Neler Yeni

Beni taciz eden kız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kerim Efe Aygüner
Okulda aynı sınıfta olduğumuz bir kız var. Bana değişik değişik hareketler yapıyor yanımda bulunuyor. Enseme vuruyor , Karnıma dokunuyor ! Canıma tak etti artık zaten sinirli bir insanım bi koycam yumruğu sonra suçlu ben okuldan uzaklaştırma. Bu kız bence benden hoşlanıyor hatta bencesi bile yok eminim Ben masa tenisi oynarken beni izliyordu En çekişmeli anlarda geldi bu arkamdan bir sırtıma vurdu organlarım yer değiştirdi sonrada naber dedi zaten öfke problemim var ben bu kıza sövdüm senin ben …. Diye sonra özür dile dedi lan ilk başta o özür diledi sandım meğer benden dilememi istiyormuş 🤣 sonra dilemedim tabi gitti Ya ben bu durumdan bıktım ne yapıyım sizce Şimdi diceksiniz ki hocaya söyle yok arkadaş hoca feministin teki erkeklerin şikayetini ciddiye almıyor kızları hep dikkate alıyor beni kaale almaz alsa bile bir şey yapmaz. Ben ona bu davranışların aynısını yapsam eğitim hayatım biter o kadar diyim çünkü kız şaka niyetine beni elliyor Ben tepkide gösteremiyorum çünkü en beklenmedik en savunmasız anlarda yapıyor sonra hiçbir şey olmamış gibi çekip gidiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
hakkaten lan bu hocalar niye feminist hepsi aw

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
Bu arada kız kareteye gidiyor ona güveniyor galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde edebiyatçı ıyyyyyy
böyle ayrı yazmak yerine düzenleme kısmından metine ekleyebilirsin

Allahım iyiki imamhatipe gidiyorum yoksa sabah akşam bu toksik kızlarla uğraşacaktım

Kara*

80+ Silver
2 tokatta indirirsin bana da denk gelmişti zamanında lisede lavuk böyle şekil şukul haraket yapıyordu az daha meydan muharebesi yapıyordum karıya sonra saldım bak onlara en basitinden oyun oynarken etkinlik yaparken canını sıkabilirsin topu vur ne bileyim gel bilek güreşi yapalım de çıtlat biraz bak nasıl hizaya geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kerim Efe Aygüner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 tokatta indirirsin bana da denk gelmişti zamanında lisede lavuk böyle şekil şukul haraket yapıyordu az daha meydan muharebesi yapıyordum karıya sonra saldım bak onlara en basitinden oyun oynarken etkinlik yaparken canını sıkabilirsin topu vur ne bileyim gel bilek güreşi yapalım de çıtlat biraz bak nasıl hizaya geliyor
Valla bunlar kendini bir şey sanıyor

KlausM

80+ Silver
1711402236714.png

Su fırlat anlamında hocam :D

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan

Birde edebiyatçı ıyyyyyy
Feminist edebiyatçı ve kareteye güvenen kız valla gece gece midem kalktı. Hint yemekleri bile bu ikiliden daha iyi ikili yapabilir.

Resim gerçekten yanlış anlaşılmaların önünü kapatmış hocam 😀. Dalgayı vur gitsin(opsiyonel)

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Okulda aynı sınıfta olduğumuz bir kız var. Bana değişik değişik hareketler yapıyor yanımda bulunuyor. Enseme vuruyor , Karnıma dokunuyor ! Canıma tak etti artık zaten sinirli bir insanım bi koycam yumruğu sonra suçlu ben okuldan uzaklaştırma. Bu kız bence benden hoşlanıyor hatta bencesi bile yok eminim Ben masa tenisi oynarken beni izliyordu En çekişmeli anlarda geldi bu arkamdan bir sırtıma vurdu organlarım yer değiştirdi sonrada naber dedi zaten öfke problemim var ben bu kıza sövdüm senin ben …. Diye sonra özür dile dedi lan ilk başta o özür diledi sandım meğer benden dilememi istiyormuş 🤣 sonra dilemedim tabi gitti Ya ben bu durumdan bıktım ne yapıyım sizce Şimdi diceksiniz ki hocaya söyle yok arkadaş hoca feministin teki erkeklerin şikayetini ciddiye almıyor kızları hep dikkate alıyor beni kaale almaz alsa bile bir şey yapmaz. Ben ona bu davranışların aynısını yapsam eğitim hayatım biter o kadar diyim çünkü kız şaka niyetine beni elliyor Ben tepkide gösteremiyorum çünkü en beklenmedik en savunmasız anlarda yapıyor sonra hiçbir şey olmamış gibi çekip gidiyor.
5. sınıf mısn

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom