Neler Yeni

Yardım Beyler telefon çalındı acil!!

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Allah çarpsın o olay bana olsa neyim var neyim yok satar tüfek alır anam avradım olsun tarardım dükkanı 7 bin değil 700 bin zarara sokardım okurken elim ayağım titredi
Düşünsene S23 Ultran bi suriyelide oluyor. Sanırım bu ülkede mafya olmak gerekiyor polis sana çıt çıkaramasın. Polis sadece o mavi üniformayı taşımak için var olan bir şey

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Düşünsene S23 Ultran bi suriyelide oluyor. Sanırım bu ülkede mafya olmak gerekiyor polis sana çıt çıkaramasın. Polis sadece o mavi üniformayı taşımak için var olan bir şey
İstanbulda yakınlarda olsaydın gelirdim. 20 kişi bile forum üyeleri olarak gitsek eli ayağı buz kesilirdi

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,522
İsim
Batuhan
Allah çarpsın o olay bana olsa neyim var neyim yok satar tüfek alır anam avradım olsun tarardım dükkanı 7 bin değil 700 bin zarara sokardım okurken elim ayağım titredi
Kendi Ülkemizde Mülteci Durumuna Düşüyoruz Adalet Hukuk Onlar Adına Çalışıyor Adeta Resmen .

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Aslında elinde kamerayla içeri girmeliydin telefon öttüğünde adamın yüzü belli olmalıydı ve polisin yaptıkları vb. Bunu internette yayınlasaydın emin ol o polis kovulurdu o suriyeli sen değil. Adaleti kendi içinde sağlayan başka birileri verirdi onun dersini

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Şu ülkede polislik bence son bulsun. Jandarma da askerlik yaptım jandarma herşeye yeter jandarma adaletin temsilidir.
Polis,asker,mit ajanı,millet vekili,adalet bakanı kim olduğunun bir önemi yok ülkede ekonomi ve adalet sistemi iyi olmadıkça her isteyen istediğini yapar mesela ben şu an kendim garipsemesem yani kendime yakıştırsam neler neler yaparım telefon çalmakmış oymuş buymuş çok küçük şeyler çünkü bi cezası yok ki ama iyi bir adalet sistemi ve ekonomi olsa istesende yapamazsın yapsanda cezasına katlanırsın yok iyi halmiş yok ceza indirimiymiş kimse bir şey yapamaz

GirayHan

80+ Gold
ne avukatı ya. adam suriyeli. üstüne 1 kuruş mal yoktur. bir şey yapamazsın. sınır dışı etmeleri lazım. onu da yapmazlar.
avukatı kendin için tutuyorsun türk vatandaşı olduğun için haklarını savunması ve koruması için. adamın suriyeli olması dokunulmaz olduğu anlamına gelmiyor. siz eşek oldukça semer vuran çok olur. bizim burda bir mahallede adam evde gürültü yapıyor millete saldırıyor diye aldılar adamı sınır dışı ettiler. sınır dışı ettiren arkadaşta sağlam bir avukatla bunu yaptı. bunun örnekleri çok. illegal işlere bulaşan suriyelileri eğer avukatın sağlamsa yaka paça polis aracına bindirtip göç idaresi vasıtası ile postalıyorlar eset'in yanına. suriyelilerin dokunulmazlıkları yok. öyle bir algı yaratıldı ki suriyelilere bir şey olmaz vb gibisinden 2023 yılı içinde sınır dışı edilen suriyelilerin sayısına bir bak istersen. siz bu cümleleri kurdukça bizim vatandaşımız suriyelileri dokunulmaz sanıyor. yok öyle dava.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
avukatı kendin için tutuyorsun türk vatandaşı olduğun için haklarını savunması ve koruması için. adamın suriyeli olması dokunulmaz olduğu anlamına gelmiyor. siz eşek oldukça semer vuran çok olur. bizim burda bir mahallede adam evde gürültü yapıyor millete saldırıyor diye aldılar adamı sınır dışı ettiler. sınır dışı ettiren arkadaşta sağlam bir avukatla bunu yaptı. bunun örnekleri çok. illegal işlere bulaşan suriyelileri eğer avukatın sağlamsa yaka paça polis aracına bindirtip göç idaresi vasıtası ile postalıyorlar eset'in yanına.
Bir telefon parasıda sağlam avukata bayılırız :kekw: . Suriyelidende avukat parası almak çok zor. Ekonomide çok iyi zaten

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Polis,asker,mit ajanı,millet vekili,adalet bakanı kim olduğunun bir önemi yok ülkede ekonomi ve adalet sistemi iyi olmadıkça her isteyen istediğini yapar mesela ben şu an kendim garipsemesem yani kendime yakıştırsam neler neler yaparım telefon çalmakmış oymuş buymuş çok küçük şeyler çünkü bi cezası yok ki ama iyi bir adalet sistemi ve ekonomi olsa istesende yapamazsın yapsanda cezasına katlanırsın yok iyi halmiş yok ceza indirimiymiş kimse bir şey yapamaz
Jandarmada askerdim.. ufacık şeye tahammüleri yoktur jandarmanın. Ordan biliyorum herşeyle ilgileniyorlar yada olay yerine git 156'yı ara

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
avukatı kendin için tutuyorsun türk vatandaşı olduğun için haklarını savunması ve koruması için. adamın suriyeli olması dokunulmaz olduğu anlamına gelmiyor. siz eşek oldukça semer vuran çok olur. bizim burda bir mahallede adam evde gürültü yapıyor millete saldırıyor diye aldılar adamı sınır dışı ettiler. sınır dışı ettiren arkadaşta sağlam bir avukatla bunu yaptı. bunun örnekleri çok. illegal işlere bulaşan suriyelileri eğer avukatın sağlamsa yaka paça polis aracına bindirtip göç idaresi vasıtası ile postalıyorlar eset'in yanına. suriyelilerin dokunulmazlıkları yok. öyle bir algı yaratıldı ki suriyelilere bir şey olmaz vb gibisinden 2023 yılı içinde sınır dışı edilen suriyelilerin sayısına bir bak istersen. siz bu cümleleri kurdukça bizim vatandaşımız suriyelileri dokunulmaz sanıyor. yok öyle dava.
Postalandıktan sonrada elini kolunu sallayarak sınırdan geri giremiyor diyorsunuz yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,609
Üyeler
141,463
Son üye
muhammedsvm
Top Bottom