Neler Yeni

2 şıklı İstanbul seçim anketi

İstanbul için sevinir misiniz?

• İmamoğlu’na oy vericem ama Kurum seçilirse 1 nisan sabahı istanbul için üzülmem hatta sevinirim

Oylar: 37 78.7%
  • Kurum’a oy vericem ama İmamoğlu seçilirse 1 nisan sabahı istanbul için üzülmem hatta sevinirim

Oylar: 10 21.3%

• Oy kullanan toplam üye
    47

Emsal

80+ Silver
Oy verdiğiniz aday değil de diğer aday seçilirse sizce İstanbul için çok mu kötü olur yoksa birçok projesi ile diğer aday da İstanbul için sizi ümitlendiriyor mu?

Son düzenleme:

KAANT10X

80+ Bronze
Ankara'da yaşıyorum ama orada olsam Kuruma verirdim depreme yönelik hazırlık konusunda kendisi tecrübeli bir de şu istanbulkart'ın saçmalıklarını düzeltmesi gerekli onun dışında kalan sorunlara bakarak İstanbul halkı kararını verir. Çoğu kişi ideolojik bakıyor ne derseniz deyin Akp liler koyun ise CHP lilerde koyundur. Ben zaferi de devayıda sevmem ama iki partinin alacağı yüzde 7 üstü oyda Türkiye'nin siyasi iklimi değişir yerel seçimleri küçümseyenler bu faktörleri göz önüne almıyor.
Son olarak eklemek istediğim ben hayatım boyunca iş sebebi ile pek çok şehir gezdim farklı belediyeler gördüm Ak partinin Büyükşehir belediyeciliği yabana atılacak bir olgu değil. Hizmete pek çok kez doyduk.

En İyi Cevap
1
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
depreme yönelik hazırlık konusunda kendisi tecrübeli
Gotumle güldüm hocam 20 yıldır iktidarda ben olduğum için depremde o kadar adam öldü demi madem tecrübeli çevre ve şehircilik bakanı olduğu zaman neden kullanmadı bu tecrübesini bu arkadaş

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Lokman Doğan
Ankara'da yaşıyorum ama orada olsam Kuruma verirdim depreme yönelik hazırlık konusunda kendisi tecrübeli bir de şu istanbulkart'ın saçmalıklarını düzeltmesi gerekli onun dışında kalan sorunlara bakarak İstanbul halkı kararını verir. Çoğu kişi ideolojik bakıyor ne derseniz deyin Akp liler koyun ise CHP lilerde koyundur. Ben zaferi de devayıda sevmem ama iki partinin alacağı yüzde 7 üstü oyda Türkiye'nin siyasi iklimi değişir yerel seçimleri küçümseyenler bu faktörleri göz önüne almıyor.
Son olarak eklemek istediğim ben hayatım boyunca iş sebebi ile pek çok şehir gezdim farklı belediyeler gördüm Ak partinin Büyükşehir belediyeciliği yabana atılacak bir olgu değil. Hizmete pek çok kez doyduk.
kısacası akpartliyim demek istiyor

KAANT10X

80+ Bronze
Gotumle güldüm hocam 20 yıldır iktidarda ben olduğum için depremde o kadar adam öldü demi madem tecrübeli çevre ve şehircilik bakanı olduğu zaman neden kullanmadı bu tecrübesini bu arkadaş
Depremde yapılan konutların ne zaman yapildigina bak. İmar affı falan yazmaya kalkarsanda kanunun içeriğine bak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kısacası akpartliyim demek istiyor
Ak partiyi saldım artık sadece reisçiyim

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Aynen öyle hocam. Sırf ekrem imamoğlu 5 yıldır durduğu için 40 yıl önce yapılan binalar deprem riskinde. Hepsi ekrem imamoğlunun suçu. 😡😡Ak parti o kadar sene yönetirken aklına gelmiyor ama başkası bir dönem yönetince o şehrin kanayan yarası oluyor.

Akp zihniyeti 🤡

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Daha seçim olmadı ki
olmasına gerek mi var. biri 20 küsür yıl istanbulu ve ülkeyi yönetti ona rağmen deprem için bir civi cakmaddı şimdi istanbulu kazanırsam yapacağım dıyor. elimde bir köprü var ister misin?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
hepsi bir birinden beter güzelim mersinim için üzülüyorum suyun tadı değişti , hava bile değişti sokaklar temizliği yapılmıyor bile sadece ülkü köy tarafı çok temiz sanki oraya gidince mersinde değilde başka bir şehirdeymiş gibi geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom