Neler Yeni

Yardım Beyler telefon çalındı acil!!

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Saat 3:30 da amcamlar (5 kişi) arkadaşlarım (7 kişi) body kasmış bir kaç abim ( 11 kişi) komşularım (9 kişi) gideceğiz sice durum geçeceğim beyler.

GirayHan

80+ Gold
Bir telefon parasıda sağlam avukata bayılırız :kekw: . Suriyelidende avukat parası almak çok zor. Ekonomide çok iyi zaten
paran yoksa barodan verirler. sağlam türk milliyetçisi genç avukatlarla dolu baro :D

Dosltar kısa özet geçiyorum samsun da canikte oturuyorum dolmuşa bindim ilkadım a iş yerine gidiyorum. İnerken parayı vermek için telefonu montun cebine koydum iç cepten cüzdanı alıp parayı verip indim ve indiiğimde telefon cebimde yoktu. Çok sıkış tepiş bir dolmuşa binmiştim kim çaldı o an görmedim ve fark etmedim. Zaten o durumda kimin eli kimin neresinde belli olmuyor. Kızın teki bağırdı hatta elliyorlar beni falan diye. Neyse işte indim dolmuştan baktım cepte telefon yok dolmuşa el yapıyorum sesleniyorum duymadan gitti. Direk yanımdaki bi abiden minibüscüler derneğini arayıp plakayı söyledim adamın telefon numarasını verdi aradım dedim sakın kimseyi indirme telefonumu o araçta biri çaldı dedim. Sürücü de ufak bi sessizlikden sonra abi ben duraktayım araç ta boş az önce indi herkes dedi.

Neyse işte direk polie gittim durumu anlattım telefonu çalıntı durumuna aldık ben de google dan kayıp modunu açtım anlık olarak sürekli konum takip ediyordum. Daha sonra bir yerde konum kesildi. 2 saat önce de yeni konum bilgisi geldi. Konum bi telefoncudan dı ve telefonu sıfırlamaya çalıştığının bilgisi geldi. Direk telefoncuyu aradım konumdaki google fotoğraflar dan telefona dokunmaması gerektiğini onun çalıntı olduğunu falan söyledim ve bi koşu polisle beraber gittik.

Ortamı anlatıyorum hayal edin suriyelilerin çoğunlukda yaşadığı kenar mahallede bir telefoncuydu kendisi çok dandirik telefonlar ve malzemeler vardı.
Polisle içeri girdik konu anlattık adam bizde öyle bir şey olmaz falan yaptı bende öyle bi cihaz yok muamelesi çekti.
Ben dedim ki cihaz kayıp modunda ve burdan sinyal veriyor dedim. Kanıtla kardeşim dedi sen ne hayırdır bana hırsız damgası vuruyorsun seni burda şişletirim dua et polis abilerin var falan yaptı. Öyle mi güzel kardeşim o telefon burdaysa sana onu yediririm ama dedim göster bakim dedi. Açtım iş telefonumu kayıp cihazımı bul yaptım arka odadan benim telefon deprem alarımı gibi ses veriyor duyulmaması imkansız şekilde ses çıkıyor.

İtttir git şimdi bana getir telefonumu dedim aldı geldi bu herif telefonu bu mu senin dedi evet benim dedim. Yediriyim mi şimdi sana bunu başka yerinden dedim boş laf yapma 7 bin lira aliyim canım yaptı.
Ne 7 bini kardeşim neyin 7 bini bu dedim.
E ben bu telefona 6 bin lira para verdim bana satan adama bin lira da bunu saklama masrafı benim zararımı ödemeden hayırdır dükkanımdan mal çıkarıyorun mafya mısın sen falan dedi.
Kardeşim telefon benim senin kime ne kadar verdiğim benim şeyimde değil git sen kendin bul paranı dedim.
Telefonu aldı elimden hızlıca 7 bin liramı 3 gün içinde getirdin getirdin getirmedin satarım telefonunu dedi.
Yanımdaki polislere baktım size yemin ediyorum yanan mumun alevi daha hareketli anasını satayım ben böyle bir şey görmedim.
Polis diyor ki adam zarar ediyor ya hırsızı bulcan paranı alıcan yada prayı ödeyip telefonu alacaksın kardeşim yapcak bir şey yok dedi.
Sinirden elim ayağım boşaldı polise hakaretler savurmaya başladım ne demek hırsızı bulcaksın ne ne şeyime polissin o zaman diye polise çıkıştım.
Polis de çok bir şey yapıyor muş gibi beni kelepçeleyip karakola götürdü bi yarım saat önce falan saldılar sakinleşmem için tutmuşlar.
Polis şimdi diyor ki bi şekilde hırısızı bulmak lazım yada 7 bin vercez kardeşim yapcak bir şey yok dedi.
Bu arada adama faturasız telefon aldı diye ceza yazıcaklardı nedense telefoncu yabancı uyurukluymuş bahanesiyle yazmadılar.
YANİ BİLDİĞİNİZ BU SEVDİİMİN POLİSLERİ TÜRK VATANDAŞI DEĞİL DE ÜLKESİNE KAÇAK YOLLA GİREN Bİ TELEFONCUYU BANA SAVUNDU VE BENİM SİCİLİME LEKE SÜRDÜ.

Kafam attı iş çıkışı gidip zorla alacağım telefonu sonuçta fatura falan her şey benim adamın yerini de biliyorum kkamerası falan da yok tam dövülesi bir tip ne yapılmalı sizde?

Telefonu satın aldığı adam da evde çocuk var param yok telefonumu kaça alırsın diye acındırmış kendini öyle almış.
İsim soy isim imza almış adamdan bakıyoruz sistemde öyle bir vatandaş yok şaka gibi iş.
nasıl bir adalet sistemi bu nasıl polisler bunlar sırf memur maaşı almak için polis oluyorlar bu ülkenin insanıda adaletide sıkıntılı arkadaş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saat 3:30 da amcamlar (5 kişi) arkadaşlarım (7 kişi) body kasmış bir kaç abim ( 11 kişi) komşularım (9 kişi) gideceğiz sice durum geçeceğim beyler.
seve seve olmazssa başka yolla vermek zorunda kalır kanka :D

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emirhan Acar
umarım belasız alırsın telefonu

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
ismail
Geçmiş olsun

GirayHan

80+ Gold
2 ölü bir kaç yaralı gözaltı sonra demir parmaklıkla biter olay. şimdiden geçmiş olsun. vatansızları insan yerine koymak için güzel hamle. kanun karşısında o saatten sonra eşitleniyorsunuz.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Bizi habersiz bırakma :D

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Ailen kime oy verdi

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Beyler konu hakkında güncellme var şimdi baktim telefon o telefoncunun olduğu yerde değil.

1711022214234.png

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Haber alamazsak ben polise haber veririm :ROFLMAO:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru