Neler Yeni

Kanalımı Eleştirebilir misiniz?

ziraidon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hüseyin erdogan
YouTube için 11 gündür video üretiyorum ve bunu boş zamanım olduğunda hem hobi hem de kendimi video kurgulama konusunda geliştirmek için yapıyorum.
Kanalın linki: www.youtube.com/channel/UCPeZtIV4QTA51NrcGN4p9ew?sub_confirmation=1
tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum. iyi günler!
Açık konuşmak gerekirse seviyorum bu tür kanalları ama çok az izledim tüm videoları hepsininde ortak sorunu renk ve kontrastı abartmış olmanız hele son gta videosunda gözüm ağrıdı bi anda rengi daha az kontrastı dahaz yani daha smooth olursa güzel olur onun haricinde iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açık konuşmak gerekirse seviyorum bu tür kanalları ama çok az izledim tüm videoları hepsininde ortak sorunu renk ve kontrastı abartmış olmanız hele son gta videosunda gözüm ağrıdı bi anda rengi daha az kontrastı dahaz yani daha smooth olursa güzel olur onun haricinde iyi
evet ben de fark ettim o sorunu diğer stoklamış olduğum videolar da düzeltmiş bulunmaktayım.

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Yunus Kocabay
Güzel ama keşfedilmesi zor bir kanal ileri günlerde shortslara aban

polat.k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
polat
YouTube için 11 gündür video üretiyorum ve bunu boş zamanım olduğunda hem hobi hem de kendimi video kurgulama konusunda geliştirmek için yapıyorum.
Kanalın linki: www.youtube.com/channel/UCPeZtIV4QTA51NrcGN4p9ew?sub_confirmation=1
tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum. iyi günler!
KISA VE ÖZ KONUŞURUM KUSURA BAKMA DEV KANALLARLA İŞ YAPIYORUM SONUÇ KAPAK FOTOĞRAFLARI VİDEONUN AKICLIĞI VE RENKLENDİRME YANLIŞ KAPAK FOTOĞRAFI FALAN KANAL BU ŞEKİLDE BEŞ PARA ETMEZ BUNLARA DİKKAT ET BAŞARILAR

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,333
Son üye
asdfgik
Top Bottom