Neler Yeni

Adrenalin Edition 24.1.1 ( WHQL ) Stuttering Hatası (Kekeleme)

Semiramis41

80+ Bronze
Arkadaşlar bilgisayarımda böyle bir sorun vardı sorunun ne oldugunu çözdüm 24.1.1 güncellemesinden sonra oldugunu anladım pc yi komple sıfırladım bütün güncellemeleri yaptım ama ekran kartı driverinı kurmadım pcyi kullandıgımda herhangi bir sorun olmadıgını fark ettim driveri kurdum yeniden başlatım ve sorun hemen başladı yapmaya normal şarkı dinlerken bile yapıyor video daki gibi kaldırdım yeniden başlattım sorun bir anda kesildi reddite falan baktım bazı kişilerde de aynı sorun var technopat forumda da konusu açılmış aynı sorun yani Kartım Asus 6700xt sizdede aynı sorun varsa sorun bu

Krelux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yusuf türk
Evet benim de 6700 xt ekran kartım aynı şey bende de oldu. Hatta o yetmedi valorant ve rise online oynarken ani siyah göz kırma şeklinde siyah ekran verdi..

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,743
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar bilgisayarımda böyle bir sorun vardı sorunun ne oldugunu çözdüm 24.1.1 güncellemesinden sonra oldugunu anladım pc yi komple sıfırladım bütün güncellemeleri yaptım ama ekran kartı driverinı kurmadım pcyi kullandıgımda herhangi bir sorun olmadıgını fark ettim driveri kurdum yeniden başlatım ve sorun hemen başladı yapmaya normal şarkı dinlerken bile yapıyor video daki gibi kaldırdım yeniden başlattım sorun bir anda kesildi reddite falan baktım bazı kişilerde de aynı sorun var technopat forumda da konusu açılmış aynı sorun yani Kartım Asus 6700xt sizdede aynı sorun varsa sorun bu
Netflixte dizi izlerken oluyor benimde

Aykut D.

80+ Gold

Krelux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yusuf türk
Aynı sorunları yaşıyorum ben de.. Sanırım garantisine göndereceğim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,498
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları