Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 ölü piksel için iade etmeye değer mi?

Ananas10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bedir güngör
monitörü yeni aldım ve modeli vx2428j açıp testlerini yaptığımda 2 adet ölü piksel gördüm ama bazı renklerde renk verip bazılarında vermiyorlar (sadece1 renkte renk vermiyen 3 4 piksel daha var) sizce iade etmeli miyim? 1 2 yıla değiştirmeyi veya ikinci monitör olarak kullanmayı düşünüyorum.

Kayrasaru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kayra Kuştepe
monitörü yeni aldım ve modeli vx2428j açıp testlerini yaptığımda 2 adet ölü piksel gördüm ama bazı renklerde renk verip bazılarında vermiyorlar (sadece1 renkte renk vermiyen 3 4 piksel daha var) sizce iade etmeli miyim? 1 2 yıla değiştirmeyi veya ikinci monitör olarak kullanmayı düşünüyorum.
Hocam ürünün ayıplı olduğunu söyleyip değişim yapmalırını isteyebilirsin ya da gerekirse iade etmelisin ölü piksel olayı can sıkıcı bir durum çünkü

mertoxin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mert
Elbette iade edin. 14 günlük cayma hakkınızı kullanın siteden aldıysanız.

Ananas10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bedir güngör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ürünün ayıplı olduğunu söyleyip değişim yapmalırını isteyebilirsin ya da gerekirse iade etmelisin ölü piksel olayı can sıkıcı bir durum çünkü
bana ne gibi sıkıntı çıkarabilirler iade ile uğraşmak istemiyorum ve dediğim gibi 1 2 yıla 2. monitörüm olarak kullanmayı düşünüyorum

Grîmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nurullah Erdem
bana ne gibi sıkıntı çıkarabilirler iade ile uğraşmak istemiyorum ve dediğim gibi 1 2 yıla 2. monitörüm olarak kullanmayı düşünüyorum
Ölü piksel hiç yoksa ne ala ama 1 2 tane bile varsa çoğalıyor ne yazık ki, iade tavsiyemdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölü piksel hiç yoksa ne ala ama 1 2 tane bile varsa çoğalıyor ne yazık ki, iade tavsiyemdir + olarak odak bozucu bir şey :) online fps oyunları oynayacaksan kesinlikle değiştir

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mert
Uygunsuz davranış
İnsanlara sorup kendi otoriteni niye koyuyorsun aklı çalışan adam iade eder madem senin gökten inmiş kutsal fikirlerin çok önemli millete sorma

Ananas10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bedir güngör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnsanlara sorup kendi otoriteni niye koyuyorsun aklı çalışan adam iade eder madem senin gökten inmiş kutsal fikirlerin çok önemli millete sorma
ben buraya fikir almak için sordum ve kendi fikrimide söylüyorum bunun nesi seni bu kadar sinirlendirdi anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Sametcan Türk
Kardeşim o kadar para veriyorsun ve mal kusurlu çıkıyor bencede iade etmelisin ilerde çoğalır pişman olursun

mertoxin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mert
Sonuç olarak ayıplı mal. Ölü pikseller için düşük ücret ödemediğinize göre neden kusursuz bir ürün kullanıp, hakkınızı almayasınız ? Ölü piksellerin çoğalma ihtimali olduğunu da okudum. Ölü pikselli ekranlar spot olarak çok daha ucuza satılıyor. Hakkınızı arayın derim ama yine de siz bilirsiniz.

Ananas10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bedir güngör
Sonuç olarak ayıplı mal. Ölü pikseller için düşük ücret ödemediğinize göre neden kusursuz bir ürün kullanıp, hakkınızı almayasınız ? Ölü piksellerin çoğalma ihtimali olduğunu da okudum. Ölü pikselli ekranlar spot olarak çok daha ucuza satılıyor. Hakkınızı arayın derim ama yine de siz bilirsiniz.
cevaplarınız için teşekkür ederim şuan monitörü topluyorum

Kayrasaru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kayra Kuştepe
Hocam gittikçe çoğalıyor ve yeni bir monitör için alışılmış bir şey değil 2. monitör olarak kullanıcaksan bile kesinlikle iade et çok sıkıntı çıkarıyor oyun oynarken ya da film izlerken

Owlore

80+
Adam iade ile uğraşmak istemiyorum demiş yani ölü piksel iade ile uğraşacak kadar sorun yaratır mı diye soruyor. Bence sen de insanlara gereksiz yargılama yapmayı bırakmalısın dostum, teşekkürler.

Top Bottom