Neler Yeni

Discord'da bilgilerimi yayıyorlar.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
mehmet demirel
1713722351519.png

bunu atip engelle

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
onu da ben söyledim hocam zaten arkadaş olmaya çalışırken yaptıklarına bakın :D
Hocam evini nası bulsunlar sadece bu bilgilerle :D
asosyal diye dalga geçip obez diye aşağılıyorlardı allahtan umursamadım umursamayınca kudurdular :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam evini nası bulsunlar sadece bu bilgilerle :D
hocam öldürmekle falan tehdit ediyor ondan korkmuyorum ama tırsıyorum yani ailem var sonuçta ailemle birlikte yaşıyorum, bilgisayar monitörünü çekerek pala tutuyordu elin de fotoğrafını attı :D

r00t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kusay
Benim evime pizza yollamışlardi.
Fazla kafaya takmaya gerek yok

M_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Eren

asosyal diye dalga geçip obez diye aşağılıyorlardı allahtan umursamadım umursamayınca kudurdular :D

hocam öldürmekle falan tehdit ediyor ondan korkmuyorum ama tırsıyorum yani ailem var sonuçta ailemle birlikte yaşıyorum, bilgisayar monitörünü çekerek pala tutuyordu elin de fotoğrafını attı :D
Kardeşim sadece engelle geç ve bu konuyu kafana takma bence

Rheasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berke Arslan

Hocam ailelerine bir güzel küfredip engelleyebilirsin.

Spacee

80+

Hocam inan bişey bu ailem bişey yapar derdini biliyorum da kimse bişey yapmaz hadi öğrendi ihbar etti en kötü ne yapicak polis sanki gelip bakcak he bişey yok diyip gidicek yani en kötü senaryoyu düşenecek olursak, ki bunun da gerçekleşme ihtimali yok yani o kadar

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Hocam inan bişey bu ailem bişey yapar derdini biliyorum da kimse bişey yapmaz hadi öğrendi ihbar etti en kötü ne yapicak polis sanki gelip bakcak he bişey yok diyip gidicek yani en kötü senaryoyu düşenecek olursak, ki bunun da gerçekleşme ihtimali yok yani o kadar
sorun şu evinin önüne hapçıları yıkarım falan öldürmekle tehdit edince kendim için değil ailem için tedirgin oluyorum zaten 18-19 yaşlarındalar benle yaşıtlar.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dc hesabını silip yeni bir hesapla takıl

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Arkadaşlar selam bazı sanal mayfa olduklarını iddia eden şahıslar Discord platformu üzerinden profil fotoğrafımı profil fotoğrafı yapıyorlar ve dalga geçiyorlar, işin kötü tarafı ailem bu şeyleri öğrenirse bayağı aram bozulur adımı ve fotoğrafımı biliyorlar bir şey yapabilirler mi sizce ve nerede oturduğumu biliyorlar tam açık adres bilmiyorlar ama.
Engelle geç diyenlere aldanma hocam oturduğun şehir ve adını soyadını biliyorlarsa tc , tel no , acik adres ,aile bilgileri herseyi bulabilirler soyad bilinmiyorsa zor olur ama biliyorlarsa şikayet etmeni tavsiye ederim ciddi sorun çıkartır kolay iş bunlar suan adını soyadini şehrini ogrenirsem ben bile tc ni bulabilirim mafya tipli adamların eline dusmemesi lazim bu bilgilerin

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ahmet
la olm buna mı taktık cidden sunucudaysan çık arkadaş eklemeleri kapat engeli bas geç erdoğan'ın da olduğu özel bilgiler ifşa oldu kimsenin gıkı çıkmadı e devlet şifresini her yere asma yeter

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Muhammet Yazıcı
hocam adresimi öğrenirlerse ihbar yaparlarsa peki başım büyük derde girer mi tehdit ettiler çünkü kapına hapçıları dikerim bulurum çevrem çok vs vs diyerek.
İhbar ederlerse başın belaya girmez sadece uğraştırır

Top Bottom