Neler Yeni

💰Sözün bittiği yerdeyiz artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Lütfen ciddi olmadığını söyle
yani sıradan birinin sizi anlaması çok güç.madem o kadar rte düşmanısınız seçilmesini istemiyorsunuz geçen sene kazanamamıştı 2. turda chp nin desteğiyle tekrar rte seçildi.kimdi o ilk turda %5 oy alan eski chp li unuttum adını.onun oylar ona kaydı.istemseydi onun oylar yada mhp nin desteği chp ye kayabilirdi.ortalıkta danışıklı döğüş var demekki.bana gelince: ben zaten oy kullanmayan bir insanım.bana akpli veya şu partici demeniz tuhaf.anladık menfaat dünyası.ama orda burda tayyip düşmanıymışsınız gibi davranmanızın amacını anlayamıyorum.büyükk ihtimalle 'ikiyüzlülük hazzzı'

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
1710771287195.png

sıkıntı yok kuzen şimşek ekonomi bakanı oldu her şey yoluna girecek

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Alıntıyı görüntüle
sıkıntı yok kuzen şimşek ekonomi bakanı oldu her şey yoluna girecek
Kaynak var mı? Biraz araştırma ile vergilerin arttırılmayacağını, KDV'nin max değeri olan %20'yi geçmeyeceğini, sabit kalacağını söylediğini gördüm, %1 ve %10 olanların %20'ye çıkacağına dair bir açıklamasını bulamadım.

MonSalai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emrullah
Geldi ekonomist
Ekonomist değilim fakat bu konu üzerine kendimi geliştirdim. Para birimiyle bir ülkenin ekonomisini ölçmeye kalkarsanız elinizde patlar. Asya ülkeleri buna bir örnektir. Para biriminden çok alım gücüne bakılmalı. Kişi başı milli gelir ve bu milli gelirin dağılım adaletine bakılmalı. Google'a Dolar yazıp yükseldikçe ekonomi battı demek saçmalık.

Top Bottom