Neler Yeni

Arctis Nova 7 Wireless-Razer Blackshark V2 Pro?

Alpmantly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen KOCATEPE
Merhabalar İyi bayramlar, şuan aktif olarak G435 kullanıyorum ve memnun değilim açıkcası ve gerçekten düzgün bir ürün alıp uzun bir süre kullanmak kararındayım. ama tercih konusunda kafam karaşık aşırı derecede hakim değilim birileri kullanan vs görüş bildirirse sevinirim bana yardımcı olmak için.

oguzdyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz duymuş
Merhabalar İyi bayramlar, şuan aktif olarak G435 kullanıyorum ve memnun değilim açıkcası ve gerçekten düzgün bir ürün alıp uzun bir süre kullanmak kararındayım. ama tercih konusunda kafam karaşık aşırı derecede hakim değilim birileri kullanan vs görüş bildirirse sevinirim bana yardımcı olmak için.
Kardeşim steelseries arctis 9 al memnun kalırsın emin ol

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Arctis 7 almıştım (nova değil) çok rahattı ama performansını beğenmedim. Mikrofonu da kötüydü onun yerine g733 aldım. Bence sesleri çok daha iyi ve net memnunum

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Göksel Gündüz
Razer biraz daha iyi ama alırken dikkat et 2023 versiyonu olsun. 2020 versiyonunun mikrofonu çok kötü. Tahminimce 2020 versiyonu satılmıyordur artık ama alırken dikkat et.

Şurda satılanlar 2023 versiyonu olmalı.

Alpmantly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen KOCATEPE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer biraz daha iyi ama alırken dikkat et 2023 versiyonu olsun. 2020 versiyonunun mikrofonu çok kötü. Tahminimce 2020 versiyonu satılmıyordur artık ama alırken dikkat et.

Şurda satılanlar 2023 versiyonu olmalı.

bak bunu bilmiyordum benim HB üzerinden bulduğum ürün bu model numaraları farklı bu 2020 olan mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nova 7 için ise baktığım ürün bu ayrı olarak

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Göksel Gündüz
bak bunu bilmiyordum benim HB üzerinden bulduğum ürün bu model numaraları farklı bu 2020 olan mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nova 7 için ise baktığım ürün bu ayrı olarak
Emin değilim ama ben alacak olsam Vatan'dan alırdım. Onlar eski ürün satmaz. Şu anda 200tl'de indirim var görünüyor. Hem daha garanti olur.

İstersen Steelseries de alabilirsin. Hemen hemen aynılar ama razer bir tık daha iyi.

Alpmantly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen KOCATEPE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emin değilim ama ben alacak olsam Vatan'dan alırdım. Onlar eski ürün satmaz. Şu anda 200tl'de indirim var görünüyor. Hem daha garanti olur.

İstersen Steelseries de alabilirsin. Hemen hemen aynılar ama razer bir tık daha iyi.
bugün siparişini geçtim ilerde kullanım ile alakalı detaylarını burda veya başka bir konu altında paylaşırım teşekkür ederim bilgi verdiğin için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,651
Üyeler
144,176
Son üye
numan başar
Top Bottom