Neler Yeni

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık Mıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,083
İsim
a l p e r
İndirmiyorum zaten, o zaman da hırsızlıktı. Youtube ortaya çıktığından beri orijinal sayfadan içerikleri dinleyebiliyorsun dostum. Hem sahibine de emeğinin karşılığını vermiş oluyorsun.
ben ne diyom bu ne diyo ya. abicim izlemesini bende biliyorum bellki bi derdim var indirirmek istiyorum disarda izlerim baska biseyde izlerim ondan indiriyorum napcan

PowerXitinia

80+ Bronze
Ağabey Öyle tabi ama türkiyede yasak değil herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
Bence Birnevi Hırsızlık Kolay Yoldan Para Vermeden Bişeye Erişmek Diğer İnsanlar Enayi Mi Bu Kadar Para Harcıyolar Oyunları Almak İçin
normalde hem hırsızlıktır hemde haramdır. ama türkiyede bize zorla fazla fiyat kakaladıkları için ahlaki bir ikileme giriyor. bir ışık ve 01001010101 parçasını bize binlerce liraya kakaladıkları için bir sıkıntı olmaz diyorum. evet yinede etik değil. ama onlarda adam gibi fiyat koysun

ShatiG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kerim Veren
Rockstar gibi para babası firma'dan crack oyun oynamak fazla koymaz ama crack oyunlar virüs barındırabilir ve crack , yapımcı emeğini hiçe saymaktır

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ömer
ulkede her sey gulluk gulistanlik korsan oyun indiren hirsiz oluyor aynen kardesim
Ülkenin alakasını kuramadım bahane aramaktan vazgeç kardeşim benim param yok crack indiriyorum hırsızım de bitsin. Oyun yapımcısının umurunda mı sence senin veya ülkenin durumu paran yoksa oynamayacaksın kardeşim sanki açlıktan ölüyor da fırından ekmek çalmış o da hırsızlıkta neyse. Adamlar şaka gibi hala yaptıkları hırsızlığa kılıf uyduruyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Barış
Ülkenin alakasını kuramadım bahane aramaktan vazgeç kardeşim benim param yok crack indiriyorum hırsızım de bitsin. Oyun yapımcısının umurunda mı sence senin veya ülkenin durumu paran yoksa oynamayacaksın kardeşim sanki açlıktan ölüyor da fırından ekmek çalmış o da hırsızlıkta neyse. Adamlar şaka gibi hala yaptıkları hırsızlığa kılıf uyduruyorlar.
sen malum partiye oy vermiyorsan bende birsey bilmiyorum :D

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ömer
sen malum partiye oy vermiyorsan bende birsey bilmiyorum :D
Malum parti ak parti oluyor galiba ama ben Atatürkçüyüm. Konuyla alakasını yine anlamadım ama cevap vermediğine göre hırsızlık yaptığını kabul ettin sanırım. Artık öğrendin bir daha yapmazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Barış
Malum parti ak parti oluyor galiba ama ben Atatürkçüyüm. Konuyla alakasını yine anlamadım ama cevap vermediğine göre hırsızlık yaptığını kabul ettin sanırım. Artık öğrendin bir daha yapmazsın.
eger hirsizlik olsa sence milyar dolarlik firmalar bunun onune gecemezmi saniyorsun adamlar zaten saticaklari satip memnun olacaklari rakama ulasiyorlar bak cod a adam istemedikleri oyunlarini kirdirmiyorlar bu kadar basit senin gibi duyarcilar boyle duyar kasiyorlar tr den aldiklari tum paralari toplasan adamlarin yemek masraflarinin yarisini cikmaz

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ömer
eger hirsizlik olsa sence milyar dolarlik firmalar bunun onune gecemezmi saniyorsun adamlar zaten saticaklari satip memnun olacaklari rakama ulasiyorlar bak cod a adam istemedikleri oyunlarini kirdirmiyorlar bu kadar basit senin gibi duyarcilar boyle duyar kasiyorlar tr den aldiklari tum paralari toplasan adamlarin yemek masraflarinin yarisini cikmaz
Beynimin suyunu akıtıcan birazdan bu nasıl mantık aga ya gözünü seveyim ben anlatamıcam sana iyi geceler.

Shaggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
furkan
fırının yanında birisi bedava ekmek dağıtıyor fırından mı alırsın bedava dağıtandan mı?😂

adamlar sana zorla vermiyor ki . sen gidip alıyorsun aa burda bedavaymış diye
Korsan oyun bedava olabilir ama ne etik ne de yasal bir şey oyunları bedavaya vermeleri para vermeyip beleşe oynayanları haklı çikarmıyor paran yoksa oynamiyacaksin oynuyorsanda kendini savaunmayacaksın bende canım lahmacun çekti yanımda para yok diye bir lahmacun çalsam işletmeye zarar yaptığım şeyde hırsızlık oluyor ama gün sonunda aciktim param yoktu diyince üzücü bir durum evet ama hırsızlık yaptığımı değiştirmiyor aynı şey korsan oyun içinde geçerli ülke şartları belli oyun alacak parası olmayanlar var korsan oynayabilirlerde ama bu yaptıklarının doğru birsey olduğunu göstermiyor

Hanaz

80+ Silver
Sen ne anlatıyon birader online oyunu niye kırsınlar ISAOJDJKWKSJMWMKKWJSNMQMSKWKMWMWMWK PATLADIM RESMEN BU KADARMI FARK EDER

Top Bottom