Neler Yeni

Beni taciz eden kız.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aynısını sen yapsan Twitterda TT olurdun. Maalesef sözlü ikaz dışında yapabileceğin bir şey yok ama müdüre söylemeyi dene olmazsa yapacak bir şey yok bu ülkede kadınların dokunulmazlığı var maalesef

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Şu dalga olayı mantıklıymış :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kerim Efe Aygüner
5 kilo makyajı gider 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

5. sınıf mısn
Yok 10

Kanka sinifta ikinciyim sadece mattan kaldigim icin belge alamadim ama dönem sonu onur belgesini gitti sinifin sondan birinci kizlarina verdi oe
Lan bizimde full kızlara verdi hoca benim arkadaşıma vericem ben sana dedi vermedi

Alıntıyı görüntüle

Su fırlat anlamında hocam dghmdmdmdmrmflsşmfög
Hahaskdkkd

sende onu hiç beklenmedik bi anda elle
Kısasa kısas

Dahası  
Reaksiyon skoru
760
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Okulda aynı sınıfta olduğumuz bir kız var. Bana değişik değişik hareketler yapıyor yanımda bulunuyor. Enseme vuruyor , Karnıma dokunuyor ! Canıma tak etti artık zaten sinirli bir insanım bi koycam yumruğu sonra suçlu ben okuldan uzaklaştırma. Bu kız bence benden hoşlanıyor hatta bencesi bile yok eminim Ben masa tenisi oynarken beni izliyordu En çekişmeli anlarda geldi bu arkamdan bir sırtıma vurdu organlarım yer değiştirdi sonrada naber dedi zaten öfke problemim var ben bu kıza sövdüm senin ben …. Diye sonra özür dile dedi lan ilk başta o özür diledi sandım meğer benden dilememi istiyormuş 🤣 sonra dilemedim tabi gitti Ya ben bu durumdan bıktım ne yapıyım sizce Şimdi diceksiniz ki hocaya söyle yok arkadaş hoca feministin teki erkeklerin şikayetini ciddiye almıyor kızları hep dikkate alıyor beni kaale almaz alsa bile bir şey yapmaz. Ben ona bu davranışların aynısını yapsam eğitim hayatım biter o kadar diyim çünkü kız şaka niyetine beni elliyor Ben tepkide gösteremiyorum çünkü en beklenmedik en savunmasız anlarda yapıyor sonra hiçbir şey olmamış gibi çekip gidiyor.
Çek kenara de ki ben ciddi ilişki insanıyım yarın şu kafeterya da meyve suyu içmeye gidelim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,232
İsim
MehmedVII

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hocaya söylesen olmuyor nolacak diyor ama sen yapsan sorun oluyorsun. Derdinin ne olduğunu ve anlık böyle hareketlerinin rahatsız ettiğini ilet. En olguncası bu.

Şunları bile özledim ya. Keşke liseye dönsem

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam git yapıştır ensesinin köküne sonra ğııı şağa yaptım diye gül (!)

Yapabileceğin Max şey, kendisine bundan rahatsız olduğunu ve bir daha yaparsa soluğu hocada değil okul idaresinde alacağını söyle. Dinlemiyorsa kendini bir şekilde savunacaksın.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Berat fatih
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,018