Neler Yeni

Yardım Hangi internet operatörüne geçmeleyim

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
çok fazla forumda gezdım ve araştırdım ama kararsızım hala turknetten fazla memnun olup şıkayet edenler var comnettede ucuz diyorlar bu 2 operatörde kararsız kaldım.(başka önerilerinizde varsa açıgım)
Screenshot_4.png

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
eren kılıçoğlu
comnet geçme 100 mbps yeterli ise turknet öneririm.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
eren kılıçoğlu
geçen çöktü hiçbişey yapamadılar 1 gün boyunca ayrıca müşteri şikayet etti diye hesabını kapatmışlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerede yaşıyorsun bu arada.

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen çöktü hiçbişey yapamadılar 1 gün boyunca ayrıca müşteri şikayet etti diye hesabını kapatmışlar.

nerede yaşıyorsun bu arada.
eklemeyi unutmusum İstanbul

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
eren kılıçoğlu
netbone bakabilirsin o zaman pop noktası istanbulda ping düşük olur

bu arada fiberde çoğu issde sorun yaşamazsın netbone bakabilirsin dediğim gibi pop noktası istanbulda pinginde düşük olur.

xTURANN

80+ Bronze
ComNET'in forumda bir konusu vardı sanırım, okusan firmanın şubesinin bulunduğu sokaktan geçmezsin.

Ben TT Altyapısında 100 MBPS Vodafone kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Normalde 1000 MBPS Kullanabilirim Fakat aylık 400+ dendi TT Tarafında. Bende Geçmedim.

GPON Olsa dahi, her yere vermiyorlar. Şuan oturduğum binada türk telekomun 1000'lik alt yapısı var, her daire isterse alabilir mesela. Fakat TürkNet'ten adres falan sorgulattığımda max 100 çıkıyor.

Benim tavsiyem fiyata göre ilerlemen.
Önce TT ile konuş, abone değilsen yeni abonelere özel tarifeleri olabilir.
Daha sonra Vodafone'a git.
Sonra da yeni nesil yerlere. Mesela Fixnet..

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,489
İsim
Batuhan
Türknet Harici Bakma Derim Yinede .

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
ComNET'in forumda bir konusu vardı sanırım, okusan firmanın şubesinin bulunduğu sokaktan geçmezsin.

Ben TT Altyapısında 100 MBPS Vodafone kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Normalde 1000 MBPS Kullanabilirim Fakat aylık 400+ dendi TT Tarafında. Bende Geçmedim.

GPON Olsa dahi, her yere vermiyorlar. Şuan oturduğum binada türk telekomun 1000'lik alt yapısı var, her daire isterse alabilir mesela. Fakat TürkNet'ten adres falan sorgulattığımda max 100 çıkıyor.

Benim tavsiyem fiyata göre ilerlemen.
Önce TT ile konuş, abone değilsen yeni abonelere özel tarifeleri olabilir.
Daha sonra Vodafone'a git.
Sonra da yeni nesil yerlere. Mesela Fixnet..
şuanda aktif ttnet abonelıgı bıtıcek hazıranda ve yeni paketler hem mh ile hemde şube ile görüştüğümde yüksek meblağaya geliyor aylık ortalama 500 den başlıyor ve 18 ay kalma şartı ile

okudum içeriği adlarını ilk defa duyduğum yerler var mesala bi sorun oldugunda mh yardımcı oluyomu yada ara ara kesintiler oluyomu mesela

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Yunus Şahin
Comnet fiyat olarak gerçekten en iyisi şu an. Alt yapın iyi ise öneririm. Ama daha önceki zamanlar sorun yaşadıysan alt yapında Com Net'te sorun çıkarırsa muhatap bulamayabilirsin. Çok kötü yorumlar var internette. Ama 2 ay sonra benim 1 sene olacak, büyük bir sorun yaşamadım. Fiyatı da iyi diye seçtim ben. Büyük ihtimalle de devam edeceğim.

Geçen birisi size THH şikâyet edeceğim diye söylemiş. Comnet adamın aboneliğini iptal etmiş direkt. :D Böyle sorunları olabilir. Dediğim gibi alt yapın iyi ise öneririm Comneti.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Hiçbiri Telekom gibi olmaz. Altyapı fiberse vdsl e göre risk daha düşük. Aynı firmayı kullanıp hiç sorun yaşamayanda var; sorun yaşayanda özellikle vdsl de. Altyapının sorunsuzluğu en önemli belirleyici. Kullananlara sorup tecrübelerinden bilgi edinebilirsiniz.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
eren kılıçoğlu
comnet alınmaz fiberde sorun yaşama olasılığın düşük vdsle göre netbone gigaspeed bunlardan birine bak pop noktası marmarada sorun yaşayacağını sanmam fiberde yaşarsanda yardımcı oluyorlar millenicom ve comnetin müşteri hizmetlerinden bin kat daha iyiler ben 200 TL'ye netservices kullanıyorum müşteri hizmetleri gayet bilgili ve sorun yaşamadım şuana kadar istanbuldasın zaten netbone öneiririm.

Top Bottom