Neler Yeni

TT 1 hafta önceden taahhüt iptalli hk.

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak
30 unda taahüt bitiyor ve türkente geçmeyi düşünüyorum. TT iptal edip erkenden geçmek için ne kadar ücret alırlar bilmiyorum ama iptalden önce türknet bağlatmanın bir zararı olur mu? İlk defa iss değişeceğim için yardımcı olursanız sevinirim.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,541
İsim
Emre siyah
arayıp müşteri temsilicisine taahüt bitiminde farklı bir operatore geçmek istediğini belirt yoksa yeni fiyattan yeniliyolar diye biliyorum

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taahhüt bitmesini bekle
Hocam kafalarına göre paket değişikliği vs yaparlar mı? Bilgilendirmek veya en azından 1 gün önceden iptal etmek mi gerek?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arayıp müşteri temsilicisine taahüt bitiminde farklı bir operatore geçmek istediğini belirt yoksa yeni fiyattan yeniliyolar diye biliyorum
Şuan yapsam yeterli olur mu?

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Kendim TT'den Netspeed'e geçtim taahhüt bitmeden dediler ki "biz sizi taahhüt bittiği gün direkt geçireceğiz." Herhangi bir tt'ye ücret ödemedim sadece kullandığım internetin parasını ödedim "10 gün filan idi sanırım"

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak
Kendim TT'den Netspeed'e geçtim taahhüt bitmeden dediler ki "biz sizi taahhüt bittiği gün direkt geçireceğiz." Herhangi bir tt'ye ücret ödemedim sadece kullandığım internetin parasını ödedim "10 gün filan idi sanırım"
Anladım hocam ilk olarak türknet ile iletişime geçiyorum o zaman.

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Volkan Günaçtı
Paket değişikliği yapamazlar da senin kullandığın paketi kampanyasız hali bu kadar diyip yeni fatura gönderiyolar ben 90tl olan faturamı bitiminde yenilemedim diye 320 TL fatura ödedim haberin olsun sakın geç kalma

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak
Paket değişikliği yapamazlar da senin kullandığın paketi kampanyasız hali bu kadar diyip yeni fatura gönderiyolar ben 90tl olan faturamı bitiminde yenilemedim diye 320 TL fatura ödedim haberin olsun sakın geç kalma
Kaçırmamaya uğraşıyorum biraz erkenden iptal edicem hatta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,238
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom