Neler Yeni

Yardım GMK67 KİTİ 1800TL alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
Bütçe
2000
Custom klavye yapmak istiyorum gmk67 hoşuma gitti 1800tl verilir mi 400 TL vergi. Sadece kit switch yok yani.
Değmez derseniz 67-70 tuşlu klavye önerisi alabilir miiym teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kürşat Metin Öztürk
Gmk 67 indirimlerde 1000tlye falan satılıyordu 1800 mantıklı değil bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000tl olduğunda alsaydim diye düşünüyorum şimdi

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Custom klavye yapmak istiyorum gmk67 hoşuma gitti 1800tl verilir mi 400 TL vergi. Sadece kit switch yok yani.
Değmez derseniz 67-70 tuşlu klavye önerisi alabilir miiym teşekkürler
Yarın gmk67 custom bir klavye alacağım 2kdan. Hazır şekilde 3*4 ay önce toplanmış. 1 Haftaya kadar da elimde olucak bakalım heyecan ile bekliyorum. Kasa çok hoş duruyordu

Theden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
Yarın gmk67 custom bir klavye alacağım 2kdan. Hazır şekilde 3*4 ay önce toplanmış. 1 Haftaya kadar da elimde olucak bakalım heyecan ile bekliyorum. Kasa çok hoş duruyordu
Hocam memnun musunuz klavyeden? Nereden satın aldınız bir de sahibindenden vs mi?

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Hocam memnun musunuz klavyeden? Nereden satın aldınız bir de sahibindenden vs mi?
Merhabalar hocam , dediğim tarihte ürünü satın aldım. Şuan bu klavyeden yazıyorum hatta. Kasa çok çok sağlam bir hissiyat vermiyor ama dağılacak gibi bir histe vermiyor. Bu klavyeyi toplayan arkadaş önce kendisi için toplamış fakat daha farklı bir ürüne geçmek istediği için elinden çıkarıyordu. Bende sahibinden üzerinden farklı bir şehirden önce arkadaşıma test ettirerek ürünü satın aldım. Çok fazla rgb çeşidi var fakat ben kablosuz ömrünü uzatmak maksatlı rgblerini kapatıp kullanıyorum ürünü. Kulaklık ve mouse için de rgb kapatıp kullanıyorum çok renk delisi birisi değilim yani özellikle klavyeye has bir durum değil. Fotoğraf vs. isterseniz de atabilirim. 3 Mod ile kullanılabiliyor , bluetooth , 2.4ghz ve kablolu. Kendi uygulamasının azıcık karaborsa gibi bir durumu var , ben yabancı forum sitelerinde bulmuştum uygulamayı. Alacak olursanız iletişime geçerseniz size uygulamasını da gönderebilirim. Kendi sitesinde yok diye biliyorum.

Theden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
Merhabalar hocam , dediğim tarihte ürünü satın aldım. Şuan bu klavyeden yazıyorum hatta. Kasa çok çok sağlam bir hissiyat vermiyor ama dağılacak gibi bir histe vermiyor. Bu klavyeyi toplayan arkadaş önce kendisi için toplamış fakat daha farklı bir ürüne geçmek istediği için elinden çıkarıyordu. Bende sahibinden üzerinden farklı bir şehirden önce arkadaşıma test ettirerek ürünü satın aldım. Çok fazla rgb çeşidi var fakat ben kablosuz ömrünü uzatmak maksatlı rgblerini kapatıp kullanıyorum ürünü. Kulaklık ve mouse için de rgb kapatıp kullanıyorum çok renk delisi birisi değilim yani özellikle klavyeye has bir durum değil. Fotoğraf vs. isterseniz de atabilirim. 3 Mod ile kullanılabiliyor , bluetooth , 2.4ghz ve kablolu. Kendi uygulamasının azıcık karaborsa gibi bir durumu var , ben yabancı forum sitelerinde bulmuştum uygulamayı. Alacak olursanız iletişime geçerseniz size uygulamasını da gönderebilirim. Kendi sitesinde yok diye biliyorum.
Hocam ben bu klavyeyi ömrülük olsun sağlam olsun bir çok marka klavyeden daha kaliteli hissiyat versin hissiyatı güzel olsun diye satın alıyorum. Bu özellikleri karşılamıyor mu? Bir de klavyede hangi switchler var? Foto atarsanız sevinirim çok merak ettim teşekkğrler.

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Eren Turhan
bendede var su an gayet guzel fakat bana biraz kucuk geldi bende satip %75 gecebilirirm ses cok guzel renklendirmede guzel sorunuz varsa alabilirim
bende kang white v3 switch var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
911,844
Üyeler
141,493
Son üye
lusernime
Top Bottom