Neler Yeni

💰Sözün bittiği yerdeyiz artık

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz
🚨Afrikada kalıyor ve dünyanın en küçük ülkelerinden biri nüfüs 1.5m🚨
IMG_0295.jpeg

Ekler

• IMG_0296.jpeg
    IMG_0296.jpeg
    73.6 KB · Hit: 193
  • IMG_0297.jpeg
    IMG_0297.jpeg
    151.2 KB · Hit: 191

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,433
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Benim hakkım helal değil hocam. Kimlerin emeği varsa bu zorlukları yaşamamıza sebep olan ben hakkımı helal etmiyorum. Önümüzdeki ay 22 yaşıma giricem 'altın çağ' denilen dönemde kıçıkırık 125cc motosiklet bile bi hayalden öteye gidemiyor şu ülkede. Giriş seviye bile olmayan çin malı telefon alınca kendimi şanslı sayıyorum. Tekrar ediyorum bu zorluklara sebep olan kim varsa hakkım helal değil spesifik olarak kimseyi vurgulamam gerekmiyor.

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Ampülcüler Geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ampülcüler Geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Afrikadan bahsediyoruz hocam afrika
Afrika kıtasında diye ülkeyi bitik falan mı sanıyorsun? Güney Afrika o kıtadaki en gelişmiş 1-2 ülkeden biri. Ayrıca ülke özellikle liman olarak çok önemli bir konumda.En uğrak limanlardan biri dünyada. Konum olarak çok iyi. Türkiyenin altında suriye ırak var biz de onlar la aynı mıyız? Ya da deveye falan mı biniyoruz?

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz
Afrika kıtasında diye ülkeyi bitik falan mı sanıyorsun? Güney Afrika o kıtadaki en gelişmiş 1-2 ülkeden biri. Ayrıca ülke özellikle liman olarak çok önemli bir konumda.En uğrak limanlardan biri dünyada. Konum olarak çok iyi. Türkiyenin altında suriye ırak var biz de onlar la aynı mıyız? Ya da deveye falan mı biniyoruz?
İnsanların açlıktan öldüğü susuzluktan kırıldığı bir yerden bahsediyoruz Afrika bu konunun tartışmasını yapmak insan zekasına hakarettir

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
İnsanların açlıktan öldüğü susuzluktan kırıldığı bir yerden bahsediyoruz Afrika bu konunun tartışmasını yapmak insan zekasına hakarettir
Ciddi bir anlama sorunun var. Tüm afrika kıtasında herkes yapraktan giyinip mızrakla gezmiyor. Cape Town da ciddi bir Avrupalı nüfusu da var. Ekonomileri dünyada 30. falan. Hollandalı ve İngiliz çok var. Ana dili de fransızca değil diğer sömürge afrika ülkeleri gibi. Yukarıda ampülcü falan demişsin millete de senin de pek bir bilgin yok açıkçası.

Knispel

80+ Bronze
Hocam Afrika kıtanın ismi biliyorsun değil mi? Orada onlarca ülke var ve en gelişmişi Güney Afrika daha sonra Mısır ve Nijerya takip ediyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,443
Üyeler
141,295
Son üye
araxius
Top Bottom