Neler Yeni

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık Mıdır ?

Lejant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke-Oflu
İlgilendiği Kategoriler
Felsefe, Sanat, Çizim ve Yazarlık,
Hırsızlıktır. Ben paramın yettiği kadar oyun alıyorum. Alamıyorsam oynamıyorum. Herkes bu görüşü destekleyecek diye bir durum yok. Adam oynamak istiyorsa ve bu yönteme başvuruyorsa bir şey diyemem. Ben istediğim halde oynayamadığım çok oyun var.

Özellikle bu işle uğraşan veya benim gibi çizimle uğraşanlar ne demek istediğimi daha iyi anlar.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Asıl hırsız ülkenin başındakiler ama anlayana :D

Shaggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
furkan
sey gibi dusun bir annenin cocogu var aprasizliktan bebek bezi caliyor ona hirsiz dermisin ayni mantik geliri olmayan ailesiyle yasanlar var onlar oyun oynamasin mi hic
üzücü bir durum ama oda hırsız oluyor malesef ayrıca 2. Dediğine görede maddi durumu olmayıp hayatı boyunca araba sahibi olmayacak biri arabada çalsın ozaman kanka

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,083
İsim
a l p e r
Evet?
Başlıktaki sorunun cevabı da evet.
sen para ver ihtiyar. 1 haftalik oyuna 2000 lira veremeyiz biz

onun yerine gider eldiven alirim csde daha iyi. god of war’u da torrentten indiririm 😄🤑🤑

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Bence Birnevi Hırsızlık Kolay Yoldan Para Vermeden Bişeye Erişmek Diğer İnsanlar Enayi Mi Bu Kadar Para Harcıyolar Oyunları Almak İçin
Hayır. Fakirin alacak gücü yok ne yapsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
nice insanlar tanıyorum okulda yemeyip içmeyip harçlıklarını biriktirip oyun satın aldılar.online oyunlara para yatırdılar.onlara yazık değil mi?oyun üreticilerini düşüncene bu zavallaıları düşün.buraya 2000 TL yatırırsa bunlar, ne yiyip ne içecekler evde?açmı kalsınlar? vicdansızlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Barış
Crack oyun indirmeye bir şey demiyorum zaten de ihtiyaçlık bir durum yok.
su ekonomide gencler nasil eglenecek zamanin dertlerini unutup keyifli vakit gecirecek zaten zar zor ailesinden yardim alarak falan bir pc topluyorlar iyi kotu oyuna nasil para yetistircek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,823
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom