Neler Yeni

CS2 Skin önerisi yapabilir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
Arkadaşlar selam bundan bir kaç ay önce envanter dizdim şu şekilde ;
1711696537769.png

Şu an 6400-7000 TL bütçem var bu envantere neler eklenebilir ? pek kullanılmayan silah skinleri pek istemiyorum
Benim fikrim bi AK-47 koleksiyonu iyi gider gibi sizin düşünceleriniz nedir ?

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Asil
M4A4 Temuaku çekebilirsin bir tane, stiletto stained veya rust coat çekebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane skeleton knife da çekebilirsin, 200 dolar civarına desen olarak baya kötü gözülür ama skeleton knife ın animasyonunu benim gibi seviyorsan olabilir.

M4A4 Temuaku çekebilirsin bir tane, stiletto stained veya rust coat çekebilirsin.

Bir tane skeleton knife da çekebilirsin, 200 dolar civarına desen olarak baya kötü gözülür ama skeleton knife ın animasyonunu benim gibi seviyorsan olabilir.
Birde karambite daha uygun bir eldiven alsan güzel olabilir kırmızı ile beyaz karambit pek uymamış gibi, takasta yapabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Birde karambite daha uygun bir eldiven alsan güzel olabilir kırmızı ile beyaz karambit pek uymamış gibi, takasta yapabilirsin.
M4 hoşuma gitti fakat bu büyük traderlarla takas yapmak ölüm gibi adam benden 900 dolarlık item istiyo 600 dolarlık item veriyo neden böyle diyorum yok bilmem ne sitesinde fiyatlar bu falan saçmalıyor, takas yapmak yemin ederim çok zararlı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
M4 hoşuma gitti fakat bu büyük traderlarla takas yapmak ölüm gibi adam benden 900 dolarlık item istiyo 600 dolarlık item veriyo neden böyle diyorum yok bilmem ne sitesinde fiyatlar bu falan saçmalıyor, takas yapmak yemin ederim çok zararlı :D
oldum olasi millet takastan nasil kazaniyor anlamiyorum hic. onun disinda uspye de printstream alabilirsin kombo olur

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Emir Şahbaz
MP9 Starlight Projector ve MAC-10 Stalker alabilirsin smg olarak. Pistollerde kombo olması için usp ye Printstream alabilirsin. Glock için Neo noir force roundlarda ise yarayan galil için ucuz yollu Renk Sapmaları olabilir

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
yahya batu bakaray
oldum olasi millet takastan nasil kazaniyor anlamiyorum hic. onun disinda uspye de printstream alabilirsin kombo olur
sticker comboları ve özel floatlar sayesinde bazen bu esyaya sahip kisiler farkında olmuyor traderlar canavar gibi bunları görünce kapıyor bunları da cok yüksek karlarla sattıyorlar satmasalar bile nerdeyse her trade sonrası %35 net kâr kalıyor ellerine eskiden takas banı yoktu aldığın bir skini direkt olarak takas edebiliyordun o zaman parayı kaldıranlar kaldırdı simdi 15 gün mü 7 gün mü ne bekletiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
sticker comboları ve özel floatlar sayesinde bazen bu esyaya sahip kisiler farkında olmuyor traderlar canavar gibi bunları görünce kapıyor bunları da cok yüksek karlarla sattıyorlar satmasalar bile nerdeyse her trade sonrası %35 net kâr kalıyor ellerine eskiden takas banı yoktu aldığın bir skini direkt olarak takas edebiliyordun o zaman parayı kaldıranlar kaldırdı simdi 15 gün mü 7 gün mü ne bekletiyor
hee su olay gibi

bizim envanter devede kulak kaliyo bunun yaninda😂

Ekler

• IMG_0969.png
    IMG_0969.png
    986 KB · Hit: 7
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,606