anladım :D

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bu trabzonspor pendiği yendiğimizde mertin yaptigi harekete tilt olmuştu zaten ben böyle bir şey bekliyodum noldu çağrıyorlardı sahaya dayaklarını yediler oturdular bir güzel temiz dayak yediler hak ettiklerini düşünüyorum biz kadıköyde onları paşalar gibi ağırlarken bize çektikleri muameleye bak nasıl bir güvenlikse tutamadı hiçbirşeyi boks ringine döndü saha.

şahin doğan

80+ Platinum
Sahaya taraftar atlayacak benim takımımda dayak yemeyi mi bekleyecek. Hangi takımlı olduğunu söylemeden anladım :D
Niye bekliyor? Kaçan kaçtı zaten. mhy vardı bir tane. Gomutan gomutan diyorlardı. İlk o gitti zaten içeriye :d

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
Bir de bir oyun için ne hallere düştü millet

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ali Mert Okuducu
Niye bekliyor? Kaçan kaçtı zaten. mhy vardı bir tane. Gomutan gomutan diyorlardı. İlk o gitti zaten içeriye :d
Kaçsa da bu sefer başlayacaktınız fb sahadan kaçtı diye bilmiyormuyuz sizi. Aslan gibi dövüp geldiler

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kaçsa da bu sefer başlayacaktınız fb sahadan kaçtı diye bilmiyormuyuz sizi. Aslan gibi dövüp geldiler
Onu çoktan yazdılar bile bu kadar yüzsüz kişiler işte ne işlerine gelirse aynı Türkiyedeki teroristler gibi yeri gelince kardeş yeri gelince düşman işlerine gelirse.

şahin doğan

80+ Platinum
Mantığa bak. Bir gün bu cesaret ile biri öldüğünde o zaman da bu mantıkla devam edersiniz siz. Yazık.

Top Bottom