Neler Yeni

TÜRK TELEKOM'UN FİBER TORPİLİ

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Yusuf bey bana bir türlü cevap vermiyor. TTDestek mesajıma cevap verdi, en kısa sürede sizi arayacağız dediler. Yarın ararlar.

@Yılan Serdar 3T yok hocam yani THH'ye ne söylemem gerekiyor? Bana fiber çekmiyorlar diye mi şikayet edeceğim?
(Uzaklık belirterek)
Yıllardır bizzat kendim başvurduğum fiber altyapı için ve beni mağdur eden Türk Telekom için de.
Kendim yaptığım FTTH Fiber altyapı başvurusunda benim talebim dikkate alınmadı, talebin yapıldığı binaya değir hazırda altyapısı bulunan binaya hizmet sağlandı.
Bu hattan yararlanmak istiyorum gibi şeyler.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yusuf bey bana bir türlü cevap vermiyor. TTDestek mesajıma cevap verdi, en kısa sürede sizi arayacağız dediler. Yarın ararlar.

@Yılan Serdar 3T yok hocam yani THH'ye ne söylemem gerekiyor? Bana fiber çekmiyorlar diye mi şikayet edeceğim?
İlçe müdürlüğüne gidin bakın. Oraya gideceksiniz ve size verilen cevabı öğrenin. Eğer itiraz etmezlerse şikayet etmeyin çekeriz falan derlerse ama çekmezlere aşağıdakini yazın.
Merhabalar,
Türk Telekom firması tarafından mahallamize çekilen ...... alt yapısı sadece 2 binaya kadar çekildi. Sebebi ise o bina da alt yapı olmaması fakat o binalarda da bizim binamızda bulunan aynı alt yapıya sahipler. Burada alt yapısı olan 2 binaya alt yapı yok diye binaya kadar çekilip aslında alt yapının olduğu söylenmemektedir. Biz bu durumdan şikayetçiyiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Can
Arkadaşlar merhaba, bulunduğum bölgede çoğu yerde Türk Telekom ADSL'i var. Sadece yeni yapılmış 3-4 binaya fiber çekmişlerdi. Bugün yaklaşık 50 metre ötemde Türk Telekom kazı çalışması yapıyordu. Aha dedim büyük gün, ADSL yerine fiber getiriyorlar mahalleye.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ama gidip kazı yapan çalışanlarla konuştuğumda aşağıda işaretlediğim iki bina dışında hiçbir binaya götürülmeyeceğini öğrendim. Sözde bu iki binada hiç altyapı yokmuş, ekibe öyle bilgi verilmiş. Ama bu düpedüz YALAN. Bu iki bina yeni yapılmadı, en az 4-5 senelik binalar ve ADSL altyapıları var.

Alıntıyı görüntüle

Bu nasıl bir rezilliktir ya? Hadi ileriye başka sokaklara gitmedin sadece bu sokaklara çektin, niye sokaktaki diğer binaları ADSL'e mahkum bırakıyorsun? Nasıl bir saçmalıktır bu ya?

2 ay boyunca altyapı arızası var denerek hizmet vermediler bana. Hala daha mahallede çoğu yere sıfırdan başvuru yapamıyoruz. Dolu olduğu için altyapı yok şeklinde gözüküyor her yerde.

Adres paylaşmam yasak değilse paylaşabilirim hiçbir sorun yok benim için.
7 ay oldu bı bizim daireye İnternet getirmediler be

Top Bottom