Neler Yeni

Yeni taşındığım binada altyapı var mı?

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
Herkese iyi bayramlar. Yeni yapılmış bir binaya taşındım. Binada kutu yok. Altyapı sorguladığımda ise aynı cadde üzerinde 15 civarı bina var sadece 2 tanesinde internet var gözüküyor biri İmam Hatip Lisesi diğeri de normal bina. Kendi binamı sorguladığımda ise fotoğraftaki sorunla karşılaşıyorum. Cadde üzerindeki 2 binada internet var. Binama internet çekilmesi çok uzun sürer mi? Ne yapmalıyım? Ayrıca taşındığım bölgede çoğu ev yeni yapılmış bazıları hâlâ inşaat halinde.

Ekler

• Screenshot_20240410-003016.png
    Screenshot_20240410-003016.png
    181.2 KB · Hit: 36

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,659
İsim
Feyzullah
Arayarak teyit edebilirsin veya farklı operatörden sorgulama yaparak

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Dogancan
Yüksek ihtimal fiber gelir bina yeni yapıldığı için.

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksek ihtimal fiber gelir bina yeni yapıldığı için.
İnternet olan evleri arattığımda fiber gözüküyor zaten. Bazı arkadaşların uzun sürüyor internet bağlatılması. Şunu da merak ediyorum; aynı cadde üzerindeki binalarda internet olduğu için bana da gelmesi pek uzun sürmez gibi. Sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet sağlayıcısının çağrı merkezi daha detay bilgi verebilir veya bina yöneticisi
Hocam karşılıklı 2 bina var. Toplam 3 hane yaşıyor şu an. Bina yeni. Ev sahibine sorduğumuzda başvurduk diyor ama ben de bilgi sahibi olmak istiyorum.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Semih Aydın
İnternet olan evleri arattığımda fiber gözüküyor zaten. Bazı arkadaşların uzun sürüyor internet bağlatılması. Şunu da merak ediyorum; aynı cadde üzerindeki binalarda internet olduğu için bana da gelmesi pek uzun sürmez gibi. Sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam karşılıklı 2 bina var. Toplam 3 hane yaşıyor şu an. Bina yeni. Ev sahibine sorduğumuzda başvurduk diyor ama ben de bilgi sahibi olmak istiyorum.
Sağlayıcının şeyinin keyfine göre hizmet veriyorlar.
Mesela ben köyde yaşıyorum 3 telefon direğiyle evime internet gelecek ama Türk Telekom 2 yıla yakın süredir halen 3 direk dikip interneti getiremedi.
Onun yerine "taahhüt" olmadan her ay geçirebilmek için magnet kullanmaya mahkum ediyorlar.
Şayet ülkeye starlink gelirse Türk Telekom'a para kazandırırsam adiyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,243
Üyeler
141,107
Son üye
soya
Top Bottom