Neler Yeni

HP Victus 16 işlemci 95 derecelerde

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Beyaz macuna benzer şeyler kullanmışlar. Onların etki etmemesinden şüphe ediyorum biraz macundan öte.

Onlara dokunma sakın, işlemci sıcaklığı ile alakası yok zaten onların. Onlar diğer kompanentleri soğutuyor ve güzel iş yapıyor. Sen sadece işlemci ile ekran kartı macunuyla ilgilen.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Onlara dokunma sakın, işlemci sıcaklığı ile alakası yok zaten onların. Onlar diğer kompanentleri soğutuyor ve güzel iş yapıyor. Sen sadece işlemci ile ekran kartı macunuyla ilgilen.
Bu sefer gerçekten muazzam ötesi sürdüğüme iddia edebilirim. Açtığımda macun bildiğiniz sıvı haldeydi su gibi. Test edeceğim tekrar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değişen bir şey olmadı ama ısı seviyeleri aynı şu an. 60-65w güç çekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Koray
Aynı macunu sürdünüz sanırım, farklı deneme imkanınız var mı? MX4'lerin bolca sahtesinin dolandığını da okumuştum, böyle bir durum olabilir mi?

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Aynı macunu sürdünüz sanırım, farklı deneme imkanınız var mı? MX4'lerin bolca sahtesinin dolandığını da okumuştum, böyle bir durum olabilir mi?
Hepsiburadadan aldım direkt kendileri satıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Steam
0xraptoRwave
Twitter
emrhna7ess
Discord
emrhna7ess
İşlemci throttle olmuyorsa normal, ekran kartında 80'e kadar normal.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Laptoplarda o sıcaklıklar normal. Oyun için herkese masaüstü tavsiye ederim. İşlemcinin turbo boost özelliğini kapatabilirsin veya az işlemci kullanan küçük oyunları oynayabilirsin.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Laptoplarda o sıcaklıklar normal. Oyun için herkese masaüstü tavsiye ederim. İşlemcinin turbo boost özelliğini kapatabilirsin veya az işlemci kullanan küçük oyunları oynayabilirsin.
Düşürmeyi başardım, 85 lerde şu an. Masaüstü var. Şirkette çalışıyorum, laptop malesef şart olunca sıkılınca oyun oynamak durumunda kalıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,258
Üyeler
141,689
Son üye
Youtube-BESTMUSICWORLD
Top Bottom