Neler Yeni

TELEFON TAKİP VE İZLEME PROGRAMI

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Reis dövülcek bişey yok karı kız meselesi hamam ayağına gidip para yediriyo millete bizde evde acımızdan ölüyoz bu program işe yarar göremez demi
Hocam wp den konum paylaşın canlı. Oradan nereye gidiyor görürsünüz.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Palo DAYI

80+ Silver
Wp den bildirimleri engellerse bildirim yerinde gözükür mü ki
Bıldırımlerı kapatırsa ekrana bıldırım gelmez ama sureklı ıntarnetın acık kalması gerekmıyomu oyle yanı ıntarnetı kapatırsa gene konumu gormez demek ıstıyorum

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Tespit ettiniz, ne olacak? Utanacak mı? Tanımadığı birine takip ettirin ve sonra olay mahalinde iyi bir dayak attırın, kimden ve neden bilmesin. Devam etse bile dayağını yemiş olur.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Tespit ettiniz, ne olacak? Utanacak mı? Tanımadığı birine takip ettirin ve sonra olay mahalinde iyi bir dayak attırın, kimden ve neden bilmesin. Devam etse bile dayağını yemiş olur.
Mahkemeyle tekmeyi basıcaz hocam delil olsun elimizde o da bize aşık değil ama hala mal mülk dersinde bölünmesin diye ayrılmak istemiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam wp den konum paylaşın canlı. Oradan nereye gidiyor görürsünüz.
Nasıl oluyor hocam benim tek bildiğim konum paylaşma sürekli konum takibi nasıl oluyor bide bana telefon ekranıda lazım yazışmalarını hep saklıyor kaç defa yakaladık tek seferde binlerce lira gönderiyor insanların ibanına anlayınca şifre değiştirdi sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Mahkeme kararı ile Banka hesap kayıtlarını isteyebilirsiniz. O kayıtlar 10 Sene saklı kalıyor.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Mahkeme kararı ile Banka hesap kayıtlarını isteyebilirsiniz. O kayıtlar 10 Sene saklı kalıyor.
Hocam nasıl ispat edeceğiz ki bunların kim olduğunu bir kaç farklı isme ait iban gördüm hocam araştırdım Amerika'dan bi kadın mesaj atmış ben bir ABD subayıyım Suriye'de görevdeyim burada bize para döülü verdiler banka erişimimiz yok ama Facebook da seni gördüm iyi birine benziyorsun sana parayı göndersem sen bi kısmını alıp bir kısmında ben gelene kadar sallasana ben gelince hayır yapıcam yetimhane yapıcam ayağına buna kargodan kaçak para yollayacağım söylüyor sonra paket göndermişler burada gümrükçüler para istemiş wp den yazışmaları gördüm diplomatik servis diyor hocam sayfalarca konuşma var 30 k bi göndermiş sonra paket nerde falan diyince bizim haberimiz yok siz kime yolladınız diyince buda gönderdiği ibanı atıyor sonra bu bizim değil bizimki bu diyerek başka iban veriyorlar 250k falan para yollamış dolar üzerinden bide nakit yok kredi kartı olurmu yazmış Allah'ım kafayı yersin 🤬

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Hocam nasıl ispat edeceğiz ki bunların kim olduğunu bir kaç farklı isme ait iban gördüm hocam araştırdım Amerika'dan bi kadın mesaj atmış ben bir ABD subayıyım Suriye'de görevdeyim burada bize para döülü verdiler banka erişimimiz yok ama Facebook da seni gördüm iyi birine benziyorsun sana parayı göndersem sen bi kısmını alıp bir kısmında ben gelene kadar sallasana ben gelince hayır yapıcam yetimhane yapıcam ayağına buna kargodan kaçak para yollayacağım söylüyor sonra paket göndermişler burada gümrükçüler para istemiş wp den yazışmaları gördüm diplomatik servis diyor hocam sayfalarca konuşma var 30 k bi göndermiş sonra paket nerde falan diyince bizim haberimiz yok siz kime yolladınız diyince buda gönderdiği ibanı atıyor sonra bu bizim değil bizimki bu diyerek başka iban veriyorlar 250k falan para yollamış dolar üzerinden bide nakit yok kredi kartı olurmu yazmış Allah'ım kafayı yersin 🤬
Senin de canını sıktığın şeye bak. Ortada başka kadın falan yok. Aldatma falan yok. Sıradan bir dolandırılma olayı işte. Hatta bu numara çoktan eskimiş ve çocuklar bile yemiyor. Halâ aldanan olduğuna şaştım doğrusu. Uyanır yakında kendisi de. Ama o paralar gitti. Bir daha geri gelmez. O hesaplar yurt dışında ve bizim hukukumuz orada işlemez.

Top Bottom