Neler Yeni

Ceza yedim mi korkuyorum

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Bazen söylemeyebiliyorlar hır gür çıkmasın, itiraz ile uğraşmayalım diye
16 yaşında ekipmanı tam 50cc scooter süren bir çocuğa böyle bir şey yapacağını sanmıyorum polis zaten yılların tecrübesi anlamıştır diye düşünüyorum çocuğun iyi niyetini

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
Yunuslar öyle korkutmak amaçlı tc ni almıştir adamı sinir etmediysen takmaz kafaya mahalle arasında ztn ceza yazmaz takma
Öyle bir şansım varki trafikten tam çıktım ara sokağa girdim sağa mı sola mı dönsem dedim sola döndüm orda bekliyormuş sağa dönsem arkamdan 10 km koşup kovalayacaktı sanki bunları sormak için keşke sağa sapsaydım

GirayHan

80+ Gold
16 yaşında ekipmanı tam 50cc scooter süren bir çocuğa böyle bir şey yapacağını sanmıyorum polis zaten yılların tecrübesi anlamıştır diye düşünüyorum çocuğun iyi niyetini
bırakmaması lazımdı aslında da uğraşmak istememiş memur. ben olsam keserdim cezayı çektirirdim motoru otoparka. kalsın babasıyla baş başa. ehliyetsiz taşıt kullananlara ayar oluyorum.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,650
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
ne yazcak cezaya ? 16 yaşında ehliyetsiz kişiyi bıraktım arkasından da ceza mı yazdım diyecek :D haa birde 16 yaşında ki çocuktan korkacak heee :D
Yok la bu olay için demedim. Genel olarak bazen sonradan eve tebliğ ediliyor ceza. O anda söylemiyorlar her zaman

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
yukarda yazdığımı okursan boşuna panik yapmayacaksın. ehliyetsiz de trafiğe çıkma bi daha. milletin canını riske atma.
Sürücü kursunda dersleri yeni bitirdim zaten 50cc scooter da kurallara uyduğun sürece sorun yaratacak bir motor değil tahminimce yanlışım varsa özür dilerim cevabın içinde çok teşekkür ediyorum🩷

Kaptan7

80+
Öyle bir şansım varki trafikten tam çıktım ara sokağa girdim sağa mı sola mı dönsem dedim sola döndüm orda bekliyormuş sağa dönsem arkamdan 10 km koşup kovalayacaktı sanki bunları sormak için keşke sağa sapsaydım
Yunuslar dan kaçmaya çalışma hayatının hatasını yaparsın yakalarsa acımaz😁
Ceza yazsa trafiği çağırmak zorundaydı motor bağlanması lazımdı

GirayHan

80+ Gold
Sürücü kursunda dersleri yeni bitirdim zaten 50cc scooter da kurallara uyduğun sürece sorun yaratacak bir motor değil tahminimce yanlışım varsa özür dilerim cevabın içinde çok teşekkür ediyorum🩷
ehliyetini al bastır koy cebine devam. polislerle uğraşmaya değmez. kendini böyle riske atma ehliyet cepte olana kadar sürücü değilsin unutma. illa pratik yapmak istersen trafiğe kapalı alanlarda yap. iyi forumlar.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
usta arkadaşın dediği çalıntı motor ihbarı vardı büyük ihtimalle seninkinin rengi falan da tutuyorsa durdurmuşlardır
ekipmanın tam
altındaki güçlü bir motor değil 50cc
verdiği bilgiler doğru
sürücü kursundan dönüyorsun
16 yaşındasın her şeyden önce reşit değilsin
sana ceza yazabileceği tek şey ehliyetsiz sürmek ehliyetsiz sürüşten ceza yazacak olsa motorunu da bağlar ceza yazsa sana söylememesi için hiç bir sebep yok

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
can
öncelikle yaşın tutmadığı için motoru bağlaması lazım zaten ceza yazmış olsaydı şuan motorun yanında olmazdı ayrıca ehliyetsiz araç kullanmak adam öldürmeye direk teşebbüstür ehliyet sonuçta anlamı motorlu taşıt kullanmaya elverişli olmak !

GirayHan

80+ Gold
Niye öyle diyon kral ya biz araba sürüyoruz
1707158976041.png

bu cezayı yersin birine vurursan da yaralarsan tazminatı yersin arabanın sigortası masrafını karşılamaz sonra girer içerde bir kaç sene yatarsın çıktığında da adam takıntılıysa adamın ailesine birde kan parası ödersin. ha adam godomandır mafyadır kana kan der onu nasıl ödersin bilemem. yasa dışı eylemleri forumda yasalmış gibi güzellemeyin.

niye öyle dediğimi anladın ?

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
BEYLER TC Mİ SORDU GİRDİ TELEFONA GBT YAPINCA CEZA YAZMAK ZORUNDA OLMUYORMU SEBEPSİZ YERE GBT YAPAMAZ BİR SEBEBİ OLMASI GEREKİYOR
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı durumlarda kimliğe de ceza kesilebilir. Özellikle elektrikli bisiklet ya da scooter gibi ehliyet gerektirmeyen araçları kullanırken kuralları ihlal ederseniz kimliğe ceza yazılır. Bu gibi durumları da kimliğe ceza sorgulaması yaparak öğrenebilirsiniz.

(İNTERNETTE BU YAZIYOR)

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,033
Üyeler
146,617
Son üye
GTX1050
Top Bottom