Neler Yeni

Galatasaray, F**Ö ve Ali Koç

serwintes

80+ Silver
Ali koç her sene sonunda bizim fenerlileri başka bir şey ile oyalıyor çünkü ve adamın parası var ''takımın borcunu bitiriyor hele bir bitsin ligin a*ına koyucaz'' diyen kesim de var. Burak elmasın da parası vardı ama gs taraftarı sene sonu gelmeden adamı şutlayıp ligde şampiyon oldu. Bunların da eşşekliği avrupada önüne gelene yenilmeleri ama neyse . Ben şahsen bizim takımların konferans ligi gibi bir ligde final oynayıp kupayı almalarını istiyorum. Tam bizimkilerin ayarında bir turnuva. Elin yunanı konferans liginde 2 takımı çeyrek finale göndermiş ve finalde 2 takımında kapışmasını hayal ediyor biz ise böyle boş konularda birbirimizle kavga edip hiçbir başarı gösteremiyoruz.
çünkü malum takımın ofsaytimsi bitmiyor kac gündür dusunuyorumu bitmiyor

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Whesper
Futbola bu kadar mesai ayırıp kafa yoran (para kazananlar hariç) hastadır net. Devlet tam da bunu yapmanızı istiyor zaten, onun için rezillikler bitmek yerine katlanarak devam edecek, siz de boş yere bunlara kafa yoracaksınız....

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Musa ÖZ
sana kesin yanlışsın kesin doğrusun demiyorum ama medyaya guvenmemeljsin
hocam zaten medyada sürekli gördüğüm için araştırdım farklı kaynaklardan. Millet sosyal medyada uçuk kaçık şeyler konuşuyor

serwintes

80+ Silver
hocam zaten medyada sürekli gördüğüm için araştırdım farklı kaynaklardan. Millet sosyal medyada uçuk kaçık şeyler konuşuyor
videoyu gördüğünü düşünüyorum bu tffde gsli kadar fbli de var
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama açık net belli bi durum var tff başkanı alalen gs destekcisi

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Musa ÖZ
Futbola bu kadar mesai ayırıp kafa yoran (para kazananlar hariç) hastadır net... Profesyonel yardım almak ayıp bir şey değil.
yukarıda yazdığım gibi son zamanlarda ilgilenmiyorum, sadece medyada çok fazla yalan bilgi döndüğü için insanları aydınlatmak istedim

ama açık net belli bi durum var tff başkanı alalen gs destekcisi
geçen sezonki ziraat tr kupası gs başakşehir maçının özetini izlemenizi tavsiye ederim. Gsli olup olmadığı açık şekilde belli oluyor. Resmen elimizden aldılar kupayı

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
Montaj video kullanacak kadar düşmelerini beklemiyordum. Allah rakibin bile onurlusunu versin.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,134
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Konu başlığında fetö kelimesini görünce gsliler
images - 2024-03-26T214108.221.jpeg

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Futbola bu kadar mesai ayırıp kafa yoran (para kazananlar hariç) hastadır net. Devlet tam da bunu yapmanızı istiyor zaten, onun için rezillikler bitmek yerine katlanarak devam edecek, siz de boş yere bunlara kafa yoracaksınız....
Arap ligi bile bizim ligden daha kalitelidir net. Bir sezonda hakem dövmekten tut taraftar dövmeye kadar aklına gelebilecek her türlü skandal oldu bu ligde. Ben artık avrupa başarısı görmek istiyorum Türk takımlarından ama gün geçtikçe daha da rezil olup ağzımızın ortasına çakıyorlar Avrupa'da. Sonra ligde lig sonuncusuna 5 tane atınca en büyük kanarya, en büyük cimbom. Tabi yersen. Avrupa takımları UEFA odaklı kadro kurup UEFA kupası için kapışıyor. Biz ise Avrupa'dan elenince ''oh be iyi oldu artık eşşek ligine daha iyi odaklanıp 24. şampiyonluğu alabileceğiz'' diyoruz.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,442
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
bu kanıya nasıl vardınız? Yazıyı okumadığınızı varsayıyorum
Yazılanı okumadan yorum yapmam. konu sahibini yani sizi tanimasamda okumadan yorum yapmak hem kendime hem de size saygısızlık olurdu. Fikrim aynı ya art niyetli ya futbol cahili ya da hastasınız. Hasta kelimesini fanatiklik olarak söylüyorum.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Musa ÖZ
Yazılanı okumadan yorum yapmam. konu sahibini yani sizi tanimasamda okumadan yorum yapmak hem kendime hem de size saygısızlık olurdu. Fikrim aynı ya art niyetli ya futbol cahili ya da hastasınız. Hasta kelimesini fanatiklik olarak söylüyorum.
yazdığım hangi şeyin hatalı olduğunu söylerseniz değiştireyim

Okumadım galiba fenerlisin ve gs yi fetö ile suçluyorsun bir tık haklısın
okumanı öneririm

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,442
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
yazdığım hangi şeyin hatalı olduğunu söylerseniz değiştireyim

okumanı öneririm
Yoğunum kusura bakmayın. Ali Koç'un beceriksiz olması dışında hepsi yanlış hatalı veya kulaktan doğma yanlı yorumlar. Bu yazdıklarınızın ne size ne Galatasaraya nede foruma katkısı yok. Sadece forumdaki arkadaşları birbirine düşürür. Ama Forumda küfür dışında kısıtlama yok istediğinizi yazarsınız bizde yorumlariz. İyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590
Top Bottom